Moterų klausimai seminaruose. Tema: orgazmas.

11/06/2017

Nesvarbu kokiame mieste vedu mokymus - kiekvienas seminaras yra savaip unikalus ir paliečiame plačiau vienus ar kitus dao praktikų aspektus. Seminaruose kartu atliekame esmines praktikas: tai ciguno mankšta, meditacija ir dao seksualinės praktikos. Tai praktikos bendram moters sveikatos stiprinimui: lengvėja ir trumpėja menstruacijos, turime daugiau gyvybinės energijos, į gerąją pusę keičiasi santykiai poroje.

Seminarų ciklo Kaune metu išsivystė moterims aktuali tema apie orgazmą. Tai tokia subtili tema, apie kurią daugelis nedrįsta kalbėti. Ir viešai facebooke šia tema beveik nerašau, nes tai ne ta erdvė, kurioje reikėtų dalintis moteriškomis paslaptimis. Šią temą gvildename seminarų metu. Tiesą sakant visas šis tinklapis www.gydomojitaomeile.com atsirado būtent iš šios idėjos - padėti moterims išmokti patirti orgazmą. Tačiau vien tik perskaityti ir savarankiškai praktikuoti nepakanka - tikrasis mokymas yra perduodamas gyvai, kai instruktorius gali prieiti prie praktikuotojo ir pataisyti, kad pratimus atliktumėte teisingai. Priešingu atveju jūs galite klaidžioti metų metais ir net pradėti kalbėti, jog praktikos neveikia. O kaip jas darote? Ar teisingai suprantate, kaip atlikti pratimu? Jei darydamos intymias treniruotes per stipriai sutraukiate raumenis, tai juda sėdmenų raumenys, o silpnesni intymūs raumenys taip ir lieka netreniruoti...

Mūsų ląstelėms taisyklingai dalintis reikalinga orgazminė ar bent jau susijaudinimo energija. Kasdien atlikdamos tokias praktikas kaip krūtų masažas, Kėgelio pratimai ir integruojamas nefrito kiaušinis mes aktyvuojame seksualinę energiją savo kūne ir sąmoningai nukreipusios ją į galvą įgauname daugiau gyvybinės energijos. Atliekant pratimus būna jaučiamas švelnus energetinis orgazmas, kurio nelydi ritmingi raumenų susitraukimai. 

Seminare pradėjus kalbėti apie moters orgazmą, kad statistika visiškai neaiški ir siekia apie 60-80 proc. nepatiriančių orgazmo moterų, išgirdau moterų pritarimus, jog šia tema kalbėti būtina. Nuskambėjo net frazė: "o kas čia iš mūsų išvis tai patiria?" Matant tik pritariančius linksėjimus vietoj prieštaravimo supratau kokia paslaptinga, nepažįstama ir skaudi orgazmo tema yra Lietuvos moterims... Kiek moterų neprisipažįsta garsiai, jei jų paklausia, ar tu patirti orgazmą? Pasipiktinusios nukreipia temą į kitą pusę (taip elgiausi aš pati praeityje), todėl geriau imtis konkrečių veiksmų situacijai keisti, nei trypti vietoje ir gailėti savęs!

Moters gebėjimas patirti orgazmą nepriklauso vien tik nuo jos partnerio. Pasitaiko, jog moterys alkdamos pasitenkinimo dažnai keičia partnerius ieškodamos to, kuris galėtų jai suteikti malonumą. Tačiau dažniausia priežastis būna ji pati. Kad ir kaip nesmagiai tai skambėtų, bet visų pirma moteris turi užtreniruoti savo intymius raumenis - tuomet ji pradeda gebėti patirti orgazmą. Dao seksualinės praktikos yra žingsnis po žingsnelio kaip judėti pokyčių intymioje sferoje link. Iš pradžių mes stipriname savo intymius raumenukus savarankiškai, o paskui nesunkiai integruojam jas mylintis poroje ir gaunam rezultatą - orgazmą.

Su meile,

Edita Esenku, sertifikuota dao praktikų instruktorė

Kaip patirti orgazmą?

Norinčios kol kas tik įsigyti nefrito kiaušinį ir pradėti praktikuoti savarankiškai, jį galite užsisakyti iš manęs.

Nefrito kiaušinis

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Gauk vebinarą nemokamai

užsisakius naujienlaiškius (2x/mėn)!