Tao meilės stovykla rugsėjį
Enter subtitle here

Tao Meilės stovykla VYRAMS ir MOTERIMS rugsėjo 6-8d.

Daosių seksualinės praktikos - plati tema, kad įvaldyti šias praktikas reikia paruošti savo kūną naudojant meditatyvias technikas bei ciguną. Šioje savaitgalinėje stovykloje būsite supažindinti su svarbiausiomis DAO praktikomis, kurios aktualios tiek vyrams, tiek poroms. Kaip susidraugauti su savo seksualine energija, kaip ją transformuoti į gyvybinę energiją, kaip turėti dar darnesnius santykius poroje (net jei atrodo, jog jie ir dabar puikūs), kaip susirasti savo antrąją pusę ir daug kitų klausimų bus atsakyta šiuose savaitgaliniuose mokymuose. Užsiėmimus ves pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuoti instruktoriai, septynerius metus gyvenantys kartu ir besidžiaugiantys meile: Edita Esenku ir Vytas Lu. Meditacijos ir ciguno mankštos vyks bendrai, o apie seksualines praktikas kalbėsimės atskirose salėse, galima dalyvauti poroms, galima pavieniui, nes stovyklos tikslas yra, kad jūs asmeniškai išmoktumėt tam tikrų praktikų, o jau pritaikyti jas poroje galėsite namuose arba kai antroji pusė apskritai atsiras jūsų gyvenime. Stovykla vyks rugsėjo 6-8d. nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio vakaro Žuvyčių sodyboje tarp Vilniaus ir Kauno.

STOVYKLOS PROGRAMA DAR RUOŠIAMA, KOL KAS PATEIKIAME TIK BENDRĄ INFORMACIJĄ.

Ką jums duos šis seminarų ciklas:

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta,

-STABILIOS EMOCIJOS, subalansuoti hormonai, daugiau energijos,

-paslankesnis ir stipresnis kūnas,-išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ,

-ženkliai pagerėja santykiai poroje, jaučiama daugiau meilės.


MOTERIMS:

-moterims PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė,

-išmokstama patirtį orgazmą.


VYRAMS:

-išmokstama PRAILGINTI lytinį AKTĄ,

-palaipsniui išmokstama mėgautis orgazmais neejakuliuojant.

Seksualinė energija mūsų kūne yra kaip atominė energija ir su ja reikia išmokti tinkamai elgtis. Ji yra neutrali ir padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, t.y. jei esame meilėje, ji padaugins meilės, o jei esame pikti - padaugins pykčio. Todėl stovykloje vakarais atliksime harmonizuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją (visi dalyviai gaus ir įrašą dovanų praktikoms namuose). Kodėl mes neduodame seksualinių praktikų iškart, o iš pradžių vedame meditacijas? Meistras Mantekas Čija moko būtent tokia tvarka ir niekada nemoko vien tik seksualinio kung fu praktikų. Pajausti lokalų orgazmą vyrams paprasta, o moterims padės lyties raumenų treniruotės ir darbas su nefrito kiaušinuku, tačiau žengti toliau į viso kūno orgazmą jums reikės įvaldyti ir meditatyvias praktikas, išlaisvinti savo kūną per ciguno pramankštas. Kol mūsų kūnas stresinėje būsenoje, esame fiziškai ir emociškai nepasiruošę orgazmui.

Stovykloje jūs išmoksite:

  • Emocinio detokso meditacijų: vidinė šypsena, šeši gydomieji garsai (kartosime)
  • Mikrokosminės orbitos meditacija ir atvėrimas (išlaisvinimas nuo emocinių blokų būtinas, siekiant pilnai įvaldyti seksualines praktikas)
  • Ciguno mankšta stuburui ir dubeniui atverti (nuolat kartosime ir priėję taisysime jus)
  • Daosių jogos tao yin pratimų stuburui stiprinti
  • Geležinių marškinių ciguno
  • Krūtų masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant
  • Teisingo darbo su NEFRITO KIAUŠINIU
  • Seksualinės energijos rato sukimo (kiaušidžių kvėpavimo)
  • Savarankiškai įvaldytų technikų integravimo mylintis teorijos

Moterys mokysis:

- Krūtų masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant

- Teisingo darbo su NEFRITO KIAUŠINIU

- Seksualinės energijos rato sukimo (kiaušidžių kvėpavimo)

- Savarankiškai įvaldytų technikų integravimo mylintis teorijos


Vyrai mokysis:

- Sėklidžių masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant

- Seksualinės energijos rato sukimo (sėklidžių kvėpavimo)

- Moters patenkinimo subtilybių

Apie stovyklos vedančiuosius: 

Edita Esenku - pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK.

