"Gydomoji Tao Meilė" - mikrokosminės orbitos meditacija 09.09.

09/13/2017

Rugsėjo 9d. pradėjome seminarų ciklą "Gydomoji Tao Meilė: Vilnius 3d.". Šis trijų dalių mokymų ciklas apima mikrokosminės orbitos meditaciją, seksualines praktikas, daosių jogą ir ciguną. Pirmoji dalis skirta susipažinti su mikrokosminės orbitos meditacija ir pajausti energetinį srautą savo kūne.

"Gydomoji Tao Meilė" seminaras - ciguno mankšta
"Gydomoji Tao Meilė" seminaras - ciguno mankšta

Mikrokosminės orbitos meditacija - išties subtili praktika. Kai kurie susirinkusieji apie mikrokosminės orbitos srautą buvo skaitę knygose, apie ją sužino praktikuojantys reiki, tačiau daugelio atmintyje orbita taip ir išlieka nepačiupinėta teorija. Žinoti, jog ji egzistuoja (viskas mūsų visatoje juda orbita) - gerai, bet pajausti, kas tai iš tiesų yra - tai gimimo iš naujo proceso pradžia. Mikrokosminės orbitos meditacija padeda atverti mūsų kūne pagrindinį meridianą, kuriuo energija gali tekėti laisvai.

Edita Esenku
Edita Esenku

Seminare GYDOMOJI TAO MEILĖ I: MIKROKOSMINĖS ORBITOS ATVĖRIMAS IR MEDITACIJA visų pirma mokėme pramakštos stuburui išlaisvinti. Kai mes tinkamai paruošiame savo fizinį kūną, tik tada galime gauti didžiausią efektą iš energetinės meditacijos.

Pramankšta ir cigunas
Pramankšta ir cigunas

Šį rudenį nusprendėme seminarą surengti erdviose viešbučio Conti konferencijų salės patalpose ir neapsirikome - susirinko 25 dalyviai, kurie pramankštų metu galėjo patogiai atlikti praktikas nesusigrūdę ir gerai matyti pratimus, kuriuos mes su Vytu rodėme, priėję prie kiekvieno pataisėme, kad seminaro nauda būtų apčiuopiamesnė (ne tik daryti, bet daryti taisyklingai).

Šešių gydomųjų garsų meditacija
Šešių gydomųjų garsų meditacija

Bet kuri daosių meditacija atliekama sėdint ant kėdės, o ne ant grindų. Pasak dao mokymo, sėdint ant kėdės mūsų kojos veikia kaip filtrai ir mes neprisigeriame pernelyg žalios, neapdirbtis žemės energijos. Tvirtai ant grindų padėtos pėdos per meditaciją užtikrina saugų ryšį su žeme. Iš pradžių atlikome šešių gydomųjų garsų meditaciją, kuri padeda negatyvias emocijas transformuoti į pozityvias.

Dao meditacija atliekama ant kėdės
Dao meditacija atliekama ant kėdės

Per pertraukėlę seminaro dalyvės pirko tokias savarankiško ugdymo priemones kaip meistro Mantak Chia (Mantekas Čija) knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims" ir nefrito kiaušinis. Būtent po šio seminaro man atėjo taikliausias šios senovės kinų treniravimosi priemonės apibūdinimas: nefrito kiaušinis - tai revoliucija moters gyvenime. Nebuvę seminare knygas ir kiaušinį galite užsisakyti čia.

Po pertraukėlės seminare perėjome prie mikrokosminės orbitos atvėrimo ir meditacijos. Vieniems ji pasirodė sudėtinga, kitiems paprasta, vieni jautė aiškiai apčiuopiamą srautą kūne, kiti vos vos šilumą. Mikrokosminės orbitos meditacija padeda mūsų kūne eliminuoti energetinius blokus. Kai paleidžiame kažką negero iš savo kūno, galima jausti silpnumą, galvos svaigulį, bet vėliau jauti palengvėjimą ir ateina suvokimas, kad kažkas kūne juda ir funkcionuoja kitaip. Kažkas neapčiuopiamo ir dar vos juntamo. O kai pradedi nuolat praktikuoti mikrokosminės orbitos meditaciją, tai buvimas sraute tampa įprastu pojūčiu ir nustembi, jei srautas sustoja.

Mikrokosminės orbitos meditacija yra naudinga visam kūnui, bendrai sveikatai. Jei imsime seksualinių praktikų aspektą, tuomet mikrokosminė orbita atveria galimybes geriau transformuoti seksualinę energiją ir mainytis su partneriu orgazmais ir energijomis mylėjimosi metu.

Edita Esenku, sertifikuota gydomosios meilės instruktorė

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn