Seminarų ciklas Vilniuje
Enter subtitle here

Dao seminarų ciklas Vilniuje 

balandžio 27, gegužės 4, 11d. 

(REGISTRACIJA SUSTABDYTA)

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!!!!! Dao trijų savaitgalių seminarų ciklas moterims Vilniuje apims pilną grandmeistro Manteko Čija mokymų kompleksą: svarbiausias meditacijas, ciguno mankštą ir pratimus, seksualinį kung fu (darbą su nefrito kiaušiniu). Seminarai vyks balandžio 27, gegužės 4, 11d., 11-17h, studijoje "Lašo jėga", Vileišio 17a, Vilniuje. Užsiėmumus ves Edita Esenku - pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, oficiali meistro atstovė Lietuvoje.

Ką jums duos šis seminarų ciklas:

 • geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta,
 • STABILIOS EMOCIJOS, subalansuoti hormonai, daugiau energijos,
 • ženkliai pagerėja santykiai poroje, jaučiama daugiau meilės.
 • PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė,
 • išmokstama patirtį orgazmą, sustiprinami intymūs raumenys. 

Seksualinė energija mūsų kūne yra kaip atominė energija ir su ja reikia išmokti tinkamai elgtis. Ji yra neutrali ir padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, t.y. jei esame meilėje, ji padaugins meilės, o jei esame pikti - padaugins pykčio. Todėl visuose ciklo seminaruose, bus kai kurios dalys, kurios kartosis - būtent tam, kad praktikuodami būtumėte saugūs ir įvaldytumėte praktikas, galėtumėte jas iš tiesų daryti namuose. Atsiminti ir įvaldyti viską per vieną kartą yra sudėtinga, todėl mes ir darome tęstinių seminarų ciklą. Seminarai vienas su kitu susiję, papildo vienas kitą, tačiau akcentuojami skirtingi aspektai, mokoma naujų dalykų, pakartojamos jau darytos praktikos. Nusprendžiau jums duoti 18 VALANDŲ MOKYMUS PER 3 SAVAITGALIUS, kad jūs ne tik susipažintumėte su dao, bet ir realiai pradėtumėte taikyti šias praktikas savo gyvenime. Darykite tas praktikas, kurias atsiminsite geriausiai, ir JŪSŲ GYVENIMAS SPARČIAI PRADĖS KEISTIS Į GERĄ.

Seminarų cikle jūs išmoksite:

 • Emocinio detokso meditacijų: vidinė šypsena, šeši gydomieji garsai (kartosime)
 • Mikrokosminės orbitos meditacija ir atvėrimas (išlaisvinimas nuo emocinių blokų būtinas, siekiant pilnai įvaldyti seksualines praktikas)
 • Ciguno mankšta stuburui ir dubeniui atverti (nuolat kartosime ir priėjus taisysiu jus)
 • Daosių jogos tao yin pratimų stuburui stiprinti
 • Detoksijuokančio dentenio ciguno su bambukinėmis lazdomis
 • Krūtų masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant
 • Teisingo darbo su NEFRITO KIAUŠINIU
 • Seksualinės energijos rato sukimo (kiaušidžių kvėpavimo)
 • Savarankiškai įvaldytų technikų integravimo mylintis teorijos

Apsirenkite patogia, geriausia sportine apranga, būkite be liemenėlės (kad neužspausti kraujotakos), apsinuoginti atliekant pratimus jums nereikės. 


Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septintus metus (išklausyta apie 6 mėn. kursas). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa".


KAINA. Vieno seminaro kaina 50e, dalyvaujant visose trijose dalyse, vieno seminaro kaina 45e. Pirmojo užsiėmimo metu pasirinkusieji susimokėti už visą seminarų ciklą gaus dovanų - šešių gydomųjų garsų meditacijos ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokas (vertė 40e). 


REGISTRACIJA BŪTINA (forma žemiau)

Klausimams: edita@esenku.lt, tel. 864024196 

GYDOMOJI TAO MEILĖ I: MIKROKOSMINĖS ORBITOS ATVĖRIMAS IR MEDITACIJA 

balandžio 27d. / 11-17hStudija "Lašo jėga", Vileišio 17a, Vilnius

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!!!!! Pirmieji žingsniai siekiant įvaldyti daosių seksualines praktikas - emocinis detoksas per meditacijas ir mikrokosminės orbitos atvėrimas. Pati svarbiausia daosių meditatyvi praktika yra mikrokosminė orbita. Mūsų kūnuose nuo pat embriono užsimezgimo pagrindiniu meridianu teka gyvybinės energijos srautas (panašu į elektrą), kuris vaikui augant dėl streso užsiblokuoja. Atverti mikrokosminę orbitą, t.y. leisti energijai vėl tekėti laisvai - tai GIMIMO IŠ NAUJO PROCESAS. Seminaro metu jums padėsiu nuimti kūne susidariusius energetinius blokus ir leisti energijai judėti laisvai. Kaip tai susiję su seksualinėmis praktikomis? Atvėrus mikrokosminę orbitą, jūs ne tik užkelsite seksualinę energiją į galvą, bet ir saugiai nuleisite ją į dentenį žemyn (pilvo sritį). 