Vytas Lu - pas kinų meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) sertifikuotas instruktorius, oficialus meistro atstovas Lietuvoje. Daugiau nei 20 metų praktikuoja jogą, mokėsi Iyengar ir dinaminės jogos sistemos pas Godfrey Devereux ir Corine Biria. Daugiau nei 12 metų praktikuoja pagal meistro Manteko Čija sistemą: dao meditacijos, ciguno ir seksualinės praktikos. Moko dao praktikų pagal meistro Manteko Čija sistemą kartu su Edita Esenku projekte "Gydomoji Tao Meilė".

Mes ne lektoriai - mes praktikai, todėl prieiname prie kiekvieno ir pakoreguojame, kad pratimus atliktumėte teisingai. Ypač atvirai dalinamės savo patirtimi - 25-rių metų amžiaus skirtumas tarp mūsų yra įrodymas, jog praktikoms nėra amžiaus cenzo. Po seminarų ar per pertraukėles drąsiai klauskite asmeniškai iškilusių klausimų, kurių nenorite klausti kitiems girdint - visada atsakysime. Užsiėmimų metu apsirenkite patogia, geriausia sportine apranga, moterys būkite be liemenėlės, vyrai ateikite be trumpikių, apsinuoginti atliekant pratimus jums nereikės.


Pirmieji žingsniai siekiant įvaldyti daosių seksualines praktikas - emocinis detoksas per meditacijas ir mikrokosminės orbitos atvėrimas. Pati svarbiausia daosių meditatyvi praktika yra mikrokosminė orbita. Mūsų kūnuose nuo pat embriono užsimezgimo pagrindiniu meridianu teka gyvybinės energijos srautas (panašu į elektrą), kuris vaikui augant dėl streso užsiblokuoja. Atverti mikrokosminę orbitą, t.y. leisti energijai vėl tekėti laisvai - tai GIMIMO IŠ NAUJO PROCESAS. Seminaro metu jums padėsiu nuimti kūne susidariusius energetinius blokus ir leisti energijai judėti laisvai. Kaip tai susiję su seksualinėmis praktikomis? Atvėrus mikrokosminę orbitą, jūs ne tik užkelsite seksualinę energiją į galvą, bet ir saugiai nuleisite ją į dentenį žemyn (pilvo sritį). Mikrokosminė orbita suteikia galimybę keistis energijomis ir kartu keistis orgazmais su partneriu. Orgazmas neatvėrus mikrokosminės orbitos vyksta tik lokaliai - lyties organuose. Kai mes atveriame mikrokosminę orbitą, orgazmas pasklinda po visą kūną ir energija teka pagrindiniais kūno meridianais laisvai. Tai suteikia ne tik didžiulio malonumo, bet ir užtikrina gerą bendrą sveikatą, stipresnį energetinį potencialą ir gyvybingumą.


SEKSUALINIS KUNG FU MOTERIMS (šeštadienį):


Tam, kad gyvybinė energija iš mūsų neištekėtų lauk ir gebėtume jausti orgazmą apskritai, visų pirma turime sustiprinti savo meilės raumenis. Ant kilimėlių darysime meilės raumenų sutraukimus integruojant žiedinius raumenis aplink akis ir aplink burną, kvėpuojant pilvu. Prieisiu prie kiekvienos ir pakoreguosiu, kad pratimą atliktumėte teisingai. Atsineškite savo jogos kilimėlį.
Seminare mokysitės krūtų masažo ir seksualinės energijos rato sukimo - kiaušidžių kvėpavimo. Integruojant stuburą (labai pravers pirmajame seminare išmoktos stuburo pramankštos), rankas ir akis jūs išmoksite kelti seksualinę energiją į galvą ir saugiai nuleisti ją žemyn. Išmokus šį pratimą tuo pačiu principu vėliau galite integruoti jį mylintis poroje su akimis ir kvėpavimu.
Seminare galėsite įsigyti tikro nefrito NEFRITO KIAUŠINĮ, teoriškai pamokysiu kaip su juo dirbti.


