Apie dao sistemą

Gydomasis Tao

Gydomasis Tao - Universal Healing Tao - yra grandmeistro Manteko Čija (Mantak Chia) sistema, kurią trumpai galima apibūdinti kaip daosių integralinės jogos sistemą, kurios pagrindinis tikslas yra užauginti sielą ir dvasią. Į sistemą įeina:

  • meditacija (vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, mikrokosminės orbitos meditacija, penkių elementų suliejimas, kan ir li aukščiausios praktikos),
  • daosių joga (tao yin),
  • cigunas (geležinių marškinių cigunas, dentenio cigunas, kamieninių ląstelių cigunas, taiči),
  • gydomoji meilė (daosių tantra, seksualinės daosių praktikos),
  • gydomasis badavimas ir sveika mityba.

Straipsniai apie dao praktikas

Mantekas Čija

Grandmaster Mantak Chia

Kinų kilmės daosių mokytojas Mantekas Čija (straipsnis Wikipedijoje) gyvena ir veda seminarus Tailande "Tao Garden'e" (video pristatymas), taip pat organizuoja nemažai turų po Europą mokydamas žmones. Jaunatviškas ir energingas 73 metų pasaulinio lygio meistras moko dao praktikų jau daugiau nei 45 metus ir yra puikus pavyzdys, kad jo mokomos praktikos iš tiesų veikia. 

Mantekas Čija jau du kartus buvo išrinktas metų ciguno meistru ir įeina į pasaulio dvasinių lyderių dvidešimtuką. Tačiau mokytojas Čija labai paprastas ir nuoširdus, savęs nevadina guru, jo tikslas išmokyti žmones gydyti save patiems. Meistras gydantis žmones gali padėti šimtams, o meistras mokinantis kaip patiems save išgydyti ir būti sveikais gali išmokyti šimtus tūkstančių. 

Gydomoji Meilė

Daosių seksualinės praktikos, seksualinis kung fu, daosių tantra

Gydomojo Tao sistema žavi tuo, jog visus dalykus, apie kuriuos kalbama (energijos judėjimą kūnu), galima patirti praktiškai. Ir jūs neprivalote būti kažkuo išskirtiniai, visa esmė yra savarankiškai daryti meistro parodytas praktikas namuose.

Išmokę praktikas mūsų vedamuose seminaruose ir konkrečiai žinodami, ką ir kaip daryti, nuolat tą darydami, pajusite pojūčių, kurių niekad nejautėte tiek kasdieniame gyvenime, tiek miegamajame su savo mylimuoju.   

Šis puslapis skirtas vienai iš svarbiausių praktikų - GYDOMAJAI MEILEI (Healing Love), kurią galima pavadinti daosių tantra arba kinų meilės menu. Lietuvoje vis dar tabu moterų seksualumo tema, tačiau aš nusprendžiau išdrįsti pradėti garsiai apie tai kalbėti tam, kad padėti moterims tapti laimingesnėms. Praktikos persipynusios tarpusavyje, norėdamas tobulėti seksualinėje srityje turi pažaboti savo emocijas, ką padeda padaryti vidinės šypsenos ir šešių gydomųjų garsų meditacinė praktika. Seksualinė energija neskiria gera ar bloga mūsų emocija, ji tiesiog ją padaugina. Jei mes jaučiame džiaugsmą - ji padaugins džiaugsmo ir meilės emocijas ir mes jausimės labai laimingi. Jei mes jaučiamės prislėgti ar supykę, reikėtų vengti seksualinių praktikų atliekamų savarankiškai ir mylėjimosi su savo mylimuoju, nes neigiama emocija bus padauginta lygiai taip pat kaip ir teigiama. Išsivaduoti nuo negerų emocijų nuostabiai padeda šešių gydomųjų garsų meditacija. Tam, kad atlaikyti didelį seksualinės energijos krūvį lovoje, kūną stiprina geležinių marškinių ir dentenio cigunas, kitos praktikos.

Seksualinė energija juda mūsų kūne kaip upeliukas - tai būtų tiksliausias apibūdinimas. Kartais upeliukas ramiai čiurlena, kartais veržliai teka, kartais skystas kaip vanduo, kartais kaip tirštas skystis. Tekėkit kaip upė sėkmingai į savo tikslą!