DAO tantra moterims Kaune

Rugsėjo 19d., sekmadienį, 12-15h saviugdos studijoje "Yin-Yang" Žaliakalnyje vyks trijų valandų seminaras atskleidžiantis svarbiausias DAO meilės paslaptis apie moters seksualinę energiją.

Seminare išmoksite bazinių pratimų, kurie padeda:

  • -sutrumpinti moteriškas dienas,
  • -išsivaduoti nuo menstruacinių skausmų ir PMS,
  • -išspręsti šlapimo nelaikymo problemą,
  • -atstatyti subtiliųjų raumenų tonusą po gimdymo,
  • -subalansuoti hormonus (palengvinti menopauzę),
  • -patirti daugiau malonumo su savo partneriu,
  • -pagerinti santykiai poroje (pernešti juos į aukštesnį lygmenį).

Tantra senovės Kinijoje egzistavo panašiu laikotarpiu kaip ir Indijoje - maždaug prieš 5000 metų, tik vadinama kiek kitaip. Iš DAO filosofijos tuo laikotarpiu išsivystė ne tik akupunktūrinių kanalų ir taškų sistema, bet ir daosių seksualinės praktikos, kurios visų pirma buvo skirtos dvasiniam tobulėjimui. Jos šiandien vadinamos seksualiniu kung fu arba gydomąja tao/dao meile. Daosių meilės praktikos orientuotos į gyvybinės energijos išsaugojimą, seksualinės energijos transformavimą į gyvybinę energiją keliant ją į aukštesniuosius energetinius centrus. Šio proceso metu moterims trumpėja ir lengvėja menstruacijos, o malonumas persikelia į gerokai aukštesnį lygmenį. Juk moteris apdovanota patirti trijų lygmenų orgazmus, tereikia pasitelkus tam tikras seksualinio qigong praktikas pažadinti savo kūną.  

Seminaro metu išmoksite energetinių pramanštų stuburui išlaisvinti ir dubeniui atverti, suaktyvinsime meridianus su qigong praktika naudojant bambukinę šluotą, atliksime trumpą vidinės šypsenos meditaciją, kuri nuteiks pozityviai. Krūtų savimasažas padės išsivaikščioti limfai ir palaikys mūsų krūtis sveikas (seminare būkite be liemenėlės). Kartu atliksime Kėgelio pratimus kombinuojant su kvėpavimu, šie pratimai padeda sustiprinti intymių raumenų tonusą ir kelti seksualinę energiją aukštyn į galvą. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo pagal DAO tradiciją. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio (naudojamas dubens dugno treniravimui) naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminaro pabaigoje galėsite užduoti jums rūpimų klausimų ar po seminaro pasikalbėti asmeniškai su lektore, įsigyti nefrito kiaušinį.

Dalyvauti gali visos sveikos moterys: tiek gimdžiusios, tiek negimdžiusios, amžius nuo 18 metų iki garbių senjorių, gali ateiti jau turinčios nefrito kiaušinį ir dar tik pirmą kartą apie jį išgirdusios ir neturinčios nei kiaušinio, nei jokių pagrindų - drąsiai prisijunkite, nes tai bus bazinių dalykų mokymai. Seminare apsirengti patogiai drabužiais, kurie netrikdys judesių per pramankštas, apsinuoginimo ir praktinio kiaušinio naudojimo seminaro metu NEBUS (ką sužinosite, atliksite namuose sugrįžusios). Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 e), gausite naudojimo instrukciją raštu.

Seminaro lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau devintus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno/qigong, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras). 5500 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Kaina

Trijų valandų seminaro kaina - 30 eur.

DOVANA - kiekviena dalyvė gaus papildomą negatyvias emocijas į pozityvias transformuojančią Šešių gydomųjų garsų meditacijos profesionaliai nufilmuotą įrašą praktikų tęstinumui namuose.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 10e avansą. REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: seminaras Kaune. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt. 

Registracija seminarui Kaune

Nori užsisakyti nefrito kiaušinį?