TAURAGĖ
Enter subtitle here

TAO MEILĖS PRAKTIKOS MOTERIMS

Gruodžio 10d. (antradienį), 18:00-20:00h

Tauragė (tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravusioms)

Tao Meilės praktikos moterims - tai seminaras, kuriame mokomasi gyventi pozityviai, mylėti save, stiprinti subtiliuosius raumenis ir atskleisti savo moteriškumą. Ciguno mankštos padės išlaisvinti stuburą, meditacijos - paleisti slegiančias emocijas, kurios trukdo pilnai atsipalaiduoti, Kėgelio pratimai ir nefrito kiaušinio praktika intymių raumenų stiprinimui padės atsiverti seksualinei energijai.

Seminarą ves žymaus kinų meistro Manteko Čijos (Mantak Chia) sertifikuota instruktorė Edita Esenku, kuri aktyviai moko moteriškų praktikų ir darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, meditacijų, ciguno praktikų. 

Seminare išmoksite pratimų, kurie padeda:

  • -sutrumpinti moteriškas dienas,
  • -išsivaduoti nuo menstruacinių skausmų ir PMS,
  • -išspręsti šlapimo nelaikymo problemą,
  • -atstatyti subtiliųjų raumenų tonusą po gimdymo,
  • -subalansuoti hormonus (palengvinti menopauzę),
  • -patirti daugiau malonumo su savo partneriu,
  • -pagerinti santykiai poroje (pernešti juos į aukštesnį lygmenį).

Seminaro metu kalbėsime apie nefrito kiaušinio praktiką - iš senovės Kinijos atėjusias žinias, kaip efektyviai treniruoti savo intymius raumenis. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 Eur). Gyvai seminare su nefrito kiaušiniu nedirbsime, apsirenkite patogiais drabužiais nevaržančiais judesių. NEFRITO KIAUŠINIS - tai iš natūralios nefrito uolienos pagamintas ovalus kiaušinio formos akmuo su skylute virvutei. Nefrito kiaušinio praktika siekia senovės kinų laikus, kai ši intymios srities treniravimo priemonė buvo žinoma tik siauram imperatoriškajam ratui. Sužinok plačiau seminare!

Seminaro kaina 20 eur. 

Prašysiu pervesti pilną sumą 20e taip patvirtinant registraciją. Sąskaitos duomenys: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, pavedimo tikslas: mokymai.

Apie lektorę Editą Esenku:

pas įžymų kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septynerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU). 1500 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė, DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", "Happy 365", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!

Registracijos forma žemiau.

tel. 864024196, edita@esenku.lt

Registracija seminarui Tauragėje

Įsigyk nefrito kiaušinį dabar