SEKSUALINIS KUNG FU VYRAMS:

Vyrai taip pat mokysis meilės raumenų treniravo sutraukiant, tam, kad išmokti sutraukti raumenis apie prostatą ir daug geriau kontroliuoti ejakuliaciją. Reguliariai darydami šią praktiką jūs išmoksite patirti orgazmą nestimuloiuodami lytinių organų ir neejakuliuodami.
Seminare mokysitės sėklidžių masažo, kad išmoktumėte transformuoti seksualinę energiją ir nejaustumėte diskomforto neejakuliavus po mylėjimosi. Taip pat mokysitės sėklidžių kvėpavimo - seksualinės energijos rato sukimo, kuris padeda dar geriau transformuoti seksualinę energiją.

Pramankštinsime stuburus ant kilimėlių darydami daosių jogą - tao yin. Tai jogos pozos, skirtos išskirtinai nugaros apačios raumenims pratempti ir stiprinti, išlaisvinti stuburą ir atverti dubenį. Tai bus vos keli pratimai, bet mes mokysime jus atlikti juos taisyklingai, t.y. prie kiekvieno prieisime ir pakoreguosime, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai. Daugiau naudos kai darote nedaug, bet taisyklingai, nei daug, bet neteisingai.


SEKSUALINIS KUNG FU MOTERIMS (sekmadienį): 


Kalbėsime apie tris moters orgazmo lygius: klitorinį, g-taško ir gimdos orgazmą. Dalinsiuosi savo patirtimi ir pojūčiais.
Kartu mokysitės pasiruošti darbui su nefrito kiaušinuku ir atliksime šią praktiką gyvai. Studijoje yra kilimėliai ir pledukai, tačiau galite atsinešti ir savo pledą, prieš kitas jums apsinuoginti nereikės. Viską atliksime taip, kaip jūsų praktika turėtų atrodyti namuose.
Tos, kurios gebės išlaikyti kiaušinuką stovėdamos (tiesiog apsivilkite laisvesnes kelnes arba sijoną), atliks kiaušidžių kvėpavimą kartu su kiaušinuku, išmoks integruoti tris praktikas į vieną bendrą visumą (kas ypač aktualu, jei ryte skubi į darbą ir nėra daug laiko): darbas su nefrito kiaušinuku, kiaušidžių kvėpavimas ir krūtų masažas. Taip pat galėsime atlikti kiaušinuko traukimo ir spaudimo praktiką stovint, kas yra aukštesnis lygis.


SEKSUALINIS KUNG FU VYRAMS (sekmadienį): 

 
Seminare mokysitės jėgos užrakto technikos, kuri padeda nukreipti seksualinę energiją į visa kūną. Taip pat mokysitės didžiojo energijos atitraukimo, kurį praktikuojant vyras mylėdamasis išmoksta tik minčių pagalba valdyti savo ejakuliaciją ir patirti daugkartinių orgazmų - tai bus darbas su sujaudinta seksualine energija.
Sužinosite, kokią techniką galite naudoti, jei mylėdamiesi peržengiate ribą ir jaučiate, jog ejakuliacija neišvengiama - čia naudojama užspaudimo pirštais technika.
Seminare taip pat sužinoste, kaip pilnai patenkinti moterį ir su ja keistis energijomis.

Trijų dienų stovyklos kaina su nakvyne (triviečiai ir keturviečiai kambariai (poros galės būti apgyvendintos dviviečiame, o šiaip moterys ir vyrai miegos atskirai), su patalyne), maistu ir praktikomis: 180e. Poroms po 170e. Kiekvienas dalyvis dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 80e avansą. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla rugseji

Registracija

rugsėjo 6-8d stovyklai

Domina nefrito kiaušinis?