Stovykla moterims gruodį
Enter subtitle here

Stovykla gruodžio 7-9d. Ignalinos raj.

Artėjant nuostabiai virsmo šventei Kalėdoms noriu suburti moteris skirti laiko sau. Ramiai, be skubėjimo, kartu pamedituoti, pasimokyti daosių meilės praktikų, atsipalaiduoti pirtyje ir nuskaidrinti savo mintis. Juk Kalėdos yra ne tik gamtos virsmas, bet ir mūsų vidinis virsmas - į pozityvią rimtį, meilę sau ir savo artimiesiems. Noriu, kad visos kartu sukurtume tą nuostabią pozityvių švenčių dvasią gilinantis į savo pačių vidinį pasaulį. Savaitgalinių mokymų tikslas - padėti atskleisti moteriškumą, priimti savo kūną, koks jis yra, sustiprėti. Šioje stovykloje bus dirbama su išskirtinai maža grupe, todėl bus daug asmeninių pataisymų ir atsakymų į individualius klausimus - tai išskirtiniai, galima sakyti asmeniniai mokymai, nes vasara renkamos dvigubai didesnės grupės. Galbūt dalyvavimą šioje stovykloje jums padovanos jūsų mylimasis, o galbūt jūs pasidovanosite sau pati ir ateinančius metus pradėsite stipriais pokyčiais!

Mokysitės ypatingų daosių meilės praktikų, kurias reguliariai atliekant:

-trumpėja moteriškos dienos,

-nelieka menstruacinių skausmų,

-išnyksta PMS simptomai,

-išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,

-išmokstama patirti malonumą su partneriu,

-gerėja santykiai poroje.

Stovykla vyks gruodžio 7, 8, 9 dienomis Ignalinos rajone, Jonalaukio kaime, medinėje sodyboje "Ievalaukis". Jaukiame name gyvensime komfortiškuose dviviečiuose kambariuose, meditacijas atliksime erdvioje salėje, mėgausimės pirties malonumais, drąsiausios galės po pirties įšokti į šalia stovintį ežerą ir grūdinti ne tik savo valią, bet ir kūną. Dao mokymus moterims vesiu aš, Edita Esenku Šimkutė, sertifikuota dao praktikų instruktorė, kinų meistro Manteko Čija mokinė ir oficiali atstovė Lietuvoje.

Stovyklos metu mokysitės daosių meditacijų, kurios padeda mums geriau užmegzti ryšį su savo kūnu, generuosime pozityvias emocijas ir paleisime negatyvą. Mokysitės dubens dugno raumenų treniruočių, nes moteris būtent per šią zoną praranda daugiausia gyvybinės energijos. Taip pat pasakosiu kaip dirbti su nefrito kiaušiniu, kokią reikšmę moters sveikatai turi krūtų masažas, kaip galima kelti seksualinę energiją į viršų. Daosių meilės praktikos ne tik padeda turėti daugiau gyvybinės energijos, bet ir padeda sutrumpinti menstruacijas, efektyviai treniruoja makšties raumenis, padeda subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo pūslės nelaikymo problemos, palaipsniui moteris išmoksta patirti gilesnių orgazmų ir t.t. Kiekviena moteris randa savo motyvaciją, kodėl ji nori praktikuoti. Nefrito kiaušinį galėsite įsigyti seminaro metu arba galite iš anksto mano puslapyje www.nefritokiausinis.lt, nefrito kaina stovykloje 60e. Laisvu nuo praktikų metu gaminsimės maistą pagal mano mėgstamiausius veganiškus receptus.

Stovyklos dienotvarkė (gali keistis pagal poreikį):

PENKTADIENIS

 • 18:00-19:00 renkamės sodyboje, įsikuriame. Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Arbatos gėrimas, detoksikuojantis kokteilis, obuoliai.
 • 19:00-21:00 pirtis, maudynės tvenkinyje drąsiausioms.
 • 21:00-22:00 šešių gydomųjų garsų meditacija (subalansuoja vidaus organus, paleidžiame nagatyvą ir sąmoningai pripildome pozityvių emocijų, nes kad būti pozityve reikia visų pirma iškratyti negatyvą).
 • 22:00 poilsio laikas

ŠEŠTADIENIS

 • 07:00 keliamės, geriame vandens, arbatos
 • 07:45 rytinė ciguno mankšta (dentenio cigunas, juoko cigunas - išjudinsim stuburą ir dubenį, kad mūsų kūne energija judėtų tolygiai, pilvo detoksikacijos pratimai, juoko cigunas padės paleisti energetinius blokus iš širdies centro)
 • 09:00-11:00 gaminamės ir valgome pusryčius (salotos, moliūgų košė), laisvas laikas, pasivaikščiojimas lauke jei leidžia oras
 • 11:00-14:00 mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (atversime pagrindinį meridianą mūsų kūne, kuriuo išjudinsim gyvybinės energijos judėjimą, vėliau įvaldžius seksualines praktikas į tą patį kanalą galima nukreipti seksualinę energiją ir patirti daugkartinių orgazmų, keistis energijomis poroje)
 • 14:00-16:00 gaminamės pietus (juodųjų pupelių, svogūnų ir cukinijų troškinys su pomidorais, rauginti agurkai)
 • 16:00-19:00 ciguno mankšta, nefrito kiaušinio teorija, dubens dugno raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), vidinės šypsenos medtacija (mokysitės priežiūrėti ir įvaldyti nefrito kiaušinį, kuris stiprina intymius raumenis iš vidaus, taisyklingų intymių raumenų sutraukimų be kiaušinio, krūtų masažo).
 • 19:00 detoksikuojantis kokteilis, arbata, obuoliai, laisvas laikas
 • 20:00 sutartinių giedojimas (moteriškos magijos sukūrimas, lietuviška meditacija)
 • 21:00-22:00 šešių gydomųjų garsų meditacija (subalansuoja vidaus organus, paleidžiame nagatyvą ir sąmoningai pripildome pozityvių emocijų)
 • 22:00 poilsio laikas

SEKMADIENIS

 • 07:00 keliamės, geriame vandens
 • 07:45 rytinė ciguno mankšta (geležinių marškinių cigunas, juoko cigunas - stiprinsime stuburą ir sausgysles, mokysites praktikų, kurios padeda užmegsti geresnį ryšį su motina Žeme).
 • 09:00-11:00 gaminamės ir valgome pusryčius (raugintų kopūstų salotos, raudonieji ryžiai), laisvas laikas, pasivaikščiojimas lauke jei leidžia oras
 • 11:00-14:00 daosių jogos pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu (atsivežkite, jei turite savo, arba galėsite įsigyti vietoje), teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje.
 • 14:00-16:00 gaminamės pietus (šviežūs kopūstai troškinti su pomidorais ir tofu, rauginti agurkai)
 • 16:00-18:00 praktikų apibendrinimas (pagal norą ir aplinkybes arba giedosime išmoktas sutartines arba darysime šešių gydomųjų garsų meditaciją)
 • 18:00 detoksikuojantis kokteilis, atsisveikinimas 

Penktadienio vakarą susirinkusios pradėsime nuo pirties, o šeštadienį ir sekmadienį skirsime praktikoms. Numatoma stovyklos pradžia gruodžio 7d. 18-19, pabaiga 9d. 17-18h. Galėsiu sukooperuoti vykstančias iš tų pačių miestų į vieną automobilį, jau dalyvaujančios stovykloje moterys važiuos iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Šiaulių.

Kvietimas į stovyklą:

Paskaita susipažinti plačiau apie daosių meilės praktikas ir jų esmę:

Trijų dienų stovyklos kaina 180e. Priimsime tik 10 moterų. LIKO 1 VIETA! Į stovyklos kainą įeina mokymai, apgyvendinimas (balta patalynė), gyvenimas dviviečiuose kambariuose, pirtis, maistas. Visos stovyklos dalyvės gaus DOVANŲ 30e vertės video pamokas (nefrito kiaušinio praktika ir šešių gydomųjų garsų meditacija), kad po stovyklos galėtumėte savarankiškai praktikuoti. Ir dar vieną asmeninę dovanėlę nuo manęs - energijos suteikiančio maisto papildo Q10 30 kapsulių pakuotę. Juk Kalėdos dovanų metas! Stovyklos kaina atitinka asmeninių mokymų lygmenį - juk jūs mažoje grupelėje mokysitės ne kelias valandas, o kelias dienas, kai kasmet skrendu pas meistrą į Tailandą, kiekviena kelionė man atsiena apie 5000e, tad jūs turite nuotabią galimybę šias slaptas praktikas gauti čia, Lietuvoje. Stovykla skiriasi nuo kelių valandų seminaro tuo, kad jūs būsite labiau motyvuota tęsti praktikas namuose, geriau suvoksite, kam tai reikalinga ir daugiau pajausite gyvybinės energijos tekėjimą kūnu dirbdamos su instruktore gyvai, nei medituodamos savarankiškai. Mėgstu pakoreguoti atliekant pramankštas, kad jūs viską atliktumėte taisyklingai ir gautumėte maksimum naudos.

Užsiregistravus prašau pervesti 80e avansą kaip garantą, jog stovykloje tikrai dalyvausite, rekvizitai avansui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla gruodį.

Plačiau apie dao meilės praktikas: www.gydomojitaomeile.com

Mano mėgstami receptai: www.sveikosmitybosbalansas.lt 

Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus (išklausyta apie 6 mėn. kursas). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa".  

Registracija stovyklai gruodį

Domina nefrito kiaušinis?