Nori kartu į Kretą?
Enter subtitle here

Tao Meilės stovykla Kretoje

Ši stovykla - tai ne tik galimybė pabūti bendraminčių moterų kompanijoje, išmokti daosių praktikų, bet ir pakeliauti po Kretą ir pajausti šios salos gamtą, pabūti vasariniame klimate, kai Lietuvoje jau šaltas ruduo... VIETŲ NEBĖRA!!!

Keliausime 2019 m. rugsėjo 25 - spalio 2d., kuomet Kretoje pats gražiausias oras pasivaikščiojimams po tarpeklius ir pajūrį, kasdien medituosime, darysime ciguno makštą ir daug keliausime. Bus laiko susipažinti su tao meilės praktikomis, vietiniais šviežiais vaisiais ir daržovėmis, saule ir aplankyti įspūdingiausius gamtos kampelius. Nuošalioje viloje su baseinu netoli Chanijos gyvens TIK 8 DALYVĖS, tad bus daug asmeninių mokymų, galimybė geriau įsisavinti pramankštas ir energetines ciguno mankštas. Ryanair skrydžio bilietai kas savaitę vis brangsta, todėl rekomenduoju nelaukti. Pavasarį toje pačioje sodyboje jau vyko Tao Meilės stovykla ir moterys grįžo labai patenkintos (jų atsiliepimus galėsite paskaityti aprašymo pabaigoje)! Kainą rasi pačiam gale prieš registracijos formą.

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ;

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

***

Ši moterų stovykla - tai ne tiesiog išvyka papromogauti, visos stovyklos metu bus galimybė mokytis iš dao pratikų instruktorės Editos Esenku Šimkutės. Stovyklos lektorė Edita Esenku - pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU). 1500 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė daugiau nei 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3.

Kiekvieną rytą atliksime energizuojančias ciguno makštas ir kvėpavimo pratimus, pilvo masažą detoksikacijai, kiekvieną vakarą pramankštinsime stuburą su daosių jogos tao yin pratimais ir atliksime šešių gydomųjų garsų meditaciją (nuotraukos iš pavasario stovyklos). 

Kai kuriomis dienomis daugiau dėmesio skirsime daosių meilės praktikoms (nefrito kiaušinio įvaldymas, seksualinės energijos kėlimas į galvą ir transformavimas, Kėgelio pratimai), o kai kurios dienos bus daugiau kelionių dienos. 

Gyvensime 20 min nuo Chanijos miesto nutolusioje viloje apsuptoje alyvuogių giraičių. Iš vilos atsiveria įspūdingos panoramos. Čia pirmoje dienos pusėje daugiau praktikuosime, o popiet - keliausime po apylinkes.

Popietėmis po praktikų mėgausimės saulės voniomis, kad pagamintume pakankamai vitamino D, ir baseinu. Galėsime kombinuoti vidinės šypsenos meditaciją kartu su saulės voniomis geros nuotaikos užtaisui.

Ciguno makštos ir meditacijų metų daug laiko praleisime basomis ant žolės, kad atkurtume ryšį su žeme ir gautume daugiau energijos iš gamtos, kalbėsime plačiau apie įsižeminimo svarbą.

Kelios akimirkos iš pavasarinės Tao Meilės stovyklos šioje viloje.

Ši vila kadaise buvo alyvuogių aliejaus spaudykla, tad interjerą dar ir šiandien puošia senovinis aliejaus presas. Erdvioje virtuvėje gaminsimės skanius greitai paruošiamus veganiškus ir vegetarinius patiekalus, kuriuose dominuos vietinės daržovės, nebus cukraus ir gliuteno, detoksikuosime organizmą antiparazitiniais papildais.

Viloje keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, miegama po 2-3 kambaryje patogiose vienvietėse lovose.

Važiuosime į įspūdingo grožio Elafonissi paplūdimį.

Kretoje daug tarpeklių, ypač įspūdingas, bet tuo pačiu ir nuošalus, t.y. negausiai lankomas turistų, yra Irini tarpeklis, kuriame atliksime įsižeminimo praktiką medituojant kartu su medžiais.

Priešpaskutiniąją kelionės dieną keliausime ilgiausiu Europoje Samarijos tarpekliu - įveiksime atstumą pagal galimybes, o vaizdai bus verti šio žygio.

Liko tik 2 vietos!!!! Susipažink su išsamia stovyklos programa žemiau ir registruokis!

STOVYKLOS PROGRAMA (pagal aplinkybes gali nežymiai kisti)

Rugsėjo 25d. 

