Seminaras "Gydomoji tao meilė" Visagine 2017-04-02

04/03/2017

Labai gražią ir šiltą balandžio 2-ąją keliavau į Visaginą - man nepažįstamą kraštą vesti seminaro rusų kalba. Nuostabi gamta pakeliui, ežerai, pavasariu kvepiantys miškai ir žolė - šypsena iki ausų.

Edita Esenku veda mokymus Visagine
Edita Esenku veda mokymus Visagine
Pakeliui į Visaginą - dao moteriškos praktikos
Pakeliui į Visaginą - dao moteriškos praktikos

Visagine patekau į labai įdomią šamanišką studiją, kurioje pristačiau meistro Manteko Čijos daosių sistemą, pasidalinau savo patirtimi šiose praktikose. 

Kai įeini į meditatyvią būseną aplink atrodo taip tylu, lyg kas aplink esantį triukšmą kaip kokį televizorių būtų išjungęs - tai juntama ir apčiuopiama. Aplinka tarsi neegzistuojame - esame tik mes ir mūsų vidus, mūsų vidaus organai, kurie kaupia negatyvias ir pozityvias emocijas.

Dao meditacija Visagine
Dao meditacija Visagine
Dao mokymai Visagine
Dao mokymai Visagine

Sulyg kiekviena seminaro valanda mano rusų kalba vis gražėjo (kai kurį laiką nelavini juk užsimiršta), o merginos noriai gėrė žinias. 

Saulutei lepinant per langus darėme stuburo pramankštas, nes tinkamai neišjudinus stuburo energija juo negali tekėti ir daosių meditatyvios technikos negali veikti pilnumoje - juk jos ir vadinamos energetinėmis meditacijomis.

Cigunas
Cigunas
Ciguno mankšta
Ciguno mankšta

Programa ta pati, kaip ir kituose miestuose - prieini prie kiekvienos, pataisai, kad darytų taisyklingai, gulomis mokiau kaip treniruoti meilės raumenis ir dirti su nefrito kiaušiniu. Dabar visos turi namų darbus iki kito susitikimo mikrokosminės orbitos atvėrimo seminarui kartu su mano vyru Vytu. Grįšim į šį ežeringą kraštą! 

Edita Esenku

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn