Tao meilės stovykla 

balandžio 22-24d.


Išmok dar daugiau moteriškų DAO paslapčių trijų dienų stovykloje vienkiemyje Kaišiadorių rajone! Vesiu jus dar giliau į energetines qigong technikas, bendrą kūno pajautimą ir atpalaidavimą per emocijų paleidimą, apsivalymo pirtį, multiorgazminiu kanalu vadinamą mikrokosminės orbitos meditaciją, atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartines, pamokysiu orgazminės energijos sukimo pratimo, dar daugiau praktikos su nefrito kiaušiniu variantų ir kartu atliksime atpalaiduojantį yoni garinimą su žolelių arbata. PASKUTINĖS 4 VIETOS!

Stovyklos tikslas - vesti jus per pojūčius, kas iš tiesų yra qigong, darbas su energija, jausti karštį pilve, galūnėse ir ištirpdyti energetinius blokus moteriškoje srityje. Tai pratimai, kuriuos mokau tik gyvuose susitikimuose, nes matydama, jog atliekate netaisyklingai galiu pataisyti ir taip užtikrinti atlikimo saugumą.

Jei tu jau turi yoni kiaušinį/ nefrito kiaušinį ir nori dar geriau išjausti šios praktikos esmę ir naudą - prisijunk prie stovyklos. Jei neturi - įsigyk www.nefritokiausinis.lt ar stovykloje, įvadinę video paskaitą kaip naudotis ir prižiūrėti atsiųsiu iki stovyklos. Tai nuostabi galimybė atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių labiau atskleisti savo moteriškumą! 

Stovyklos lektorė Edita Esenkupas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos magistras). 5500 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

 • geresnė bendra sveikata ir savijauta;
 • pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;
 • pozityvios emocijos, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, moteriškumo atsiskleidimas;
 • paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines qigong praktikas);
 • palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių orgazmų;
 • ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);
 • subalansavus hormonus palengvėja menstruacijos, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirti orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;
 • sprendžiama šlapimo nelaikymo problema.

Moteriškas DAO savaitgalis vyks balandžio 22-24d. etnografinėje sodyboje (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno, nuo Jonavos 15km) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje prie upės. Sodyba pastatyta autentišku mūsų krašto stiliumi ne triukšmingiems vakarėliams, o tokioms stovykloms kaip ši. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 17h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę qigong/ ciguno mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug žolelių arbatų ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus) - mini maisto gamybos edukacija norinčioms padėti man virtuvėje.

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika - suaktyvinsite multiorgazminį kanalą. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu. 

Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse. 

Praktika kartu grupėje gyvai ir man dalyvaujant stipresnė, nes man suaktyvinus savo mikrokosminę orbitą automatiškai suaktyvėja ir jūsų, realiai galiu padėti pajausti energijos karštį, kurį kiekviena turime savyje.

Dar geriau įsisavinsite, kas yra daosių meilės praktikos, ir keletą variancijų, kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  

Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, pasyvią tao yin jogą dubens atpalaidavimui ir stuburo stiprinimui, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą - maksimaliai įdėsiu pastangų, kad jūs atliktumėte kuo taisyklingiau, asmeniškai pakoreguosiu. Atsipalaidavimo ritualas prieš pirtį - yoni garinimas su žolelių arbata apsigobus apklotu.

Būtinai kartu atliksime ir yoni kiaušinio/ nefrito kiaušinio praktiką. Dirbdamos su kiaušiniu derinsime kelias praktikas emocijų paleidimui iš dubens ir atpalaidavinimui, taip pat stiprinimui, galinčios išlaikyti kiaušinį atsistojusios galės su manimi atlikti papildomus pratimus. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Vienintelė išimtis - pirtis ir joje atliekamas krūtų savimasažas su aliejumi

Šeštadienį vakare apsivalysime fiziškai ir energetiškai autentiškoje aukštaitiškoje pirtyje, galėsite pačios suaktyvinti savo kūne naudojant iš Tailando atvežtas bambukines lazdeles, kurios padeda atpalaiduoti raumenis ir detoksikuoja. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis "vanosime" pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. 

Mano įkvėpėjas - mokytojas Mantekas Čija - plačiai Vakarų pasaulyje žinomas daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas metų qigong meistru, parašęs daugiau nei 50 knygų ir daugiau nei 45 metus mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. Per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame. Vakarienė.
 • Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys).  
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio qigong su bambukinėmis šluotelėmis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Seksualinės energijos rato sukimo ir kėlimo pratimas. Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti. Praktika su nefrito kiaušiniu gyvai, teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. Pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 17:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, qigong/ ciguno ir seksualines praktikas, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. 

Kaina

2022m. balandžio 22-24d. TAO MEILĖS stovyklos KAINA200 eur.

Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai. Kambariai erdvūs triviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį. PASKUTINĖS 4 VIETOS!

Šį stovyklų sezoną tai bus mažiausia stovyklos kaina - mano dovana paskatinti tobulintis turinčioms yoni kiaušinį ir išmokti technikų, kurių niekad neduodu online mokymuose. Ir dar viena DOVANA tik šiai grupei - po stovyklos vienas mėnuo nemokamai "Online Dao Rate" atliekant yoni kiaušinio praktikas 1x/sav su manimi slaptoje FB grupėje (40e vertės).

Kas norės stovykloje galės įsigyti knygų, skirtingų mineralų yoni kiaušinių (jei norėtumėte atsinaujinti savo), bambukinių šluotelių, sijonkelnių ir pan.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansąREGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: balandžio mokymai. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Registracija

Tao Meilės stovyklai balandžio 22-24d.