 • 15:30 iš Vilniaus atskrendame į Chaniją, trumpas maisto apsipirkimas Chanijoje, kelionė į vilą
 • lengva vakarienė, susipažinimas
 • šešių gydomųjų garsų meditacija, nuo 22:00 poilsio laikas

Rugsėjo 26d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Pusryčiai.  
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padeda paleisti energetinius blokus ir atverti pagrindinį meridianą mūsų kūne - stipresnė aura, pagrindas įvaldyti vėliau seksualinę energiją). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po alyvuogių giraitę. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Rugsėjo 27d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Sotūs pusryčiai. 
 • Kelionė į Kolymvary vietinį turgų (laisvas laikas turguje, čia rasite vaisių, daržovių, sūrių)
 • Kelionė į Elafonissi paplūdimį, kur galėsime pajausti vandens energetinį apvalymą ir pasikreusime energijos iš saulės. Kartu atliksime vidinės šypsenos meditaciją. Užkandis paplūdimyje.
 • Vakarienė. Šešių gydomųjų garsų meditacija

Rugsėjo 28d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (geležinių marškinių cigunas, įžemėjimo technikos). Pusryčiai.
 • Dubens dugno raumenų treniravimas (Kėgelio pratimai), teorija apie daosių seksualines praktikas moterims, nefrito kiaušinio naudą treniruojant subtiliuosius raumenis. Dedame savo nefrito kiaušinukus į druską energetiniam nukrovimui dviem dienom (bus galimybė įsigyti vietoje arba atsivežkite savo nefrito kiaušinį). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po Chanijos uostą ir pėsčiųjų zoną, laisvas laikas Chanijos mieste, kuris dar vadinamas Kretos Venecija. 
 • Lengva vakarienė. Šešių gydomųjų garsų meditacija

Rugsėjo 29d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje). Sotūs pusryčiai.
 • Kelionė į Irini tarpeklį, pasivaikščiojimas tarpekliu, įsižeminimo meditacija su medžiais. Uolos, didžiuliai akmenys, urvai stačiuose kalnų šlaituose ir labai seni medžiai (platanai, alyvmedžiai, bugieniai, pušys) - šalia Baltųjų kalnų vakarinio šlaito Agia Irini esančiame tarpeklyje, galima pamatyti kaip atrodė Kreta, kai joje dar nebuvo pasidarbavę medkirčiai. Trys ėjimo, lipimo, o vietomis ir ropštimosi ant vieno ar kito akmens valandos visiškai neprailgsta, nes peizažai nuolatos keičiasi, gana dažnai priversdami išsižioti iš nuostabos. Užkandis tarpeklyje. 
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Rugsėjo 30d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje). Pusryčiai. 
 • Teorija apie seksualinių praktikų realizavimą poroje, seksualinės energijos rato sukimas ir kėlimas į galvą (seksualinės energijos transformavimas), kartu gyvai dirbsime su nefrito kiaušinuku (be apsinuoginimo, užtenka patogių drabužių), teorija apie moters orgazmų lygmenis. Pietūs.
 • Laikas Platanijos paplūdimyje, sutartinių giedojimas paplūdimyje. Grįžtant sustosime prie Ano Vouves, manoma seniausio pasaulyje alyvmedžio, kuris skaičiuoja 5000 metų. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 1d. 

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, Kėgelio pratimai). Sotūs pusryčiai.
 • Kelionė į Samarijos tarpeklį ir Baltuosius kalnus. Ilgiausias pėsčiomis pereinamas tarpeklis Europoje, aplink kurį 1962 metų įkurtas Samarijos nacionalinis parkas, globojamas UNESCO programos "Žmogus ir biosfera". Ėjimo distancija - beveik 18 km, tačiau mes pagal pageidavimą galėsime nueiti tiek, kiek norėsime. Užkandis kalnuose.
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 2d. 

 • rytinė ciguno mankšta, Kėgelio pratimai, pusryčiai, pasimėgavimas saule, sutartinės, atsisveikinimas
 • 15:55 skrydis iš Chanijos į Vilnių

KAINA

2019 m. rugsėjo 25-spalio 2d. stovyklos Kretoje kaina - 800 eur. Į kainą įeina gyvenimas ir maitinimas viloje, kasdienės dao praktikos su Edita Esenku, kelionės į tarpeklius, kalnus ir pajūrius. Tik skrydžio bilietais Vilnius-Chanija-Vilnius pasirūpinkite pačios (skrydžio kaina apie 120 eur į vieną pusę per ryanair.com, bilietai pastebėjau brangsta kas savaitę, todėl nelaukite ilgai). Dovana: kiekviena stovyklos dalyvė gaus Editos Esenku video pamokų rinkinį, kurio vertė 40 eur, dovanų. 

VIETŲ NEBĖRA!!! Registracijos forma žemiau, būtinas 250 eur avansas vietai užtikrinti. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267 Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla Kretoje rugseji.

Registracija į Kretą

(VIETŲ NEBĖRA) 

Paskaita apie Tao Meilės praktikų esmę "Seksualinis kunf fu - kas tai ir kokia nauda?":

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?