Paroda SVEIKATOS DIENOS
Enter subtitle here

Kovo 1-3 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje, vyks paroda skirta sveikatingumui - SVEIKATOS DIENOS. Ši paroda - tai vieta atrasti naujų sveikatinimo būdų, susipažinti su medicinos įstaigų, sanatorijų paslaugomis, pasikonsultuoti su specialistais ir suplanuoti savo sveikos gyvensenos programą. Tarp sveikos gyvensenos atstovų būsiu ir aš - Edita Esenku.

Kviečiu tapti vienu iš SVEIKATOS DIENŲ lankytojų ir susitikti su manimi gyvai. Mano stendo su nefrito kiaušiniais ir probiotikais "Vivomixx" ieškokite nuliniame aukšte prie kairiosios sienos (netoli seminarų salės). Parodos metu galėsite ne tik gyvai pasikalbėti su manimi, bet ir išgirsti mano paskaitas.

DOVANOJU JUMS net 150 nemokamų kvietimų į parodą. Kiekvienam užsiregistravusiam dovanosiu po 2 bilietus, kad galėtumėte ateiti dviese (juk dviese visada smagiau). Užsiregistruok žemiau, bilietus atsiųsiu ketvirtadienį popiet.

Nemokamos paskaitos

Paskaita "Prebiotinė mityba ir probiotikai" 

  • KOVO 2 D. (šeštadienis), 11:00-12:00 (2 salė)
  • KOVO 3 D. (sekmadienis), 14:00-15:00 (3 salė)

Paskaitos esmė - supažindinti su begleive mityba ir prebiotine mityba, t.y. susipažinsite, kokie maisto produktai gali būti jums naudingi rūpinantis žarnyno mikroflora, kokie produktai skatina grybelio kandida augimą ir suteikia terpę parazitų dauginimuisi. Ką valgyti ir ko nevalgyti - apie tai klausykitės paskaitoje. Taip pat trumpai supažindinsiu su geriausiais pasaulinėje rinkoje probiotikais "Vivomixx"

Paskaita "Kėgelio pratimai ir nefrito kiaušinis"

  • KOVO 2 D. (šeštadienis), 15:00-16:00 (2 salė) 
  • KOVO 3 D. (sekmadienis), 11:00-12:00 (2 salė)

Paskaitoje supažindinsiu su senovinėmis daosių praktikomis, kurios padeda sustiprinti subtiliuosius moters raumenis po gimdymo, palengvina menstruacijas ir pagerina santykius poroje. Pasakosiu, kas yra nefrito kiaušinis, kaip ir kam jis naudojamas, kaip išsirinkti nefrito kiaušinį, kokios moteriškos praktikos padeda geriau lavinti raumenis su nefrito kiaušiniu, kaip integruoti Kėgelio pratimus su nefrito kiaušiniu.

Parodos metu bus taikomos 50 proc. nuolaidos video pamokų DVD diskams "Nefrito kiaušinio praktika" ir "Šešių gydomųjų garsų meditacija". Nefrito kiaušinio kaina bus 60 eur (el. parduotuvėje kaina 65 eur). Ir be abejo geriausias dalykas - galimybė išsirinkti nefrito kiaušinį gyvai, pajausti, kuris akmuo energetiškai labiausiai traukia ir jums tinka.

Organizatoriai man skyrė net 150 NEMOKAMŲ PAKVIETIMŲ, kuriuos mielai išdalinsiu savo bičiulėms ir besidominčioms dao meilės praktikomis. Kviečiu registruotis, ketvirtadienį popiet išsiųsiu pakvietimus NEMOKAMAI apsilankyti parodoje. Primenu, kad paroda "Moters pasaulis" vyks nuo kovo 1 iki 3d. (nuo penktadienio iki sekmadienio), mane rasite visomis dienomis. Norite gauti nemokamą bilietą į "Sveikatos dienas"? Registruokitės žemiau, pilna visos parodos programa čia.

Lektorė Edita Esenku - pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa". 

Norite nefrito kiaušinio dabar?