Stovykla KARKLĖJE
Enter subtitle here

Tao Meilės ir taiči stovykla Karklėje

liepos 4-7d.

Moteriškos dao paslaptys ir taiči mokymai keturių dienų stovykloje! LIKO PASKUTINĖ 1 VIETA GAZEBOJE (namelyje vietos užimtos)!


Tao Meilės stovykla moterims vyks sodyboje "Karkelbeck 409" - jaukiame gamtos prieglobstyje vos keli šimtai metrų nuo jūros, netoli Olando kepurės. Stovyklos metu nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (nuo liepos 4d. iki 7d.) mes leisime laiką moteriškai: medituosime, pajūryje mokysite taiči judesio meditacijos, atliksime detoksikuojančius ciguno pratimus, daosių jogą, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių meilės praktikų poroje realizavimo patarimų, kartu gaminsime mano mėgstamiausius patiekalus (veganiškus, nes tada tiks visiems). Ši stovykla išskirtinė savo lokacija, todėl daug laiko leisime pajūryje, skirsime laiko pasivaikščiojimams miške ir meditacijoms su medžiais, sutartinėms, o jei pasitaikytų lietus - turėsime ir jaukią salę užsiėmimams. Bet sako, kad "per Mindaugines niekada nelija", tad aš tikiu puikiu oru stovyklos metu!

Stovyklą vesiu aš, Edita Esenku. Esu sertifikuota dao praktikų instruktorė, kinų meistro Manteko Čija mokinė. Šis moteriškas savaitgalis apims visas mano veiklas: meditaciją, moteriškas praktikas, ciguno energetines ir detoksikuojančias praktikas, organizmo valymą, sveiką mitybą, nuo paauglytės ugdytą meilę lietuviškam folklorui - sutartines.

Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septintus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė virš 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK. 

Stovykloje išmoksite daosių meilės pratimų, kuriuos reguliariai atliekant:
-trumpėja moteriškos dienos,
-nelieka menstruacinių skausmų,
-išnyksta PMS simptomai, subalansuojami hormonai menopauzės laikotarpiu,
-išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,
-išmokstama patirti malonumą su partneriu,
-gerėja santykiai poroje.

Kiekvieną rytą pradėsime detoksikuojančiomis kvėpavimo praktikomis su bambukinėmis lazdomis, kurios ne tik veikia anticeliulitiškai, bet ir visapusiškai stiprina mūsų kūną, padeda ląstelėms atsinaujinti. Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse. Taip pat atliksime daosių jogos pratimus stuburo stiprinimui ir dubens atvėrimui, atsivežkite savo kilimėlį.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!). Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, vyks paskaita apie santykius poroje. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e) arba www.nefritokiausinis.lt. Stovyklos metu taip pat bus galima įsigyti meistro Manteko Čija knygų apie dao meilės praktikas, bambukinių lazdų, priemonių detoksikacijai ir t.t.

Kadangi ši stovykla trunka net keturias dienas, pirmą kartą bus suteikta galimybė mokytis ir ypatingos TAIČI praktikos. Taiči dar vadinama judesio meditacija, čia apjungiamas darbas su energija (cigunas) ir meditatyvi būsena, iš šalies atrodo kaip dailus šokis, tačiau iš tiesų tai gili praktika, kuri reikalauja ypatingos proto koncentracijos, kvėpavimo ir judesių sinchroniškumo. Taiči atliksime pajūryje arba miške basomis tokiu būdu užmezgant dar daugiau ryšio su gamta. Ši praktika padeda či (gyvybinę energiją) iš aplinkos integruoti į mūsų organizmą, o gamtoje energija labiau struktūruota ir lengviau pasisavinama nei mieste. Pagal laiką ir galimybes galimi programos pasikeitimai ir dažnesni taiči praktikos pakartojimai geresniam įsisavinimui.

Sodyboje "Karkelbeck 409"  kadaise veikė karališkasis Prūsijos gintaro cechas (pažymėtas nr. 409) ir Karklės (Karkelbeck) mokykla, šiuo metu dailiai renovuotojo sodyboje vyksta edukaciniai užsiėmimai, o kempinge apsistoja poilsio gamtoje išsiilgę keliautojai.

