Seminaras "Gydomoji Tao Meilė" Klaipėdoje 2017-04-22

04/24/2017

Balandžio 22d. pajūrio merginos susirinko į gydomosios meilės seminarą Klaipėdoje. Seminarą pradėjome kartu su Vytu, tačiau perėjus prie grynai moteriškų seksualinių praktikų jis išėjo palikęs studijos erdvę tik moterims. Kodėl mes vedame seminaro pradžią kartu? Susirinkusios į seminarą tvirtino, kad mes papildom vienas kitą, dalinamės ypač asmeniška patirtimi tiek iš moteriškos pusės, tiek iš vyriškos (apie moteris).

Praktikuojanti dao pora geriausiai gali pasidalinti tuo, kuo kasdien gyvena, kiek reikėjo patiems nuveikti, kad turėti tai, ką dabar turime. 25-erių metų skirtumas tarp mūsų senai ištirpęs, o moteris Vyto jaunatviškumas įkvepia darbui su savimi. Aš iš savo pusės dalinuosi savo patirtimi, kaip iš visiškai negalinčios patirti orgazmo moters virtau "multiorgazmike".

Ypač daug dėmesio skyrėme taisyklingai stuburo pramankštai. Kai kurioms moterims kyla klausimas, kodėl mes tai darome - tai tiesiogiai susiję su seksualinėmis praktikomis ir daugkartiniais orgazmais. Kol mūsų stuburas surankintas streso, nepakankamo judėjimo, emocijų, mes negalime pakankamai atsipalaiduoti, kad patirti malonumą, seksualinė energija mūsų kūnais negali judėti laisvai ir užpildyti visą kūną orgazmais. 

Viena svarbiausių ciguno pramakštų - stuburo kvėpavimas. Atliekant šią pramankštą perėjome ir pakoregavome visas merginas ir ne po vieną kartą - atlikti pratimus taisyklingai yra daug svarbiau, nei tiesiog jų atlikti daug, bet neteisingai. Nustebimas veiduose, kad pasidaro karšta kaip pirtyje, kad iš pirmo žvilgsnio paprastą pratimą reikia laiko įvaldyti, nes nugaros apatinė dalis nenori judėti. 

Seminare mokiau merginas, kaip taisyklingai atlikti meilės raumenų treniruotes sutraukiant ir atpalaiduojant raumenis - ta pati technika vėliau panaudojama dirbant su nefrito kiaušinuku, mylintis poroje. Treniruojantis integruojami ne tik lyties žiediniai raumenys, bet ir aplink akis bei burną esantys žiediniai raumenys - tai didelė pagalba siekiant užtreniruoti tuos raumenis, kurie turi būti užtreniruoti. Nereikia persistengti, sėdmenys turi likti atpalaiduoti, kvėpuoti pilvu, o ne krūtine. Kiekvienai reikia laiko susigaudyti, kad pratimus atlikti teisingai, todėl visad einu prie kiekvienos asmeniškai ir taisau.

Merginoms, kurios turi ypač išreikštų energetinių blokų kūne Vytas padėjo pašalinti juos. Pradėjus dirbti su seksualine energija saugumas yra svarbiausia - neatvėrus mikrokosminės orbitos tai tik pirmieji žingsniai daugkartinių orgazmų link. Pajudinus atominę seksualinę energiją mūsų kūnuose ji atsiremia į mūsų kūne esančius blokus ir gali sukelti diskomfortą (pvz., galvos svaigimą), kurie atvėrus mikrokosminę orbitą (pagrindinį mūsų kūne esantį meridianą) tuoj pat išnyksta. Ankščiau vesdama seminarą Visagine esu girdėjusi, kad kitų vedamuose seminaruose apie seksualinę energiją moterys taip pat jaučia diskomfortą galvoje pakilus seksualinei energijai, bet joms niekas nepaaiškino, ką daryti ir kodėl taip yra. Tereikia atverti mikrokosminę orbitą ir mes pradedam įgauti daugiau energijos atlikdami praktikas, jaučiamės lyg pasikrovę energijos.

Nusprendėme keisti savo seminarų schemą ir mokymą perduoti per 3 seminarų ciklą, nes viską sutalpinti į 5-6 val. paprasčiausiai neįmanoma, o visos dalyvavusios seminaruose nori platesnės informacijos, mokymų tęstinumo, nes jaučia, kad praktikos veikia, tik atsiminti viską iš vieno karto sunku. 

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn