Daosių joga ir seksualinis kung fu (II) 06.17

06/20/2017

GYDOMOJI TAO MEILĖ III: SEKSUALINIS KUNG FU MOTERIMS II LYGIS IR DAOSIŲ JOGA 

Seminarų ciklas moterims "Gydomoji Tao Meilė: 3 dalių ciklas" Vilniuje baigėsi 2017 birželio 17d. seminaru, skirtu daosių jogai TAO YIN ir II lygio seksualinio kung fu praktikomis. 

Kas ta daosių joga? Tai pratimai atliekami ant kilimėlio, panašūs į tradicinę indišką jogą, tik daugiau dėmesio skiriama nugaros apačiai. Mūsų nugaroje yra taip vadinami psoas raumenys, kurie suteikia mums galimybę stovėti ir leidžia palaikyti gerą viso kūno sveikatą. Šie raumenys treniruojami atliekant grupę pratimų gulomis ant kilimėlio. 

Kadangi daosių jogos pratimai treniruoja psoas raumenis, kurie nueina į dubenį, moterims ši praktika naudinga ir siekiant geriau įvaldyti seksualinį kung fu. Kuo geriau mūsų kūnais teka energija, kuo geriau treniruoti dubens raumenys, tuo geresnė mūsų sveikata, tuo daugiau galite pasiekti seksualinėse praktikose. 

Po pramankštos sėdome ant kėdžių dar kartelį pakartoti šešių gydomųjų garsų meditacijos. Tai itin efektyvi technika, leidžianti transformuoti negatyvą į pozityvą. Tik tinkamai susitvarkę savo emocinį planą esame pasiruošę dirbti su seksualine energija. 

Antroje seminaro dalyje perėjome prie seksualinio kung fu moterims II lygio. Ne tik pakartojome prieš tai buvusiame seminare išmoktas praktikas įtvirtinimui, bet ir gyvai atlikome visą seką, kaip turėtų atrodyti rytinė praktika: trumpa vidinės šypsenos meditacija, krūtų masažas, darbas su nefrito kiaušiniu gulomis. Kas gebėjo išlaikyti kiaušinuką, atliko pratimus ir atsistojus bei įvaldė kiaušinio traukimo techniką. 

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn