ATSILIEPIMAI apie "Gydomoji Tao Meilė" seminarų ciklą Vilniuje

10/12/2017

Šį rudenį Vilniuje vyko "Gydomoji Tao Meilė" seminarų ciklas, kuriame buvo mokomas visas meistro Mantak Chia (Mantekas Čija) praktikų kompleksas geresniai sveikatai:

  • mikrokosminės orbitos meditacija (padeda eliminuoti energetinius blokus kūne), 
  • šešių gydomųjų garsų meditacija (negatyvą transformuoja į pozityvą), 
  • daosių seksualinės praktikos (krūtų masažas, intymių raumenų treniruotės, orgazminės enrgijos kėlimas į galvą/kiaušidžių kvėpavimas), 
  • vidinės šypsenos meditacija (pripildo širdį meilės, sušildo intymią sritį),
  • nefrito kiaušinio praktika, 
  • ciguno mankšta stuburui išjudinti,
  • geležinių marškinių cigunas (stiprina sausgysles ir atveria meridianus), 
  • daosių joga tao yin (pratimai nugarai, dubeniui atverti).

Moterys seminarų metu gavo pilną kompleksą praktikų, kad galėtų seksualines praktikas atlikti namuose savarankiškai ir tokiu būdu auginti savo energetinį potencialą, turėti daugiau jėgų darbas nudirbti, trumpinti, lengvinti menstruacijas ir patirti daugiau malonumo su savo partneriu.

Nefrito kiaušinis
Nefrito kiaušinis

Moterų atsiliepimai po seminarų ciklo "Gydomoji Tao Meilė":

"Labai naudingas seminaras ilgalaikiams seksualiniams santykiams ir moters seksualinei sveikatai išlaikyti, ypač susilaukti vaikelio. Seminaro metu išmokau dirbti su nefrito kiaušiniu ir tokiu būdu gerinti savo atskirų organų ir lytinę sveikatą. Rekomenduoju moterims. Eglė"

"Labai ačių už perteiktas žinias, mokymus ir tikiuosi bus tęsinys".

"Seminaras labai naudingas sveikatą pagerinti visais aspektais. Tai iš tikrųjų meilė gydo. Dėkoju už nuoširdžiai ir aiškiai pateiktas sveikatinimo žinias. Su pagarba, Aldona." (beje, garbaus pensijinio amžiaus moteris, kuri drąsiai dirbo su nefrito kiaušinuku!)

"Labai svarbios žinios moterims ir vyrams. Rūpintis savo sveikata būtina! Ačiū už žinias, kurios vis tik ir šiais laikais yra slaptos!"

"Dėkoju Edita ir Vytui už seksualines meilės žinias, pasidalintomis paslaptimis, kurių net nežinota, kad esama. Tai naujiena, ir tikiuosi bus kasdienybe. Linkiu mylėti ir mylėtis - gražia meile. Sėkimingų projektų ateityje! Lauksime knygos apie žmonių seksualumą ir orgazmą. Ačiū. V.Š. 2017-10-07."

"Nuostabus seminaras!! Tiesiog gyvybiškai būtinas kiekvienai moteriai... Ačiū labai. Su Pagarba ir Meile, Aida."

"Žinios, kurios buvo perduotos seminaro metu akivaizdžia teigiamai veikia tavo sveikatą, gerai būtų tuos pratimus, kuriuos išmokome per seminarą, galėtume atlikti su mokytojais periodiškai kiekvieną savaitę. Pratimai akivaizdžiai leidžia panaikinti blokus, kurie yra tavyje."

"Seminarų ciklas labai patiko. Ačiū vedantiesiems - Edita ir Vytui. Man kilo motyvacija pradėti šias praktikas, įvesti jas į savo gyvenimą. Judita"

"Džiaugiuosi, kad atradau tokias praktikas, nes niekas visuomenėje nekalba apie tokius dalykus. Jauni žmonės irgi turi problemų šioje srityje. Ir aš išgirdau sprendimą šių praktikų metu. Dabar belieka dirbti... Ačiū, kad esat! Atmosfera puiki! Ir visai nebaisu kaip pirmą kartą galvojau."

Viena iš vyriškų praktikų yra sėklidžių masažas (padeda seksualinę energiją transformuoti į gyvybinę), kurį kuo puikiausiai gali atlikti ir moteris. Išsamus pasidalinimas apie pasikeitusį požiūrį į savo ir partnerio kūną po seminaro:

 "Noriu padėkoti už seminarą, kuris tikrai keičia gyvenimą, matymą ir santykius. [...] Nefrito kiaušinis man buvo nauja. Vyras man buvo nupirkęs kažkokius rutuliukas, tačiau man visad būdavo įtampa, kai žinodavau, kad juos planuoju naudoti, tad taip ir liko stalčiuje gulėti... tačiau kai paėmiau šį akmenį paskaitoje pas Jus - man buvo šilta, drąsu ir ramu. Jau kitą dieną pabandžiau, tik neturėjau siūlo be vaško, tai išsigandau, kadangi jis man neiškrito. ;DD Tačiau vyras nuramino, atsipalaidavau ir viskas susitvarkė. Nuo kitos dienos pradėjau dirbti, tik dar per daug nejaučiau jo, tačiau einant dienoms, man vis daugiau noro buvo. Plius, pirmus kartus po darbų bandžiau, nes pas mane labai rytai užimti ir ankstyvi dėl darbo. tačiau pabandžiau vieną dieną ryte - tiesiog pasaka! Mane taip užkrovė, net jaučiau, kaip šypsena ateina darant sutraukimus su nefritu (; ir jau dvi savaitės beveik, kaip rytais po sporto su juo dirbu, prieš išeidama, o po darbo dar padarau sutraukimų. žinau, kad tobulėti yra kur, nemoku dar pakelti tos energijos ir nuleisti žemyn, tačiau 8d. pajaučiau šilumą nugaros apačioje. taip gera buvoo ((; aš tikiuosi dar bus čia Jūsų seminarų, nes mielai užeitume. ir šiaip, kaip asmenybė ir moteris - sužavėjote mane (; galbūt aš tik tam tikrą informaciją pasiimu kas man reikalinga ir atitinka mano gyvenimo būdą, tačiau manau tokia ir esmė Jūsų paskaitų - įkvėpti pabandyti ir praktikuoti tai, kas artima mano širdžiai!

Ačiū Jums. Aš dar užmezgiau artimesnį ryšį su savo kūnų. Pirmąkart praėjusį savaitgalį pajaučiau nuoširdžią meilę sau. Aš net negalėjau savo lytinių organų liesti, tačiau po Jūsų seminaro man buvo malonu pabandyti save pajausti viduje pirštų pagalba. Ir jaučiu, kaip mano meilė sau, didina mano meilę aplinkiniams, o tuo pačiu mano vyras dar labiau priartėjo prie manęs dvasiškai (nors, tikrai, mes ganėtinai artimos sielos). Džiaugiuosi, kad mano vyras turi laisvą požiūrį į savo ir mano kūną, nes tik Jį sutikus pradėjau keisti šį požiūrį. Todėl esu dėkinga Jam, kad jis pasiūlė paskaityti Jūsų elektroninę knygą. Tai pat užmezgiau dar artimesnį ryšį ir su vyro kūnu. Jo lyties organu. Man net patinka Jam masažuoti sėklides. Tai tapo mūsų tradicija prieš miegą, kad Jis atsipalaiduotų, kadangi turi atsakingas pareigas darbe, dažnai gal kiek pervargsta šiuo metu. Būtinai parašysiu ir tolimesnius pokyčius, pojūčius (;"

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius!

Siunčiami 2x/mėn