Nori kartu į Kretą?
Enter subtitle here

Tao Meilės stovykla Kretoje

Ši stovykla - tai ne tik galimybė pabūti bendraminčių moterų kompanijoje, išmokti daosių praktikų, bet ir pakeliauti po Kretą ir pajausti šios salos gamtą, pabūti vasariniame klimate, kol Lietuvoje dar tik tirpsta sniegas... VIETŲ NEBĖRA!!!

Keliausime 2019 m. balandžio 10-17d., kuomet Kretoje pats gražiausias oras pasivaikščiojimams po tarpeklius ir pajūrį, kasdien medituosime, darysime ciguno makštą ir daug keliausime. Bus laiko susipažinti su tao meilės praktikomis, vietiniais šviežiais vaisiais ir daržovėmis, saule ir aplankyti įspūdingiausius gamtos kampelius. Nuošalioje viloje su baseinu netoli Chanijos gyvens TIK 8 DALYVĖS, tad bus daug asmeninių mokymų, galimybė geriau įsisavinti pramankštas ir energetines ciguno mankštas. Paskubėkit prisijungti, kol skrydžio bilietai kainuoja vos 44e į vieną pusę!

Ši moterų stovykla - tai ne tiesiog išvyka papromogauti, visos stovyklos metu bus galimybė mokytis iš dao pratikų instruktorės Editos Esenku Šimkutės. Stovyklos lektorė Edita Esenku - pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa".

Kiekvieną rytą atliksime energizuojančias ciguno makštas ir kvėpavimo pratimus, pilvo masažą detoksikacijai, kiekvieną vakarą pramankštinsime stuburą su daosių jogos tao yin pratimais ir atliksime šešių gydomųjų garsų meditaciją. 

Kai kuriomis dienomis daugiau dėmesio skirsime daosių meilės praktikoms (nefrito kiaušinio įvaldymas, seksualinės energijos kėlimas į galvą ir transformavimas, Kėgelio pratimai), o kai kurios dienos bus daugiau kelionių dienos. 

Gyvensime 20 min nuo Chanijos miesto nutolusioje viloje apsuptoje alyvuogių giraičių. Iš vilos atsiveria įspūdingos panoramos. Čia pirmoje dienos pusėje daugiau praktikuosime, o popiet - keliausime po apylinkes.

Popietėmis po praktikų mėgausimės saulės voniomis, kad pagamintume pakankamai vitamino D, ir baseinu. Galėsime kombinuoti vidinės šypsenos meditaciją kartu su saulės voniomis geros nuotaikos užtaisui.

Ciguno makštos ir meditacijų metų daug laiko praleisime basomis ant žolės, kad atkurtume ryšį su žeme ir gautume daugiau energijos iš gamtos, kalbėsime plačiau apie įsižeminimo svarbą.

Ši vila kadaise buvo alyvuogių aliejaus spaudykla, tad interjerą dar ir šiandien puošia senovinis aliejaus presas. Erdvioje virtuvėje gaminsimės skanius greitai paruošiamus veganiškus ir vegetarinius patiekalus, kuriuose dominuos vietinės daržovės, nebus cukraus ir gliuteno, detoksikuosime organizmą antiparazitiniais papildais.

Viloje keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, miegama po 2-3 kambaryje patogiose vienvietėse lovose.

Važiuosime į Balos paplūdimį, kuriame susieina trys jūros - net skiriasi vandens spalva šioje jūrų sandūroje, išskirtinė vieta.

Kretoje daug tarpeklių, ypač įspūdingas, bet tuo pačiu ir nuošalus, t.y. negausiai lankomas turistų, yra Irini tarpeklis, kuriame atliksime įsižeminimo praktiką medituojant kartu su medžiais.

Priešpaskutiniąją kelionės dieną keliausime ilgiausiu Europoje Samarijos tarpekliu - įveiksime atstumą pagal galimybes, o vaizdai bus verti šio žygio.

STOVYKLOS PROGRAMA

Balandžio 10d. 

 • 15:30 iš Vilniaus atskrendame į Chaniją, trumpas maisto apsipirkimas Chanijoje, kelionė į vilą
 • lengva vakarienė, susipažinimas
 • daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija, nuo 22:00 poilsio laikas

Balandžio 11d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Pusryčiai.  
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padeda paleisti energetinius blokus ir atverti pagrindinį meridianą mūsų kūne - stipresnė aura, pagrindas įvaldyti vėliau seksualinę energiją). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po alyvuogių giraitę. 
 • Apsilankymas šv. Jono bažnyčia urve, nuo kurios atsiveria Chanijos įlankos ir Baltųjų kalnų panorama.
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 12d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Sotūs pusryčiai. 
 • Kelionė į Kolymvary vietinį turgų (laisvas laikas turguje, čia rasite ne tik vaisių, bet ir vietinės gamybos riešutų su medumi)
 • Kelionė į Balos lagūną/paplūdimį, kur susieina trys jūros, grožėsimės panoramomis pakeliui, laikas paplūdimyje, į kurį reikės nusileisti nuo kalno per labai daug laiptelių. Labiausiai fotografuojamas paplūdimys Kretoje. Pakeriantis savo laukiniu grožiu, mirguliuojančiais jūros mėlio atspalviais, po kojomis girgždančiu smulkiu smėliu ir rausvais potėpiais kranto liniją nudažančiomis kriauklelių duženomis. Neįmanoma likti abejingam tam grožiui, kuris atsiveria žvelgiant nuo Gramvousos pusiasalio, Imeri Gramvousos salos arba Tigani kyšulio. Juk ne veltui čia per medaus mėnesį su savo jachta buvo užsukę princas Charlesas su princese Diana. Kartu atliksime vidinės šypsenos meditaciją. Užkandis paplūdimyje.
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 13d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (geležinių marškinių cigunas, įžemėjimo technikos). Pusryčiai.
 • Dubens dugno raumenų treniravimas (Kėgelio pratimai), teorija apie daosių seksualines praktikas moterims, nefrito kiaušinio naudą treniruojant subtiliuosius raumenis. Dedame savo nefrito kiaušinukus į druską energetiniam nukrovimui dviem dienom (bus galimybė įsigyti vietoje arba atsivežkite savo nefrito kiaušinį). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po Chanijos uostą ir pėsčiųjų zoną, laisvas laikas Chanijos mieste, kuris dar vadinamas Kretos Venecija. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 14d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, Kėgelio pratimai). Sotūs pusryčiai.
 • Kelionė į Irini tarpeklį, pasivaikščiojimas tarpekliu, įsižeminimo meditacija su medžiais. Uolos, didžiuliai akmenys, urvai stačiuose kalnų šlaituose ir labai seni medžiai (platanai, alyvmedžiai, bugieniai, pušys) - šalia Baltųjų kalnų vakarinio šlaito Agia Irini esančiame tarpeklyje, galima pamatyti kaip atrodė Kreta, kai joje dar nebuvo pasidarbavę medkirčiai. Trys ėjimo, lipimo, o vietomis ir ropštimosi ant vieno ar kito akmens valandos visiškai neprailgsta, nes peizažai nuolatos keičiasi, gana dažnai priversdami išsižioti iš nuostabos. Užkandis tarpeklyje. 
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 15d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (geležinių marškinių cigunas, įžemėjimo technikos, Kėgelio pratimai). Pusryčiai. 
 • Teorija apie seksualinių praktikų realizavimą poroje, seksualinės energijos rato sukimas ir kėlimas į galvą (seksualinės energijos transformavimas), kartu gyvai dirbsime su nefrito kiaušinuku (be apsinuoginimo, užtenka patogių drabužių), teorija apie moters orgazmų lygmenis. Pietūs.
 • Laikas Platanijos paplūdimyje, sutartinių giedojimas paplūdimyje. Grįžtant sustosime prie Ano Vouves, manoma seniausio pasaulyje alyvmedžio, kuris skaičiuoja 5000 metų. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 16d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, Kėgelio pratimai). Sotūs pusryčiai.
 • Kelionė į Samarijos tarpeklį ir Baltuosius kalnus. Ilgiausias pėsčiomis pereinamas tarpeklis Europoje, aplink kurį 1962 metų įkurtas Samarijos nacionalinis parkas, globojamas UNESCO programos "Žmogus ir biosfera". Ėjimo distancija - beveik 18 km, tačiau mes pagal pageidavimą galėsime nueiti tiek, kiek norėsime. Užkandis kalnuose.
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Balandžio 17d. 

 • rytinė ciguno mankšta, Kėgelio pratimai, pusryčiai, pasimėgavimas saule, sutartinės, atsisveikinimas
 • 15:55 skrydis iš Chanijos į Vilnių

2019 m. balandžio 10-17d. stovyklos Kretoje kaina - 800 eur. Į kainą įeina gyvenimas ir maitinimas viloje, kasdienės dao praktikos su Edita Esenku, kelionės į tarpeklius, kalnus ir pajūrius. Tik skrydžio bilietais Vilnius-Chanija-Vilnius pasirūpinkite pačios, kolkas kaina vos 44 eur į vieną pusę per ryanair.comDovana: kiekviena stovyklos dalyvė gaus Editos Esenku video pamokų rinkinį, kurio vertė 40 eur, dovanų. 

VIETŲ NEBĖRA!!! Registracijos forma žemiau, būtinas 250 eur avansas vietai užtikrinti. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267 Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla Kretoje.

Registracija į Kretą (uždaryta)

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?