UK Tao Meilės stovykla Londone
Enter subtitle here

Stovykla moterims Londone 

rugsėjo 14-15d.

Išmok moteriškų dao paslapčių dviejų dienų stovykloje jaukioje sodyboje Londono pakraštyje!

DAO meilės praktikos padeda moteriai atskleisti savo moteriškumą, atgaivinti santykius poroje, sustiprinti subtiliuosius raumenis. Mokymą perduos sertifikuota dao praktikų instruktorė Edita Esenku, kinų meistro Manteko Čija mokinė. Editos mokymai moterims "Gydomoji Tao Meilė" per kelerius pastaruosius metus sulaukė itin didelio moterų susidomėjimo. Įvaldžius šias praktikas trumpėja ir lengvėja menstruacijos, moteris gali pasigirti stabilesne emocine būsena, šios praktikos padeda subalansuoti hormonus, treniruoti intymius raumenis (Kėgelio pratimai), kad abu partneriai poroje būtų laimingi ir patirtų tai, kas jiems gamtos duota.  

Rugsėjo 14-15d. medituosime,  atliksime energetinės mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine lazdadaosių jogą, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių seksualinių praktikų poroje realizavimo patarimų, kartu gaminsime meile pripildytą maistą. Ši stovykla bus išskirtinė: pirmą kartą dao praktikų instruktorė Edita Esenku atvyks iš Lietuvos specialiai šiais stovyklai Anglijos lietuvėms! Miegamos vietos lovose ir ant čiužinių užimtos, bet galite dalyvauti be nakvynės arba ant savo kilimėlio!

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta 

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ;

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

***

Dviejų dienų stovykla prasidės šeštadienio rytą nuo 9h ir dirbsime iki sekmadienio 17h gamtos apsuptyje sodyboje LOUDWATER FARM netoli Watfordo. Atvykstančios iš toliau gali apsistoti nakvynei jau penktadienį vakare, galima dalyvauti be nakvynės, visą detalią informaciją rasite stovyklos aprašymo pabaigoje. Harmoninga sodybą supanti gamta padės pabėgti nuo Londono šurmulio ir geriau pajausti mūsų kūno viduje vykstančius procesus meditacijos, ciguno ir praktikų su seksualine energija metu.

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU). 1500 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė daugiau nei 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Tao Meilės stovyklą UK pradėsime susipažinimu ir įvadu apie dao praktikas. Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu. 

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką, krūtų masažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius (rekomenduoju po drabužiais nevilkėti liemenėlės, kad neužspausti či energijos judėjimo). Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Vakare darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Sekmadienio rytą atliksime energetinę ciguno mankštą ir kvėpavimo pratimus su detoksikuojančiomis bambukinėmis lazdomis, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą ("vanosime" per pilvą ir pagrindinius meridianus, galima bus įsigyti šią lazdą), gersime daug šilto vandens ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Visos stovyklos metu pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus). Sekmadienį kartu atliksime daosių jogos TAO YIN pratimus ir pratęsime seksualinių praktikų temą, gyvai dirbsime su nefrito kiaušiniu (neprivaloma, jei pajusite, kad nenorite) bei kalbėsime apie moteriškus orgazmus, poros santykius ir tarpusavio supratimą.

STOVYKLOS PROGRAMA

ŠEŠTADIENIS

 • 8:00-9:00 renkamės sodyboje, pusryčiai. Nuo 9h pradedame stovyklos dalyvių susipažinimą, įvadą į stovyklą.
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padeda atverti energetinius kanalus, kad gyvybinė ir seksualinė energija galėtų laisvai cirkuliuoti)
 • Vėlyvi pietūs. 
 • Energetinė mankšta, nefrito kiaušinio teorija, intymių raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), krūtų masažas, vidinės šypsenos meditacija. Arbata, detoksikuojantys papildai, lengvas užkandis.
 • Lietuviška meditacija: sutartinių giedojimo praktika.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija
 • 21:00 laisvas laikas

SEKMADIENIS

 • 7:30 Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis), geriame daug vandens. Vėlyvi pusryčiai.
 • Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu, teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje
 • Vėlyvi pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 17:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. 

2019m. rugsėjo 14-15d. UK stovyklos KAINOS (su maitinimu ir praktikomis):

 • su nakvyne lovoje (balta patalynė): 220 EUR/ 198 GBP (NEBĖRA)
 • su nakvyne ant storo čiužinio (komfortabilu kaip ir lovoje, apvilktas švaria paklode, tik reikia atsivežti savo įvilktą antklodę, pagalvę arba miegmaišį): 210 EUR/ 192 GBP (NEBĖRA)
 • be nakvynės arba ant savo kilimėlio: 190 EUR/ 171 GBP (VIETŲ YRA, galite ant savo kilimėlio nakvoti)

Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką. Stovyklos metu bus galimybė įsigyti nefrito kiaušinį, knygų apie daosių seksualines praktikas, bambukinę lazdą detoksikacinėms praktikoms. 

Jei norite atvykti į sodybą jau penktadienio vakare, galite apsistoti sumokėjusios sodybos šeimininkams papildomus 30 GBP už miegamą vietą (praneškite man ir aš viską suderinsiu).

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 80 EUR avansą. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: UK stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt, avansas negrąžinamas

Labai nori sudalyvauti stovykloje, bet savaitgalį negali? Ateik penkatdienį, rugsėjo 13d. 19h į įvadinę 3h paskaitą UK SATORI klube Londono centre, visa info čia. Bus galimybė išklausyti paskaitą apie nefrito kiaušinio naudojimą ir jį įsigyti.

Registracija

UK Tao Meilės stovyklai rugsėjo 14-16d.

Nori sužinoti daugiau apie praktikas? Pažiūrėk šį ir kitus mano video youtube:

Nori įsigyti nefrito kiaušinį? Siunčiu!