Seminaras "Seksualinis kung fu" Vilniuje 2017-04-15

04/17/2017

Prieš pat Velykas, balandžio 15d. Vilniuje gausus būrys moterų susirinko į "Studija 365" salę seminarui "Seksualinis kung fu moterims". Salė pasirodė kiek ankšta dviems dešimtims moterų, tačiau visi sėkmingai sutilpo. 

Seksualine energija ir seksualinės praktikos yra subtilus dalykas, prie kurio negali eiti tiesiogiai. Būtent seksualinė energija yra pati galingiausia mūsų kūne energija, kuri gali būti paversta į gyvybinę energija. Ji padaugina tas emocijas, kurias mes jaučiame dirbdami su seksualine energija arba mylėdamiesi su partneriu, t.y. jei mes esame meilėje ir gerume, mes padauginame meilės, o jei esame susierzinusios ir piktos - tampame dar piktesnės. Todėl tiesiai pradėti dirbti su seksualine energija meistras Mantekas Čija neleidžia, iš pradžių praktikuotoja turi nuraminti savo emocinį planą per meditacijas, o kai jau yra gerume - ji yra pasiruošusi dirbti su savo seksualine energija.

Pirmojoje dalyje kartu su manimi seminare dalyvavo mano vyras Vytas, jau daugiau kaip dešimt metų besimokantis pas meistrą Manteką Čiją. Kartu galėjome daug greičiau pataisyti žmones, kad praktikos būtų atliekamos teisingai - tai daug svarbiau, nei tik parodyti "daryk taip" ir du trečdaliai darys klaidingai. Mums svarbu praktikų kokybė, o ne kuo daugiau papasakoti. Jei praktikų darysite nedaug, bet taisyklingai - nauda bus didžiulė. Kol neišlaisvintas žmogaus stuburas ir kryžkaulis, darbas su seksualine energija yra mažai efektyvus. Todėl pirmas žingsnis visuose mano seminaruose - ciguno pramankštos stuburui išlaisvinti.

Po pramakštos darėme šešių gydomųjų garsų meditaciją, kad negatyvą transformuoti į pozityvą. Kol esame piktos, liūdnos, nelaimingos, mes negalime pajausti tikrosios meilės, negalime pasiekti orgazmo, nes mus blokuoja negatyvios emocijos. Paleidusios negatyvą, transformavusios jį į pozityvą galime žengti tolesnius žingsnius daugkartinių orgazmų link. 

Po meditacijų perėjome prie seksualinio kung fu moterims - meilės raumenų treniravimas sutraukiant, krūtų masažas, orgazminės energijos sukimas ratu, darbas su nefrito kiaušinuku. Seminarų metu galite iš manęs įsigyti geros kokybės nefrito kiaušinuką.

Moterys ant kilimėlių mokėsi integruoti visus žiedinius raumenis, kad taisyklingai daryti meilės raumenų sutraukimus, o aš padėjau, kad kvėpavimas ir kitų raumenų integravimas būtų atliekamas teisingai. 

Seminare moterys galėjo įsigyti tikro nefrito kiaušinį, paaiškinau, kaip iš tiesų reikia dirbti su nefrito kiaušinuku, kaip pasiruošti darbui su juo, nes nešioti nefrito kiaušinuko neužtenka, reikia išmokti gebėti jį judinti. 

Dviejų bendravardžių atsiliepimai po seminaro:

Edita Esenku,

Gydomojo Tao instruktorė, "Gydomoji Tao Meilė" tinklapio autorė

"Gydomoji Tao Meilė" - seksualinis kung fu

Ateik į seminarus ir išbandyk pati! Artimiausi seminarai: čia.

Užsisakyk naujienlaiškius

Siunčiami 2x/mėn