Stovykla TAO MEDITACIJA Airijoje 2017-05-06/07

05/12/2017

Pavasarėjant kartu su Vytu Lu buvome pakviesti į Airiją, kur vedėme stovyklą TAO MEDITACIJA gausiam būriui Airijos lietuvių. Stovykla vyko jaukiame gamtos prieglobstyje, akys gerėjosi jau su sužaliavusia gamta ir pavasario šiluma.

"Gydomoji Tao Meilė" su Airijos lietuviais
"Gydomoji Tao Meilė" su Airijos lietuviais

Pirmąją stovyklos TAO MEDITACIJA dieną dalinomės patirtimi ir meditavome. Visų pirma išsiskirstę per dvi salės erdves susirinkusieji mokėsi taisyklingai atlikti ciguno pramankštos pratimus stuburui. "Negailėjom" ir mokėm pratimus atlikti teisingai, todėl po atrodytų paprastučių pratimų daug kam ryte jautėsi raumenukai - treniruojami buvo tie raumenys ir sausgyslės, kurie paprastai netreniruojami, nors jie labai stipriai susiję su gera mūsų sveikata.

Vėliau perėjome prie šešių gydomųjų garsų meditacijos - negatyvą transformavome į pozityvą. Iš plaučių paleidome liūdesį, depresiją ir pripildėme drąsos, teisingumo, iš inkstų paleidome baimes ir pripildėme juos švelnumo, pyktį ir pavydą kepenyse transformavome į gerumą ir dosnumą, neapykantą ir nekantrumą širdyje - į meilę ir džiaugsmą, o nerimą ir nepasitikėjimą blužyje, kasoje ir skrandyje pakeitė pasitikėjimas ir atvirumas. Pasak daosių, kad turėti ryšį su visata visų pirma reikia pradėti nuo savo vidaus, susijungti su savo organais, užmegzti ryšį su žeme - tuomet ateina srautas iš viršaus.

Dao meditacija ir cigunas - ypatingos praktikos
Dao meditacija ir cigunas - ypatingos praktikos
Pasakojome susirinkusiems, kaip medituoti
Pasakojome susirinkusiems, kaip medituoti

Po vakarienės ir malonios popietės kieme ant saulutės perėjome prie mikrokosminės orbitos atvėrimo meditacijos. Mikrokosminė orbita - tai kiekvieno žmogaus kūne nuo gimimo tekantis srautas, kuris vaikui augant dėl streso ir kitų priežasčių užsiblokuoja. Kai energetiniai blokai pašalinami - energija mumyse vėl gali judėti laisvai. Tai GIMIMO IŠ NAUJO PROCESAS. 

Meditacija
Meditacija
Teorija apie meditaciją
Teorija apie meditaciją

Priėję prie kiekvieno atskirai padėjome atverti mikrokosminę orbitą. Vieni juto ryškų karštį kylantį stuburu, kiti dilgčiojimą, treti tiesiog keistai jautėsi, o keli nejautė nieko. Kai žmogaus kūnas užterštas (intoksikacija), pernelyg "surakintas", energijai sunku judėti. Tai, kad ne visi pajuto energijos judėjimą nereiškia, kad praktikos neveikia, tai reiškia, kad tiems žmonėms reikia daryti daug daugiau pramankštų ir praverstų badadauti, išsivalyti žarnyną, kitaip sakant detoksikuoti organizmą (žr. mano svetainę badavimas.com). Įspūdingai atrodo, kai meistras Mantekas Čija atėjęs vesti seminaro visų pirma pareiškia: "eikit išsivalykit žarnyną, kitaip man su jumis nėra ką veikti". Patvirtinam meistro žodžius 100 proc., nes ir patiems po detoksų kūne energija juda daug lengviau, ir žmonės tą darantys daug imlesni darbui su energija. 

Vidinės šypsenos meditacija
Vidinės šypsenos meditacija

Antrąją stovyklos dieną perėjome prie seksualinio kung fu mokymo. Vyrai su Vytu dirbo vienoje salėje, aš su moterimis - kitoje. Tiek moterys, tiek vyrai mokėsi kaip stiprinti ir lavinti lyties raumenis, dirbti su seksualine energija. Lyties organai - tai tarsi mūsų kūno dugnas, jei ši vieta silpna - energija linkusi ištekėti iš mūsų ir mes jaučiame nuovargį, silpnumą, moteriai menstruacijos ilgos ir skausmingos, o vyras greit ejekuliuoja. Dao praktikos keičia tiek moters, tiek vyro seksualinį gyvenimą iš esmės.

Nefrito kiaušinis
Nefrito kiaušinis

Pakankamai sustiprinę raumenis ir išmokę valdyti seksualinę energiją galime pradėti mėgautis daugkartiniais orgazmais. Moterys susipažino su nefrito kiaušiniais - jie skirti intymių raumenų treniruotėms. Iš manęs galima įsigyti tikro nefrito kiaušinukų. Darant vien tik lyties raumenų sutraukimus be kiaušinio taip pat duoda rezultatų (stovyklos dalyviai mokėsi juos daryti ant kilimėlio), tačiau jei moteris nori greičiau pasiekti gilesnių orgazmų - treniruotės su nefrito kiaušiniu labai padeda. Neužtenka vien tik nešioti nefritinį kiaušinį, kad lavinti meilės raumenis, seminarų metu visad paaiškinu ir parodau kaip reikėtų su juo dirbti. Vyrai taip pat treniravo savo intymius raumenis, mokėsi sėklidžių masažo, ejekuliacijos valdymo ir seksualinės energijos kėlimo į galvą technikų.

Tikro nefrito kiaušinis
Tikro nefrito kiaušinis

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn