Spalio atsiliepimai iš seminarų "Nefrito kiaušinio praktika"

11/02/2017

Trijų valandų seminaras apie nefrito kiaušinio praktiką Vilniuje pakartotas jau kelis kartus, taip pat rengiamas ir kituose miestuose. Vienos į seminarus ateina norėdamos įsigyti nefrito kiaušinį ir išmokti su juo dirbti, kitos jau turi nefritą, o trečios tiesiog nori praplėsti savo žinių ratą ir taiko seksualines praktikas be nefrito kiaušinio. Visiškai teisingai - tai nėra seminaras, kuriame jums būtinai reikia įsigyti nefrito kiaušinį - jūs galite seminare išmoktus meilės raumenų pratimus atlikti namuose be kiaušinuko. Tokiu būdu jūs stiprinsite kiek kitas raumenų grupes, nei dirbant su nefrito kiaušiniu, bet jūs jas stiprinsite. Jau žengsite žingsnelį link to, kad intymios srities raumenukai įgautų tonusą ir seksualinė energija iš jūsų nebeištekėtų lauk.  

Nefrito kiaušinis
Nefrito kiaušinis

Kartais moteriai reikia laiko susidraugauti su pačia mintimi, jog reikėtų pradėti treniruoti savo intymią sritį su nefrito kiaušiniu. Nefrito kiaušinis dažnai atrodo egzotika, kol nepradedame treniruotis ir jausti naudą. Dažnai sulaukiu asmeninių laiškų su nustebusiais komentarais, kad net po mėnesio darbo su nefrito kiaušiniu menstruacijos tapo nebeskausmingos.

Kėgelio pratimai seminare
Kėgelio pratimai seminare

Ką kalba moterys dalyvavusios mano seminaruose? "Labai patiko Editos seminaras, sužinojau jame daug įdomių ir naudingų dalykų tomis temomis, kurių dažnai kiti nenori liesti. Daug naudingų meditacijų ir praktikų kūnui, kuriuos tikrai užsimotyvavau atlikinėti, bei nefrito kiaušinio praktika. Ačiū!" 

"Labai nuoširdžiai ir atvirai, mano šilčiausias susitikimas kalbant apie seksualinius dalykus. Maloniausia tai, kad daug praktikos, ko iš tiesų labai trūksta kituose mokymuose (pas kitus mokytojus)."

"Įdomus renginys suteikiantis daug naudingos informacijos apie moteriškąją energiją, jos panaudojimą, praktikas apie moteriškųjų raumenų stiprinimą."

"Seminaras netikėtas ir negirdėtas. Pirmą kartą išgirdau apie kiaušinius. Iš pradžių galvojau, kad bus nejauku kalbėti apie orgazmus, bet pasirodo labai natūralu ir paprasta."

"Esu labai dėkinga už šį seminarą, už naują informaciją, už nuoširdumą, geraširdiškumą bendraujant, už smagią praktiką. Su pagarba, Jolita."

"Puiku, dėkoju už perduotas žinias ir praktiką"

Kiekviena moteris priima seminaruose tą informaciją, kurią ji pasiruošusi priimti. Vienoms tai absoliučiai nauja, galvoje vis dar sukasi, jog tai tabu tema ir baisu ką nors apie tai pasakyti, kitos žavisi intymios temos paprastu ir suprantamu pateikimu, trečios tiesiog papildo savo teorinį žinių bagažą praktinėmis žiniomis ir su entuziazmu imasi darbo su savimi. Kuri iš jų esi tu?

Seminarai apie nefrito kiaušinio praktiką tęsiami, iki pasimatymo tavo mieste! Artimiausi seminarai surašyti žemiau: Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Vilnius, Alytus, Klaipėda.

Domina nefrito kiaušinis?

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn