Gera įkvėpti moteris (sausio atsiliepimai)

01/17/2018

Gera įkvėpti moteris, kurios nori teigiamų pasikeitimų savo gyvenimuose visomis prasmėmis! Seminaro "Nefrito kiaušinio praktika" metu visos būnam pilnos gerų emocijų, vidinės šypsenos meditacija padeda pajusti daugiau meilės sau, ciguno mankšta išjudinti stuburą. Kiekvienas seminaras būna skirtingas priklausomai nuo susirinkusių moterų gebėjimo priimti informaciją ir atsipalaiduoti - šįkart buvo idealus seminaras, kuris ne tik dalyves užkrovė teigiamų emocijų, bet ir mane pačią. Kai daliniesi ir žmonės su meile priima - tai nuostabi savirealizacija man, kaip dao praktikų instruktorei.

Dao seminaras moterims
Dao seminaras moterims

Daugelis moterų į mano seminarus ateina sužinoti plačiau, kas tas nefrito kiaušinis, kaip "jį prisijaukinti" ir kaip turėtų atrodyti nefrito kiaušinio praktika. Tačiau nuo darbo su nefrito kiaušiniu neatskiriama meditacija, ciguno mankšta, nes pozityvios emocijos padaugina vis daugiau ir daugiau meilės mūsų širdyje, leidžia atsiskleisti mūsų moteriškumui, švelnumui, šypsenai... Būtent toks kompleksinis priėjimas prie mūsų pačių duoda didžiausią efektą. Kai moteris laiminga - jos artimiausi žmonės taip pat laimingi. Keletas seminaro dalyvių atsiliepimų žemiau.

Vidinės šypsenos meditacija
Vidinės šypsenos meditacija
Paskaita: kas tas nefrito kiaušinis?
Paskaita: kas tas nefrito kiaušinis?

"Edita, ačiū už Tavo buvimą ir dalinimasi. Labai reikalingos žinios, kurios gydo, jaunina ir įkvepia. Dalinkis, skleiskis, žydėk. Kuo nuostabiausio laiko buvime su mokytoju Tailande. Tavo paprastumas ir spinduliuojanti energija žavi. Sėkmės, apkabinu, myliu. Jūratė"

"Naudinga informacija, esu dėkinga Editai už informacijos pasidalinimą ir konkretumą bei praktinius aiškius patarimus. Mažai kylą klausimų, kai įvykiams užbėgama už akių ir į viską atsakoma seminaro metu. Dėkinga, Lilė"

"Kažkas naujo ir naudingo skirto tik MOTERIMS... Išsamus ir labai aiškus pristatymas apie NEFRITO kiaušinukus. Ačiū Jums už susipažinimą :)"

"Ačiū, Edita, už tai, kad mokinat mus, moteris, pirmiausia pažinti pačios save. Po šio seminaro pasijaučiau svarbi sau pačiai. Tai dar vienas žingsnis link meilės sau. 2018.01.14"

"Labai puikus seminaras, labai švelniai, bet labai aiškiai pateikiama informacija. Be jokio gėdos jausmo, be baimės ir tada labai lengva priimti. Labai ačiū, kad esi ir dalinies, stiprybės tau ir sėkmės skleidžiant šį gėrį. Ačiū, Indrė"

"Ačiū už šiltą ir gerą energiją. Jauku, informatyvu. Rekomenduočiau visoms, siekiant pagerinti emocinį lygmenį bei norinčioms patirti daugiau malonių emocijų."

"Kartais yra sudėtinga įvardinti emocijas, potyrius ir nuotaiką. Būtent šiuo atveju taip ir yra. Nefrito akmens meditacija bei praktikos susipažinimas sukėlė tik pačias geriausias emocijas, kurios sušildė, atpalaidavo, leido pajusti meilę sau, padėti išgirsti save, bei kalbėtis su savimi. Labai maloni patirtis, seansas be galo informatyvus ir įdomus. Viskas buvo nuostabu. Ačiū!!!"

"Edita, ačiū už seminarą apie nefrito praktiką. Labai aiškiai ir smulkiai paaiškinai, ką reikia žinoti, visus aspektus. Labai patiko pramanšta ir kai priėjai prie kiekvienos ir pataisei, kad darytume, tas leis namuose gerai atlikti. Labai šiltai ir aiškiai perteikei, ačiū tau, Edita, daug naujų dalykų sužinojau. Inga"

"2018-01-14 Vilnius, Simona. Jau seniai norėjau apsilankyti Jūsų seminare, nes manau, kad seksualinis gyvenimas poroje yra labai svarbi dalis, taip  pat tai labai svarbi dalis ir kiekvienam iš partnerių atskirai, kas liečia sveikatą, taip pat ir energijas. Svarbu ir partnerių artumui kas be ko. Taip pat seksualinės, moteriškos energijos išlaisvinimas moteriai yra itin svarbu. Manau, kad su tuo neturiu bėdų, bet visada norisi siekti tobulumo, augimo visose srityse, o šioje ypatingai. Turiu knygą apie dao meilę, esu buvusi tantrinio sekso ir ne tik sekso, meilės, energijų praktikų mokymuose, skaičiusi knygų, tačiau gyvai išgirsti, pamatysi Jūsų mokymą buvo labai naudinga, nes tuomet visa visuma susiveda. Viską kartu praktikuoti yra nuostabu ir galiu pasiekti puikių rezultatų. Dar esu mėginusi Kėgelio pratimus, kad sustiprinti raumenukus dėl šlapimo laikymo. Tad manau, jog buvo naudinga sužinoti apie Jūsų rodytus pratimus, nes jie bus naudingi ir seksualiniam gyvenimui ir pakeis Kėgelio pratimus. Tad didelis ačiū, nes labai naudinga buvo ir informacija, ir pabuvimas tarp moterų, drąsiai kalbant apie intymius dalykus, nes svarbu tai daryti, priimti save, savo moteriškumą. Tad AČIŪ!"

Iki pasimatymo trijų dalių seminarų cikluose pavasarį Vilniuje ir Kaune, kai grįšiu iš mokymų pas meistrą Tailande. Informacija apie artimiausius seminarus žemiau.

Nuoširdžiai

Edita Esenku

Užsisakyk nefrito kiaušinį

Artimiausi seminarai