Seminaras "Seksualinis kung fu" Kaune 2017-03-25

03/27/2017

Kovo 25d. pirmą kartą Kaune vyko daosių seksualinių praktikų mokymai moterims ir vyrams. Abu su Vytu Lu pasitikome susirinkusius bendrame įvade: padėjome taisyklingai atlikti pramankštą kiekvieną pakoreguodami ir patardami, po šešių gydomųjų garsų meditacijos ir vėl visi tapo labai draugiški ir malonūs.

Meditacija, cigunas ir seksualinis kung fu Kaune
Meditacija, cigunas ir seksualinis kung fu Kaune
Cigunas Kaune
Cigunas Kaune

Kam labiausiai reikėjo, Vytas padėjo nuimti energetinius blokus. Seksualinė energija labai galinga, ji išjudina išstrigusias kūne emocijas, todėl šioms praktikoms reikia pasiruošti atliekant taip vadinamo emocinio detokso praktikas. Tam, kad įvaldyti daosių seksualines praktikas, būtina atverti pagrindinį kanalą kūne, kuriuo teka energija - mikrokosminę orbitą.

Meditacija Kaune
Meditacija Kaune

Vėliau grupė atsiskyrė į dvi sales: daosių meilės praktikų vyrai ir moterys mokėsi atskirai. Tiek vyrai, tiek moterys mokėsi, kaip užtreniruoti savo meilės raumenis, ne tik tam, kad pasiekti daugkartinių orgazmų, bet ir tam, kad išsaugoti savo gyvybinę energiją. 

Seksualinis kung fu Kaune
Seksualinis kung fu Kaune

Vidinės šypsenos meditacija buvo pratęsta krūtų masažu, kuris padeda išsivaikščioti užsistovėjusiai seksualinei energijai, išvaduoja moteris nuo priešmenstruacinio krūtų tempimo ir padeda išsivaikščioti limfai. 

Dao meditacija Kaune
Dao meditacija Kaune

Seminaro metu moterys galėjo ne tik įsigyti, bet ir išmokti, kaip taisyklingai dirbti su nefrito kiaušinuku, kadangi vien tik nefrito kiaušinio nešiojimas pakankamai naudos neduoda. Praktinio užsiėmimo pabaigoje sukome gyvybinės energijos ratą ir atlikome kiaušidžių kvėpavimą - nuostabi praktika, kurios metu seksualinė energija užkeliama į galvą ir patiriami nedideli smegenų orgazmai.

Nefrito kiaušinis, klausti gydomojitaomeile@gmail.com
Nefrito kiaušinis, klausti gydomojitaomeile@gmail.com

Atsiliepimas po seminaro:

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn