Seminaras Šiauliuose: atsiliepimai

11/07/2017

Seminare Šiauliuose moterys mokėsi dao meditacijų ir susipažino su ypatinga intymių treniruočių praktika, kurios esminis įrankis yra nefrito kiaušinis. Susirinko tiek jau praktikuojančios merginos, tiek pirmą kartą apie girdinčios apie dao seksualines praktikas. Apie seminaro naudą geriausiai pasakoja pačių dalyvių atsiliepimai.

"Labai patiko užsiėmimas, praktika. Norėtųsi dar tokio pobūdžio užsiėmimų. Puiki proga atkreipti dėmesį į save, savęs tobulėjimą, meilę sau, energetiką, kurią vėliau galima perduoti kitiems. Ačiū! :)"

"Seminaras buvo puikus. Labai atvirai kalbėjome apie intymius dalykus, o Edita nuostabo lektorė, ir perduoda visus praktiškus dalykus, kuriuos pati praktikuoja. Manau, kad kiekviena moteris ir mergina turi žinoti šiuos dalykus, nes kartais gali būti per vėlu. R., ačiū Tau, Edita!"

"Įkvepiantis seminaras, daug naudingos ir įdomios informacijos, pratimų. Edita, esate labai kantri, malonu ir Jūsų balsas maloniai ir raminamai nuteikia."

"Labai patiko! Džiaugiuosi, kad mane pakvietė. Rekomenduoju kiekvienai. Tai svarbi praktika, kuri seks mane visą likusį laiką. Ačiū"

"Įdomi patirtis, yra stimulas dirbti toliau. Ačiū"

"Seminaras informatyvus, verta sudalyvauti."

Šiaulietės vis kalbėjo, jog nori gilesnių praktikų, todėl pavasarį kai grįšiu iš Tailando pasistengsiu ir čia suorganizuoti trijų dalių seminarų ciklą, kad moterys susipažintų su tokiomis praktikomis kaip mikrokosminės orbitos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, geležinių marškinių cigunas, seksualinis kung fu I ir II lygis, daosių joga tao yin ir t.t.

Domina nefrito kiaušinis? Iš manęs galite sertifikuotą tikro akmens nefrito kiaušinį iš Birmos:

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Gauk vebinarą nemokamai

užsisakius naujienlaiškius (2x/mėn)!