Mikrokosminė orbita suteikia galimybę keistis energijomis ir kartu keistis orgazmais su partneriu. Orgazmas neatvėrus mikrokosminės orbitos vyksta tik lokaliai - lyties organuose. Kai mes atveriame mikrokosminę orbitą, orgazmas pasklinda po visą kūną ir energija teka pagrindiniais kūno meridianais laisvai. Tai suteikia ne tik didžiulio malonumo, bet ir užtikrina gerą bendrą sveikatą, stipresnį energetinį potencialą ir gyvybingumą.

GYDOMOJI TAO MEILĖ II: SEKSUALINIS KUNG FU I LYGIS ir DENTENIO CIGUNAS
Spalio 13d. / 11-17h Studija "Lašo jėga", Vileišio 17a, Vilnius

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!!!!! Seminaro pradžioje atliksime mankštą, meditaciją ir detoksikuojantį dentenio ciguną su bambukinėmis lazdomis, o vėliau pereisime prie seksualinio kung fu praktikų.

Tam, kad gyvybinė energija iš mūsų neištekėtų lauk ir gebėtume jausti orgazmą apskritai, visų pirma turime sustiprinti savo meilės raumenis. Ant kilimėlių darysime meilės raumenų sutraukimus integruojant žiedinius raumenis aplink akis ir aplink burną, kvėpuojant pilvu. Prieisiu prie kiekvienos ir pakoreguosiu, kad pratimą atliktumėte teisingai. Jogos kilimėlių bus, savo neštis nereikia.

Kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą ir naudojimo principą. Seminare galėsite įsigyti tikro nefrito NEFRITO KIAUŠINĮ, teoriškai pamokysiu kaip su juo dirbti (praktika bus trečiojoje dalyje), paaiškinsiu dėl kiaušinio pasirinkimo, dezinfekavimo ir kitų niuansų.

GYDOMOJI TAO MEILĖ III: SEKSUALINIS KUNG FU II LYGIS IR DAOSIŲ JOGA
Spalio 20d. / 11-17h Studija "Lašo jėga", Vileišio 17a, Vilnius

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!!!!! Seminaro pradžioje pramankštinsime stuburus ant kilimėlių darydami daosių jogą - tao yin. Tai jogos pozos, skirtos išskirtinai nugaros apačios raumenims pratempti ir stiprinti, išlaisvinti stuburą ir atverti dubenį. Tai bus vos keli pratimai, bet mes mokysime jus atlikti juos taisyklingai, t.y. prie kiekvieno prieisime ir pakoreguosime, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai. Daugiau naudos kai darote nedaug, bet taisyklingai, nei daug, bet neteisingai. Atsineškite savo storesnį jogos kilimėlį, nes ant plono gali būti nepatogu stuburui.

Kalbėsime apie tris moters orgazmo lygius: klitorinį, g-taško ir gimdos orgazmą. Dalinsiuosi savo patirtimi ir pojūčiais.


Seminare mokysitės krūtų masažo ir seksualinės energijos rato sukimo - kiaušidžių kvėpavimo. Integruojant stuburą (labai pravers pirmajame seminare išmoktos stuburo pramankštos), rankas ir akis jūs išmoksite kelti seksualinę energiją į galvą ir saugiai nuleisti ją žemyn. Išmokus šį pratimą tuo pačiu principu vėliau galite integruoti jį mylintis poroje su akimis ir kvėpavimu.


Kartu mokysitės pasiruošti darbui su nefrito kiaušinuku ir atliksime šią praktiką gyvai. Studijoje yra kilimėliai ir pledukai, tačiau galite atsinešti ir savo pledą, prieš kitas jums apsinuoginti nereikės. Viską atliksime taip, kaip jūsų praktika turėtų atrodyti namuose. Viskas atliekama švelniai ir etiškai, kad jūs jaustumėtės saugios, bet tuo pačiu drąsios pažinti save.

Vieno seminaro kaina 50e, dalyvaujant visose trijose dalyse, vieno seminaro kaina 45e. Pirmojo užsiėmimo metu pasirinkusieji susimokėti už visą seminarų ciklą gaus dovanų - šešių gydomųjų garsų meditacijos ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokas (vertė 40e). Avansas 30e, rekvizitai avansiniam pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, pavedimo tikslas: seminaru ciklas Vilniuje.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!!!!! 

Klausimams: edita@esenku.lt, tel. 864024196 

Platesnė informacija apie praktikas tinklapyje: www.gydomojitaomeile.com

Registracija (sustabdyta!)

seminarų ciklui Vilniuje

Domina nefrito kiaušinis?