"Gydomoji Tao Meilė" festivalyje "Masters of Calm" 2017

08/03/2017

Džiaugiamės, jog buvome pakviesti vesti seminarus festivalyje "Masters of Calm", kuris išskirtinai skirtas dvasiniam tobulėjimui. Liepos 21d. rytą kartu su Vytu vedėme įžemėjimo technikų seminarą, o popiet - seksualinio kung fu.

Išskirtinė aplinka pušyne Molėtų rajone, grynas oras, geranoriškai nusiteikę žingeidūs žmonės - visa tai sudarė labai malonią festivalio atmosferą.

Kaip ir kiti lektoriai, scenoje prisistatėme - esame meistro Manteko Čija tiesioginiai mokiniai, kurie su meile skleidžia dao praktikas Lietuvoje, Edita Esenku ir Vytas Lu. Pora, kuri gyvena dao praktikomis.

Dao tema daugeliui buvo nauja ir negirdėta, žmonės yra viena ausimi girdėję apie tantrą, bet apie dao seksualines praktikas, seksualinį kung fu arba kitaip net galima pavadinti daosių tantrą - retas kuris girdėjęs. Džiaugiamės, kad tie, kas negalėjo ateiti į mūsų seminarą (o tuo pat metu vykstančių seminarų buvo daug), galėjo gauti mūsų pirmųjų skrajučių ir panaršyti daugiau informacijos po festivalio namuose. 

Besidomintys dvasinėmis praktikomis neretai nori gauti iš karto daug - meditacijos metu iš karto užmegzti ryšį su "dangumi". Dao mokymas sako, kad iš pradžių turėtume užmegzti ryšį su žeme, tuomet "dangus" ateis savaime. 

Meditacija ir cigunas dao praktikose labai susiję vienas su kitu, nes abiem atvejais pakinta sąmonės būsena. Įvaldę įžemėjimo technikas jūs galite daug daugiau pasiekti savo dvasiniame augime.

Seminaro "Energijos išlaisvinimas per įžemėjimo technikas" metu atlikome pramakštą ir praktiką "Trys denteniai šešiom kryptim", kuri padeda eliminuoti energetinius blokus mūsų kūne ir atverti svarbiausius meridianus. Vėliau dar pamokėme "Geležinių marškinių ciguno".

Bambos sritis ir priešais bambą nugaroje esantys taškas yra labai svarbūs siekiant suaktyvinti mūsų gyvybinę energiją. Praktinių užsiėmimų metu festivalyje "Masters of Calm" koncentravome energiją į bambos sritį - daosių vadinamą dentenį, kur gali būti saugoma ir kaupiama mūsų gyvybinė energija.

Popiet jaukiu atstumu vienas nuo kito išdėstytuose tipiuose mokėme daosių seksualinio kung fu subtilybių. Vytas mokė vyrus vienoje palapinėje, o aš moteris - kitoje. Kaip visad atviri klausimai tik tarp moterų seminaro dalyviams yra nuostabi galimybė suvokti geriau savo santykius su partneriu, pažinti savo kūną ir emocijas.

Tipis, kuriame vyko moteriškų daosių seksualinių praktikų seminaras, simboliškai pavadintas "Gydovas". Labai mielas sutapimas turint omenyje, kad mano mokymų projektas vadinasi "Gydomoji Tao Meilė".

Moterys sužinojo, kaip jos gali stiprinti savo intymius raumenis, kas yra nefrito kiaušinis, kaip naudojamas nefrito akmuo, kokia nefrito kiaušinio nauda ir savybės.

Esame dėkingi festivalio "Masters of Calm" organizatoriams už galimybę perduoti dao mokymą beveik 60-čiai į mūsų seminarus atėjusių žmonių ir dešimtims smalsautojų, kurie po festivalio naršė mūsų svetainėje gydomojitaomeile.com

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn