Tao Meilės kovo stovykla
Enter subtitle here

Stovykla moterims 

kovo 20-22d.


STOVYKLA NUKELIAMA Į GEGUŽĖS 15-17D. DĖL LIETUVOJE PASKELBTO KARANTINO

Išmok moteriškų dao paslapčių trijų dienų stovykloje vienkiemyje tarp Vilniaus ir Kauno!

Kovo 20-22d. medituosime,  atliksime energetinės mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine lazdadaosių jogą, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių meilės praktikų poroje realizavimo patarimų, kartu gaminsime mano mėgstamiausius patiekalus (veganiškus, nes tada tiks visiems), eisim į pirtį. Tai nuostabi galimybė atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių labiau atskleisti savo moteriškumą!

Stovykloje planuojama antiparazitinė ir imuniteto stiprinimo programa ne tik mankštomis, bet ir antiparazitiniais papildais, imunitetui stiprinti gersite papildomai vitamino C ir vitamino D,  daugiausia pasaulinėje rinkoje gerųjų bakterijų turinčių probiotikų "Vivomixx" ir valgysite probiotinio maisto - visa tai padės jums lengviau susidoroti su virusais, kurie gali ateiti ir į Lietuvą. Taip pat visos stovyklos metu bus garinami antivirusinių savybių turintys pipirmėčių ir eukaliptų natūralūs eteriniai aliejai. Nuovargį įveikti padės ir energijos suteiks vitaminas Q10, kurio kiekviena dalyvė gaus mėnesio kursą DOVANŲ. Mokymai saugūs, visi ateina sveiki ir nesilankę "pavojingose" šalyse. Grupė apie 10 žmonių, visos sąlygos išlaikyti didelį atstumą tarp dalyvių užsiėmimų metu, nakvynė po vieną kambaryje. Stovyklos metu vėdinsime patalpas kas valandą, daug laiko praleisime lauke.

Stovyklos lektorė Edita Esenkupas įžymų kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU). 1600 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Ji taip pat yra video kursų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ;

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

Moteriškas dao savaitgalis vyks kovo 20-22d. sodyboje "Žuvyčiai" (50km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje. Šioje sodyboje vyksta tik dvasinių praktikų stovyklos, čia niekuomet nėra vykę triukšmingų vakarėlių su alkoholiu - unikali švari erdvė. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 18h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug šilto vandens ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus).

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina enrergijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu. Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Šeštadienį vakare mėgausimės moteriška pirtimi, kurioje "Lepūnės pirties" įkūrėja Viktorija mus stebins pirties ritualais, priešpirtyje galėsite pačios suaktyvinti savo kūne naudojant iš Tailando atvežtas bambukines lazdas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis, veikia anticeliulitiškai ir detoksikuoja. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis "vanosime" pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. Bus galimybė įsigyti tokią bambukinę lazdą asmeninėms detoksikuojančioms praktikoms. 

Editos mokytojas Mantekas Čija - daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas ciguno metų meistru, parašęs daugiau nei 50 knygų ir daugiau nei 45 metus mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame.
 • Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Arbata, detoksikuojantys papildai. 
 • Paskaita apie detoksikaciją ir organizmo valymą. 
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija. 

ŠEŠTADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis), geriame daug vandens. Pusryčiai.
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika. Pietūs. Jei leidžia oras - pasivaikščiojimas lauke.
 • Energetinė mankšta, nefrito kiaušinio teorija, intymių raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), vidinės šypsenos meditacija. Arbata, detoksikuojantys papildai.
 • Pirtis, sutartinės.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis), geriame daug vandens. Pusryčiai.
 • Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu, teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. Pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 18:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. 

2020m. kovo 20-22d. stovyklos kaina 180e. Į kainą įeina: gyvenimas sodyboje vienviečiuose-dviviečiuose kambariuose su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką. Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 80e avansą. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: kovo stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Registracija

Tao Meilės stovyklai kovo 20-22d.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?