Kadangi su meile pagamintas maistas pats skaniausias, o greit pagaminamų ir išties skanių receptų gausu - stovykloje kelios savanorės man talkins gaminant veganišką ir vegetarinį maistą, taikysime protarpinį badavimą, kuomet nevalgoma 16-18 valandų - atsisakoma vakarienės ir valgomi vėlyvi pusryčiai, tokiu būdu mūsų virškinimo organai pailsi ir mes detoksikuojame organizmą. Mano rekomenduojama mityba aprašyta sveikosmitybosbalansas.lt

Stovyklos programa

KETVIRTADIENIS

 • 17:00 renkamės sodyboje, įsikuriame, susipažįstate su sodybos teritorija. Galite atvykti jau nuo pietų ir pasimėgauti jūra.
 • 18:00 dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Arbatos ar vandens su gyvomis mėtomis gėrimas, detoksikuojantis kokteilis.
 • paskaita apie organizmo detoksikaciją, badavimą, paprastas pagalbines priemones detoksikuojant organizmą, probiotinę mitybą.
 • šešių gydomųjų garsų meditacija

PENKTADIENIS

 • rytinė ciguno mankšta lauke (detoksikuojantis dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis)
 • pusryčiai
 • ciguno mankšta, taiči praktika pajūryje (energetinė judesio meditacija)
 • pietūs
 • mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padeda atverti svarbiausius energetinius kanalus, kuriais teka gyvybinė energija, atvėrus šiuos kanalus atsiranda galimybė įvaldyti daugkartinius orgazmus).
 • detoksikuojantis kokteilis, arbata
 • sutartinių giedojimas pajūryje, ryšio su jūra ir vėju užmezgimas
 • šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS

 • rytinė ciguno mankšta lauke (detoksikuojantis dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis)
 • pusryčiai
 • taiči praktika pajūryje (energetinė judesio meditacija)
 • pietūs
 • ciguno mankšta, nefrito kiaušinio teorija, intymių raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), krūtų masažas, vidinės šypsenos meditacija.
 • detoksikuojantis kokteilis, arbata
 • žygis pušynu iki Olando kepurės, meditacija su medžiais - įsižeminimo praktika
 • šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • rytinė ciguno mankšta lauke (detoksikuojantis dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis)
 • pusryčiai
 • daosių jogos pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu (atsivežkite, jei turite savo, arba galėsite įsigyti vietoje), teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimas (kiaušidžių kvėpavimas).
 • pietūs
 • taiči praktika pajūryje (energetinė judesio meditacija), sutartinių pakartojimas
 • 17:00 detoksikuojantis kokteilis, atsisveikinimas (pageidaujančios galės likti pabendrauti ilgiau)

ATNAUJINTA: nameliuose vietos jau visos rezervuotos, yra dar viena vieta keturvietėje gazeboje. Gazeba panaši į palapinę, tačiau su stacionariu stogu ir grindimis, čia taip pat bus čiužinys ir patalynė kaip priklauso, daugiau oro, nes pastatas prie miško. Štai kaip atrodo gazeba:

Į stovyklą atsivešiu savo malūną ir aliejaus presą, laisvu laiku pageidaujančios galės pačios išsispausti aliejaus ar susimalti miltų be gliuteno. Jei pageidaujate, atsivežkite neskrudintų grikių, sorų, balandų ar rudųjų ryžių miltams malti (ir stiklainį miltams supilti). Aliejų galite spausti iš linų sėmenų, moliūgų sėklų, kanapių, saulėgrąžų, riešutų (atsivežkite tarą aliejui susipilti ir savo žaliavą).

Keturių dienų stovyklos kaina su nakvyne (triviečiai ir keturviečiai kambariai, su patalyne), maistu ir praktikomis: 230e. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką. 


Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 80e avansą. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla Karkleje. 

Registracija

Tao Meilės stovyklai Kaklėje

LIKO PASKUTINĖ 1 VIETA GAZEBOJE! 

Paskaita apie Tao Meilės praktikų esmę "Seksualinis kunf fu - kas tai ir kokia nauda?":

Domina nefrito kiaušinis?