Moterys kalba apie "Nefrito kiaušinio praktiką"

01/12/2018

"Nefrito kiaušinio praktika" tokia subtili, asmeniška, kad ne kiekviena moteris išdrįsta kalbėti apie tai su draugėmis, trūksta praktinių žinių, kaip atlikti pratimus. Būtent todėl moterims reguliariai rengiu praktinius seminarus, kuriuose mokau tokių dalykų kaip ciguno mankšta, meditacija, supažindinu, kas yra nefrito kiaušinis, kaip prižiūrimas nefrito kiaušinis, kaip vyksta praktika su nefrito kiaušinuku, atsakau į moterims iškilusius klausimus. O klausimų visada būna - ir daug. Dažniausiai net ir praėjus pusvalandžiui po seminaro pageidaujančios pasitarti asmeniniais klausimais renkasi nefrito kiaušinį ir kur kas drąsiau nei seminaro pradžioje diskutuoja tarpusavyje. Straipsnyje pateiksiu keletą vilniečių atsiliepimų po seminaro "Nefrito kiaušinio praktika", manau jie jums labai gerai perteiks bendrą vaizdą, kaip vyksta  mano seminarai.

"Prieš metus išgirdau apie Nefrito kiaušinį ir labai apsidžiaugiau atsitiktinai sužinojusi apie seminarus, kuriuos veda Edita. Labai džiaugiuosi, kad čia apsilankiau, sužinojau daug naudingos informacijos, kuri neįkainojama moteriai. Dabar viskas priklausys nuo manęs, kaip aš sugebėsiu ją panaudoti. Tikiuosi pačių geriausių rezultatų :) Ačiū, Edita!!!"

"Seminaras koncentruotas ir profesionalus, sužinojau daug naudingos ir praktiškos informacijos. Nebuvo tuščiažodžiavimo ir "pilstymo iš tuščio į kiaurą". Nekantrauju praktikuoti ir žiūrėti kas bus :) Ačiū Edita už jautrumą, nuoširdumą ir profesionalumą. Akvilė"

"Dėkoju už informaciją - buvo įdomu ir naudinga. Seminaras naudingas kiekvienai moteriai, labiau pažinti save, savo kūną ir atrasti energijos resursus. Labai patiko pratimai ir praktikos. Eglė, 32m."

"Ačiū! Gera būti moterimi :) Norisi sužydėti dar labiau :) Pasirodo viskas įmanoma :) Ačiū, kad esate, ačiū, kad dalinatės. Aušra"

"Nuoširdumas, atvirumas, šiluma. Bet kuriai merginai ar moteriai bent jau reikėtų pirmiausia žinoti, kad tokios praktikos egzistuoja ir bent nedidelę dalį bandyti taikyti praktikoje. Miglė"

"Tiek seminaras, tiek informacija internet. puslapyje labai išsamūs, su patarimais, rekomendacijomis. Gyvai atliekamos praktikos prižiūrimos ir koreguojamos lektorės Editos. Atmosfera labai jauki ir maloni. Erika"

Dėkoju visoms moterims dalyvavusioms seminare ir kviečiu į artimiausius seminarus, kurių sąrašą rasite apačioje.

Edita Esenku

Įsigyk nefrito kiaušinį

Nepraleisk seminarų!

Naujienlaiškiai siunčiami 2x/mėn