Seksualinis kung fu moterims I lygio seminaras 06.03 Vilniuje

06/07/2017

GYDOMOJI TAO MEILĖ II: SEKSUALINIS KUNG FU MOTERIMS I LYGIS 

Seminarai "Gydomoji Tao Meilė: 3 dalių ciklas" Vilniuje tęsiasi. 2017-06-03 vyko antroji ciklo dalis - seksualinis kung fu moterims (I lygis).

Į seminarą susirinko panašiai tiek pat žmonių kaip ir pirmąjį kartą - apie 20. Kažkas negalėjo, tad atsirado keli nauji veidai. Nors seminaras skirtas moterims, pirmojoje dalyje labai norėjo sudalyvauti ir 2 vyrai - pasimokyti ciguno pramankštos bei šešių gydomųjų garsų meditacijos. Pirmąsias porą valandų kartojome pirmajame seminare išmoktas stuburo pramakštas ir meditaciją, kad jas geriau įsisavinti. Žmonėms buvo ir taip daug naujos informacijos, naujų praktikų, naujų pojūčių, tad stengiuosi kai kuriuos elementus kartoti.

Pradėjus kalbą apie įžemėjimo svarbą, nusprendėme auditorijai duoti dar vieną ciguno praktiką - geležinių marškinių ciguną. Ne tik parodėme kaip atsistoti ir medžio apkabinimo pozą, bet ir pataisėme, kad dubuo būtų tinkamoje padėtyje. Stumiant iš šono šitaip įžemėjusios praktikuotojo neįmanoma nustumti - tai įrodo, kad praktika atliekama taisyklingai. Tačiau poza mūsų kūnui neįprasta, jis tuoj pat bando rasti patogesnę netaisyklingą padėtį, todėl prie kai kurių moterų apsukus ratą reikėjo vis sugrįžti ir po kelis kartus taisyti. Moterys teigė: "kai jūs prienate ir pataisote, aš jaučiu karštį, kūno tvirtumą, bet savarankiškai to padaryti niekaip negaliu".

Labai smagu, kad organizavome seminarų ciklą - būtinai šį mokymo būdą tęsime rudenį, nes žmonės išmoksta daug daugiau, o mums daug paprasčiau perduoti mokymą. Pramankštą daugelis atliko daug geriau nei pirmąjį kartą, bet labaiusiai sužavėjo tai, tad tik susirinkusios į seminarą moterys buvo linkusios ne klegėti, o iškart medituoti. Jaučiasi, kad jos jau perėjo mikrokosminės orbitos kursą - labai greit ir paprastai perėjome prie meditatyvių praktikų.

Po kelių valandų bendras laikas baigėsi ir po petraukėlės liko tik moterys - prasidėjo seksualinio kung fu moterims dalis. Atlikome vidinės šypsenos meditaciją: šypsojomės širdžiai, blužniai, plaučiams, inkstams, kepenims. Pripildėm visus svarbiausius organus meilės, džiaugsmo ir laimės, šia malonia šiluma sušildėme gimdą. Moteris yra vanduo, o vyras ugnis. Vyras lovoje turi užvirinti moters vandenį, kad ši galėtų pasiekti malonumą. Tačiau jei moters intymi sritis atšalusi, jam visų pirma ištirpinti ledus, tada sušildyti ir tik tada galės užvirinti. Jei moteris praktikų pagalba energetiškai palaiko šilumą savo lyties organuose - jai tampa daug paprasčiau patirti orgazmų.

Po vidinės šypsenos perėjome prie krūtų masažo, kuris svarbus ne tik dėl to, kad išjudinti limfą, bet ir kad išsivaikščiotų čia prieš kiekvienas mentruacijas besikaupianti seksualinė energija. Taip pat darėme meilės raumenų sutraukimus ant kilimėlių - šios intymios treniruotės itin efektyvios, dabar seminaro dalyvės turi namų darbų. Svarbiausia - reguliariai daryti, mano ir daugelio patirtis rodo, jog taip treniruojami raumenys suteikia daug malonumo. 

Dar neturėjusios nefrito kiaušinio moterys seminare galėjo jį įsigyti ir pasiruošti jį darbui kitam seminarui, kuriame gyvai dirbsime su juo. Naujai nusipirkus kiaušinuką geriausias dezinfekavimo būdas yra paprastas virinimas vandenyje ant viryklės. 

Man labiausiai patiko daryti kartu seksualinės energijos rato sukimo techniką. Dirbant grupėje ir mokant kitus žmonės praktikos veikia daug stipriau - toks dėsnis, taip ir meistras sakė. Šią techniką atibūdinti tekstu sudėtinga, geriausia pajausti darant kartu. Bet trumpai paibūdinus galima pasakyti, kad seksualinė energija iš lyties organų keliama stuburu į galvą ir nuleidžiama priekine dalimi į bambos sritį - ta pačia trajektorija kaip ir mikrokosminė orbita, tik judesyje. Jaučiamas malonus apsvaigimas - tokiu būdu seksualinė energija transformnuojama į gyvybinę.

Atsiliepimas po seminaro: 

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn