Mikrokosminės orbitos seminaras 05.20 Vilniuje

05/22/2017

GYDOMOJI TAO MEILĖ I: MIKROKOSMINĖS ORBITOS ATVĖRIMAS IR MEDITACIJA

Seminarai Vilniuje "Gydomoji Tao Meilė: 3 dalių ciklas" prasidėjo 2017-05-20. Pirmasis seminaras skirtas mikrokosminės orbitos atvėrimui ir meditacijai. Į seminarą susirinko virš 20 nusiteikusių rimtai padirbėti su savimi dalyvių. Nors didžioji dalis dalyvių buvo moterys (seminarų ciklas skirtas moterims), labai džiugu, jog atėjo ir keli vyrai. Mikrokosminės orbitos meditacija aktuali tiek vyrams, tiek moterims. Be mikrokosminės orbitos pilnai įvaldyti daosių seksualines praktikas sudėtinga. Seminarą vedėme kartu su Vytu.

Susirinkusieji darė cigun mankštą atsistoję, o mes padėjome ją atlikti taisyklingai. Tik padarę teisingai, atvėrę dubenį ir pajutę žemės energiją dalyviai tuoj prakaituodavo, nuo jų sklisdavo garas - taip visad būna, kai pagaliau išlaisvinama susikaupusi seksualinė energija. Net ir nesujaudinta seksualinė energija išlaisvinus stuburą tuoj pat ima judėti nugara aukštyn - malonus pojūtis. Vėliau tęsėme pramankštą atsisėdę - atlikome pratimą "gervės kaklas".

Vienas svarbiausių ciguno pratimų - "stuburo kvėpavimas". Viena yra jį daryti kaip supranti iš video youtube ir visai kas kita, kai tau padeda pajausti, kaip tai atlikti iš tiesų. Taip yra dėl labai paprastos priežasties - mūsų kūnas nepratęs treniruoti stuburo apačios, o nuo sėdimo darbo dubuo pas daugelį yra užspaustas.

Mikrokosminė orbita - tai lyg pagrindinis meridianas mūsų kūne. Kai juo energija gali tekėti laisvai, mes jaučiamės gerai, mūsų kūnas harmonijoje, neišbalansuotas streso, aura tankesnė, t.y. mūsų apsauginis sluoksnis stipresnis. Mikrokosminės orbitos meditacijos nauda mūsų kūnui ir emocinei būsenai labai reikšminga. Ne veltui orbita vadinama gimimo iš naujo procesu - mes tarsi grįžtame atgal į motinos įsčias. Grįžtame į pirmapradę organizmo funkcionavimo būseną.

Atvėrus mūsų kūnuose mikrokosminę orbitą (pašalinus blokus), mes galime pilnai realizuoti save poroje. Vyras ir moteris pradeda keistis energijomis, ryšys poroje stiprėja, susidaro galimybės mainytis daugkartiniais orgazmais. Būtent todėl mikrokosminė orbita yra svarbi Gydomosios Tao Meilės praktikų dalis. 

Seminaro metu priėjome prie kiekvieno ir padėjome pakelti mikrokosminės energijos srautą iš kryžkaulio stuburu į galvą ir nuleisti per krūtinę žemyn į dententį (pilvo srityje). Geriausiai susirinkusiųjų įspūdžius iliustruoja jų pačių atsiliepimai, kurių ne vieną gavau el paštu, tik dėl konfidecialumo pateikiu tekstą be vardų: 

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn