Stovykla gegužę
Enter subtitle here

Tao Meilės ir 

subalansuotos mitybos stovykla 

gegužės 24-26d.

Šioje moteriškoje stovykloje ne tik išmoksite sveiko maisto gaminimo subtilybių iš žinomos subalansuotos mitybos lektorės Ritos Šilenskienės, bet ir dao meilės praktikų moterims, kurios padeda geriau pažinti mūsų moteriškumą, seksualumą ir emocijas, su Tailande sertifikuota dao jogos ir meilės praktikų intruktore Edita Esenku.

Tao Meilės ir subalansuotos mitybos stovykla vyks sodyboje "Vila RA" Molėtų rajone gegužės 24-26d. savaitgalį. Stovyklos metu vyks pirtis, rytinės detoksikuojančios ciguno mankštos ir vakarinės meditacijos su Edita Esenku, maisto gaminimo kursai ir paskaitos apie mitybą su jau dvi knygas išleidusia Rita Šilenskiene, dao meilės praktikos palengvinančios ir sutrumpinančios menstruacijas, padedančios išvengti šlapimo pūslės nelaikymo problemos, subalansuoti hormonus ir gerokai patobulinti santykius poroje, kurių mokys Edita Esenku. Mokysitės dao komplekso, kuris visapusiškai padeda susibalansuoti ir atskleisti mūsų moteriškumą, o Ritos Šilenskienės paskaitose apie mitybą sužinosite kaip pasirūpinti savo pilvo sveikata ir figūra.

Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septintus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK.

Apie lektorę Ritą Šilenskienę: daugiau kaip 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus, seminarus grupėms, įmonėms, stovyklose. Įkūrė subalansuotos mitybos akademiją pirmassaukstas.lt, kuri paremta Viduržemio jūros regiono mityba, japonų ilgaamžiškumo principais ir svarbiausia - BE CUKRAUS IR GLIUTENO. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygų "Pirmas šaukštas" ir "Sveikata nuo pirmo šaukšto" apie trijų kartų mitybą autorė. Antroji knyga parašyta kartu su gydytojomis-onkologe ir gastroenterologe, tai tarsi vedlys, pasakojantis kaip ir kodėl bei ką valgyti, čia pateikiama virš 100 receptų.

Du metus Rita buvo TV laidos apie mitybą "Sveikatos kodas" vedėja. Plačiai dalyvauja laidose "Klauskite daktaro" ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale "Ji", "Savaitė", "Kauno diena" ir kt. Bendradarbiauja su "Valentis" kompanija, parengiant sveikatos patarimus klientams. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje "Sveikos mitybos" kursus "Maisto banko" klientams. Rita praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną, kartu su vyru Arūnu įkūrė sodybą "Vila RA", kur vedamos sveikatingumo stovyklos.

Kartu su dao instruktore Edita Esenku stovykloje medituosime, atliksime energetinės mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine lazda, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių meilės praktikų poroje realizavimo patarimų, eisim į pirtį, numatoma paskaita apie organizmo valymą ir taisyklingą badavimą.

Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse. Taip pat atliksime daosių jogos pratimus stuburo stiprinimui ir dubens atvėrimui, atsivežkite savo kilimėlį.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!). Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, vyks paskaita apie santykius poroje. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e). Stovyklos metu taip pat bus galima įsigyti meistro Manteko Čija knygų apie dao meilės praktikas, bambukinių lazdų, priemonių detoksikacijai ir t.t.

Ritos Šilenskienės paskaitoje apie maistą "Iš kur atsiranda negalavimai" sužinosite apie organizmo užrūgštėjimą, blogą nuotaiką, nenorą mylėtis, išpūstą pilvą, skausmingas menstruacijas, skaudančią nugarą, veido bėrimus ir nepasitikėjimą savimi, aknę ir produktus kas tą sukelia. Paskaitoje "Imunitetas moters sveikatai" išgirsite, kad imunitetas įgyjamas iki tam tikro amžiaus, o po to jį reikia saugoti tam tikru elgesiu ir maistu. Pasakodama apie maistą jaukiantį smegenis lektorė Rita Šilenskienė papasakos apie priklausomybę tam tikriems produktams ir kaip su tuo kovoti.

Stovyklos metu galima išsami kūno analizė "Tanita" japoniškomis svarstyklėmis (10e). Vienintelis segmentinis kūno kompozitorius pasaulyje, greitai ir išsamiai atliekantis 10 skirtingų matavimų.

Analizatorius atlieka tokius matavimus:

 • Svorio
 • Kūno riebalų kiekio proc. bei riebalų kiekio indikatorių (5-99 m. amžiaus naudotojams)
 • Kūno skysčių kiekį proc.
 • Raumenų masę
 • Kūno sudėjimo tipą
 • Mineralinę kaulų masę
 • Bazinę medžiagų apykaitą (kcal, kj)
 • Metabolinį amžių
 • Kūno masės indeksą (KMI)
 • Visceralinius riebalus, parodo visceralinių riebalų indikatorių

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame, susipažįstate su sodybos teritorija.
 • 18:00 dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Editos Esenku įvadas apie dao praktikas.  Arbatos gėrimas, detoksikuojantis kokteilis, užkandžiai.
 • 19:00-21:00 Rita Šilenskienė: paskaitos "Iš kur atsiranda negalavimai" ir "Vandens reikšmė".
 • 21:00-22:00 Edita Esenku: šešių gydomųjų garsų meditacija
 • 22:00 poilsio laikas

ŠEŠTADIENIS

 • 07:00 keliamės, geriame vandens
 • 07:30 Edita Esenku: rytinė ciguno mankšta lauke (detoksikuojantis dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis)
 • 08:45-11:00 gaminamės ir valgome pusryčius, Ritos Šilenskienės maisto gaminimo pamoka ir paskaita "Imunitetas moters sveikatai".
 • 11:00-14:00 Edita Esenku: paskaita apie moteriškos srities sveikatą, ciguno mankšta, nefrito kiaušinio teorija, intymių raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), vidinės šypsenos meditacija. 
 • 14:00-16:00 gaminamės pietus, Ritos Šilenskienės maisto gaminimo pamoka. 
 • 16:00-18:00 Edita Esenku: paskaita apie organizmo detoksikaciją, badavimą, paprastas pagalbines priemones detoksikuojant organizmą.
 • 18:00-21:00 pirtis
 • 21:00-22:00 Edita Esenku:  šešių gydomųjų garsų meditacija
 • 22:00 poilsio laikas

SEKMADIENIS

 • 07:00 keliamės, geriame vandens
 • 07:30 Edita Esenku: rytinė ciguno mankšta lauke (detoksikuojantis dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis)
 • 08:45-11:00 gaminamės ir valgome pusryčius, Ritos Šilenskienės maisto gaminimo pamoka ir paskaita "Maistas jaukiantis smegenis".
 • 11:00-14:00 Edita Esenku: daosių jogos pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu (atsivežkite, jei turite savo, arba galėsite įsigyti vietoje), teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje.
 • 14:00-16:00 gaminamės pietus, Ritos Šilenskienės maisto gaminimo pamoka.
 • 16:00-17:00 praktikų apibendrinimas.

2019 m. gegužės 24-26d. trijų dienų stovyklos kaina su nakvyne sodyboje VILA RA (balta patalynė, rankšluosčiai), maistu, pirtimi ir instruktorės Editos Esenku praktikomis ir lektorės Ritos Šilenskienės paskaitomis: 194e. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės Editos Esenku video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką.

Registracijos patvirtinimui prašysime pervesti 60e avansą. Vietų skaičius labai ribotas! Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla geguze.

Registracija

Stovyklai gegužę

Paskaita apie Tao Meilės praktikų esmę "Seksualinis kunf fu - kas tai ir kokia nauda?":

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?