Nori kartu į Kretą?
Enter subtitle here

Tao Meilės stovykla Kretoje

DĖL APLINKYBIŲ EUROPOJE KELIONĖ PERKELTA Į 2021m.

Ši stovykla - tai ne tik galimybė pabūti bendraminčių moterų kompanijoje, išmokti daosių praktikų, bet ir pakeliauti po Kretą ir pajausti šios salos gamtą, pabūti vasariniame klimate, kai Lietuvoje jau šaltas ruduo... 

Keliausime 2021 m. spalio 6 - 13d., kuomet Kretoje pats gražiausias oras pasivaikščiojimams po tarpeklius ir pajūrį (iki 25 laipsnių šilumos), kasdien medituosime, darysime ciguno makštą ir daug keliausime. Bus laiko susipažinti su tao meilės praktikomis, vietiniais šviežiais vaisiais ir daržovėmis, saule ir aplankyti įspūdingiausius gamtos kampelius. Nuošalioje viloje su baseinu netoli Chanijos gyvens TIK 8 DALYVĖS, tad bus daug asmeninių mokymų, galimybė geriau įsisavinti pramankštas ir energetines ciguno mankštas. Anksčiau toje pačioje sodyboje jau vyko Tao Meilės stovyklos ir moterys grįžo labai patenkintos (jų atsiliepimus galėsite paskaityti aprašymo pabaigoje)! Kainą rasi pačiam gale prieš registracijos formą.

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ;

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

***

Ši moterų stovykla - tai ne tiesiog išvyka papromogauti, visos stovyklos metu bus galimybė mokytis iš dao pratikų instruktorės Editos Esenku Šimkutės. Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU). 3400 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3.

Kiekvieną rytą atliksime energizuojančias ciguno makštas ir kvėpavimo pratimus, pilvo masažą detoksikacijai, kiekvieną vakarą pramankštinsime stuburą su daosių jogos tao yin pratimais ir atliksime šešių gydomųjų garsų meditaciją (nuotraukos anksčiau čia jau vykusios mano stovyklos). 

Kai kuriomis dienomis daugiau dėmesio skirsime daosių meilės praktikoms (nefrito kiaušinio įvaldymas, seksualinės energijos kėlimas į galvą ir transformavimas, Kėgelio pratimai), o kai kurios dienos bus daugiau kelionių dienos. 

Gyvensime 20 min nuo Chanijos miesto nutolusioje viloje apsuptoje alyvuogių giraičių. Iš vilos atsiveria įspūdingos panoramos. Čia pirmoje dienos pusėje daugiau praktikuosime, o popiet - keliausime po apylinkes.

Popietėmis po praktikų mėgausimės saulės voniomis, kad pagamintume pakankamai vitamino D, ir baseinu. Galėsime kombinuoti vidinės šypsenos meditaciją kartu su saulės voniomis geros nuotaikos užtaisui.

Ciguno makštos ir meditacijų metų daug laiko praleisime basomis ant žolės, kad atkurtume ryšį su žeme ir gautume daugiau energijos iš gamtos, kalbėsime plačiau apie įsižeminimo svarbą.

Kelios akimirkos iš anksčiau vykusios Tao Meilės stovyklos šioje viloje.

Ši vila kadaise buvo alyvuogių aliejaus spaudykla, tad interjerą dar ir šiandien puošia senovinis aliejaus presas. Erdvioje virtuvėje gaminsimės skanius greitai paruošiamus veganiškus ir vegetarinius patiekalus, kuriuose dominuos vietinės daržovės, nebus cukraus ir gliuteno, detoksikuosime organizmą antiparazitiniais papildais.

Viloje keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, miegama po 2-3 kambaryje patogiose vienvietėse lovose.

Važiuosime į jaukų ir pakankamai privatų Kedrodasos paplūdimį.

Kretoje daug tarpeklių, ypač įspūdingas, yra Imbros tarpeklis, kuriame atliksime įsižeminimo praktiką medituojant kartu su medžiais.

Priešpaskutiniąją kelionės dieną keliausime į Kretos didžiausią miestą Herakliono, kad savomis pamatytume Mino civilizacijos lopšį - Knoso rūmus, pajaustume Herakliono atmosferą, o pakeliui pasigrožėtume įspūdingu gėlu Kurno ežeru.

STOVYKLOS PROGRAMA (pagal aplinkybes gali nežymiai kisti)

Spalio 7d. 

 • 6:35 lėktuvas kyla iš Vilniaus oro uosto, 9:50 atskrendame į Chaniją, maisto apsipirkimas Chanijoje, kelionė į vilą
 • Pietūs viloje, susipažinimas, įvadas į DAO praktikas: meditacijas, moteriškas seksualines praktikas ir detoksikaciją. Pasidalinimas asmenine praktikų patirtimi pas meistrą Manteką Čija Tailande ir vidinius ieškojimus.
 • Ciguno mankšta ir geležinių marškinių cigunas.
 • Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija, nuo 21:00 poilsio laikas

Spalio 8d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Pusryčiai.  
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padeda paleisti energetinius blokus ir atverti pagrindinį meridianą mūsų kūne - stipresnė aura, pagrindas įvaldyti vėliau seksualinę energiją). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po alyvuogių giraitę. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 9d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje, juoko cigunas). Sotūs pusryčiai. 
 • Kelionė į Kedrodasos paplūdimį, kur galėsime pajausti vandens energetinį apvalymą ir pasikrausime energijos iš saulės. Kartu atliksime vidinės šypsenos meditaciją. Užkandis paplūdimyje. Sutartinės.
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 10d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (geležinių marškinių cigunas, įžemėjimo technikos). Pusryčiai.
 • Dubens dugno raumenų treniravimas (Kėgelio pratimai), teorija apie daosių seksualines praktikas moterims, nefrito kiaušinio naudą treniruojant subtiliuosius raumenis. Dedame savo nefrito kiaušinukus į druską energetiniam nukrovimui dviem dienom (bus galimybė įsigyti vietoje arba atsivežkite savo nefrito kiaušinį). Pietūs.
 • Pasivaikščiojimas po Chanijos uostą ir pėsčiųjų zoną, laisvas laikas Chanijos mieste, kuris dar vadinamas Kretos Venecija. Vakarienė arba užkandžiai mieste (pagal asmeninius poreikius už asmenines lėšas).
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 11d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje). Sotūs pusryčiai.
 • Kelionė į Imbros tarpeklį, pasivaikščiojimas tarpekliu, įsižeminimo meditacija su medžiais. Siauriausia vieta - vos 1,6 m, joje tarpeklio sienos šauna į 300 m aukštį! Gidai juokauja, kad Imbros tarpeklio Kretoje turėtų vengti klaustrofobijos kamuojami turistai. Imbros tarpeklis garsėja tuo, kad turi uolą, kuri prmena savotiškas "vartus", tarp aukštai į dangų pasistiebusių uolų, kurios beveik sudaro koridorių, uždengdamos dangaus žydrynę. Rekomenduoju kietu padu avalyne, kad pėdos nepavargtų einant per akmenis. Užkandis tarpeklyje. 
 • Vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 12d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje). Pusryčiai. 
 • Teorija apie seksualinių praktikų realizavimą poroje, seksualinės energijos rato sukimas ir kėlimas į galvą (seksualinės energijos transformavimas), kartu gyvai dirbsime su nefrito kiaušinuku (be apsinuoginimo, užtenka patogių drabužių), teorija apie moters orgazmų lygmenis. Pietūs.
 • Laikas Iguana paplūdimyje, sutartinių giedojimas paplūdimyje. 
 • Lengva vakarienė. Daosių joga tao yin, šešių gydomųjų garsų meditacija

Spalio 13d.

 • Trumpa pramankšta, nes kelionė tolima ir išvažiuosim labai anksti. Sotūs pusryčiai. Pasiimam maisto pietums (turėkite savo indelius maistui).
 • Kelionė prie Krouno ežero. Vaizdingame slėnyje, tarp Kretoje sudygusių kalvų, tyvuliuoja gėlo vandens ežeras - Kurnas. Tai vienintelis gėlo vandens telkinys saloje, tad yra tikra egzotika ne tik atvykėliams, bet ir vietiniams gyventojams. Ežero vanduo švarus, skaidrus ir gaivus, o jį supa nepaprasto grožio kalvotas kraštovaizdis. Todėl ežeras ir jį supanti aplinka labai primena nuostabų vaizdą iš paveikslo, kurį besąlygiškai norisi aplankyti. 
 • Kelionė į Heraklioną ir Knoso rūmus. Knosas (senoji Kretos sostinė 2000 m.pr.Kr.) vadinamas vieta, kur gimė Europos civilizacija. Tai žvilgsnis atgal į gilią senovę ir Mino civilizaciją, kurios visos paslaptys dar iki šiol yra neatskleistos. Šios senovės kultūros istorija ir religijos mistiškumas garsina Kretą visame pasaulyje. Aplankysime pirmuosius Europoje pastatytus Knoso rūmus, sužinosime apie antikinės Graikijos tikėjimo ir garsiųjų mitų ištakas. Kiekvienam norisi iš arčiau pamatyti paslaptingąjį labirintą, kuriame gyveno paslaptingasis Minotauras. Aplankę istorinius rūmus vyksime į salos sostinę Heraklioną. Laisvo laiko metu galima paklaidžioti siaurutėmis Herakliono senamiesčio gatvelėmis. Jaukus venecijiečių laikų senamiestis - mėgstama ne tik turistų, bet ir vietinių gyventojų lankymosi vieta. Vakarienė arba užkandis Heraklione (už asmenines lėšas). 
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija (jei grįžtame ne per vėlai).

Spalio 14d.

 • Rytinė detoksikuojanti ciguno mankšta (dentenio cigunas, koncentruojame energiją pilvo srityje). Pusryčiai. Atsisveikinimas.
 • 10:15 skrydis iš Chanijos į Vilnių, atvykstame į Lietuvą 13:30.

KAINA

2021 m. spalio 6 - 13d. stovyklos Kretoje kaina  - 800 eur. Į kainą įeina gyvenimas ir maitinimas privačioje viloje, kasdienės dao praktikos su Edita Esenku, kelionės į tarpeklius, kalnus ir pajūrius, Heraklioną ir Chaniją. Tik skrydžio bilietais Vilnius-Chanija-Vilnius pasirūpinkite pačios (skrydžio kaina nuo 70 eur į vieną pusę per ryanair.com). Galite skristi tiesiai iš kitos šalies, jei sutampa skrydžio diena, susitiksime oro uoste.  Iš Dublino IRL yra skrydžiai tomis pačiomis dienomis, tik vėlesnis atvykimo ir išvykimo laikas, nei mūsų iš Vilniaus, atvažiuotume jūsų pasiimti iš oro uosto. Iš Londono UK skrydžiai dieną anksčiau, bet būtų galimybė pernakvoti sodyboje. Tad kad ir kur gyventumėt - galite prisijungti!

Dovana: kiekviena stovyklos dalyvė gaus Editos Esenku video pamokų rinkinį, kurio vertė 40 eur, dovanų. 

Registracijos forma žemiau, būtinas avansas vietai užtikrinti - informacija bus atsiųsta susidomėjusioms.

Registracija į Kretą

Paskaita apie Tao Meilės praktikų esmę "Seksualinis kunf fu - kas tai ir kokia nauda?":

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?