Atsiliepimai apie GYDOMOJI TAO MEILĖ: 3 DALIŲ CIKLAS

06/22/2017

Atsiliepimai apie 05.20, 06.03, 06.17 d. vykusį seminarų ciklą.

Po seminarų GYDOMOJI TAO MEILĖ: 3 DALIŲ CIKLAS sulaukiau daug šiltų atsiliepimų, kuriais noriu pasidalinti su Jumis. Kadangi kai kurie atsiliepimai rašyti ranka ir sunkiau įskaitomi, juos perspausdinu kompiuteriu. 

"Superinis seminaras! Sužinojau daug naujos informacijos, nepaisant to, kad senai domiuosi tao. Džiaugiuosi, kad buvau jame, nes gavau autentiškų žinių tiesiai iš meistro mokinių. Mano svajonė išsipildė ir šiandien mokintis DAO įmanoma ir Lietuvoje. Ačiū Jums, Edita ir Vytas!" 

"Labai dėkoju už nuoširdumą ir labai išsamų dėstymą ir teorijos, ir praktikos. Esu ta, kuri 20 metų nepatyriau orgazmo. Darant jūsų pratikas tikrai jaučiu didelius pokyčius ir tikrai darysiu praktikas ir ateisiu dar kartą." 

"Patiko atviras, asmenine patirtimi paremtas, konkrečias praktikas siūlantis mokymas." 

"Visų pirma praktikos yra labai naudingos moters ir vyro fiziniam kūnui, bei pastoviai praktikuojant jaučiasi, jog kinta ir emocijos, ir jausmai kūnui, subtilioji vidinė energija. Ačiū, kad Jūs mokote šių praktikų Lietuvoje. Aistė" 

"Dėkoju labai už pamokantį seminarą!!! Gyvenime būna tokių momentų, kai supranti, kad viskas, taip toliau gyventi nebegalima, reikia kažką keisti, judėti pirmyn! Ir šis seminaras to vertas!!! Ačiū! Brigita" 

"Tikrai gavau naujų žinių, ypač jos naudingos, papildant savo jau turimas žinias ir buvusius ilgus iškojimus. Turiu dabar kur kas aiškesnį supratimą, kur mano problemų šaknys ir kuria kryptim reikia eiti.

Labai patiko daosių jogos pratimai. Būtinai darysiu. norėčiau pakartoti seminarą, nežinau, gal ir visą ciklą, nes jūs ir meditacijas darot, improvizuojant ir vis kitaip būna kas kartą.

Patinka jūsų šiltas natūralus bendravimas su Vytu. Jautiesi, lyg pas jus svečiuose būtum. Šeimyniška labai, nėra oficialumo šalčio. Vilniuj to nerasi! O būtent tai ir svarbiausia, kad jūs teorines žinias taikot praktiškai, džiaugiatės tuo, ką išmokot, ką Dievas ar likimas leido jums patirti ir džiaugsmingai dalinatės tomis dovanomis su kitais."

"Aš Tavimi žaviuosi! Nuoširdžiai. Tu man tampi lyg skambutis, kuris žadina ir skelbia, Šarūne, judėk, judėk, daryk!" 

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn