Sąmoningo badavimo stovykla

rugpjūčio 13-15d.

Sąmoningai saugiai badauti su grupės palaikymu ir qigong praktikomis daug lengviau, nei namuose - kviečiame į organizmo valymo savaitgalį su nuostabių moterų kompanija ir didelę asmeninių badavimų patirtį turinčia DAO praktikų instruktore Edita Esenku. Badavimo stovyklos programa startuoja rugpjūčio 13-15 dienomis Kaišiadorių raj., etnografinėje sodyboje "Senosios gegužinės ūkis" (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje prie upės. Jūsų laukia fizinis, emocinis ir energetinis apsivalymas, organizmo restartas, apsivaliusios mintys ir sustiprėjusi valia po stovyklos tęsti protarpinį nevalgymą derinant su sveikesne mityba. LIKO vietos tik ant čiužinio, visos lovos rezervuotos!

Badavimo stovykla suplanuota taip, kad jums nebūtų laiko galvoti apie maistą ir jūs būtumėte labiau motyvuotos reguliariam organizmo detoksikavimui. Stovyklos metu negulinėsim (taip dažnai žmonės įsivaizduoja badavimą, nes mano, kad nebus jėgų), o aktyviai bet tuo pačiu su taupymo rėžimu leisime laiką: bus žygiai gamtoje, detoksikuojanti pirtis, rytinės ciguno energetinės mankštos, kurios išjudina toksinus, vakarinės meditacijos padedančios paleisti emocinį negatyvą ir labiau susibalansuoti, vyks paskaitos apie organizmo valymą, badavimą, apie moteriškos seksualinės energijos transformavimą į gyvybinę energiją, kad turėtume daugiau jėgų, menstruacijos būtų lengvos ir trumpos, išvengtume šlapimo pūslės nelaikymo problemos ir subalansuotume hormonus (tiek badavimo metu, tiek įprastu metu iš šios srities mes galime sugeneruoti papildomos gyvybinės energijos). Plačiau apie gydomąjį badavimą galite paskaityti Editos Esenku puslapyje badavimas.com

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau devintus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko badavimo, meditacijų, daosių seksualinių praktikų, čigongo, daosių jogos. Tinklapių badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.ltgydomojitaomeile.com autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine badavimo, mitybos ir nefrito kiaušinio praktikos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos magistras). 5400 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Gydomasis badavimas - tai procesas, mes užsiteršiame ne per vieną dieną, tad ir apsivalymas įvyksta ne per vieną dieną. Šios stovyklos tikslas - padrąsinti jus pradėti reguliarų organizmo valymą, nes užterštas organizmas dažniau serga peršalimo ligomis, kamuoja maisto netoleravimas, nuolatinis nuovargis, problemos su viduriais (vidurių pūtimas, vidurių užkietėjimas),  paūmėja grybelis kandida (pienligė), atsiranda apatija darbui ir pradeda lysti depresyvios mintys. Mūsų pilvas - tai antrosios smegenys, kurios geba kaupti emocinę informaciją, todėl kai patiriame stresą iškart reaguoja žarnynas ir atvirkščiai, kai sustreikuoja pilvas, mums krenta nuotaika. Reguliarus protingas badavimas padeda svarbiausiems virškinimo organams pailsėti ir atsistatyti. Jei mes nepersistengiame badaudami (badaujame neilgai), tuomet grįžus prie mitybos mums daug lengviau atsisakyti "narkotinio maisto" (šokoladas, kepiniai su gliutenu, kava). Praktikuojantiems dvasines praktikas gydomasis badavimas padeda daugiau pajausti energetinėse praktikose, kadangi toksinai stabdo energijos judėjimą, paprastai visi medituojantys ar užsiimantys cigunu patvirtina, jog badavimo metu arba po badavimo atsiranda visai kitas suvokimas, kas yra energetinė meditacija, nes ją daug lengviau pajausti.

Badavimo stovykloje daug dėmesio skirsime buvimui gamtoje - kuo daugiau ryšio žmogus užmezga su gamta, tuo geresnė nuotaika ir didesnis balansas mūsų viduje. Ne tik vaikšiojimas basomis per žolę teigiamai veikia mus, bet ir buvimas miške tarp medžių - tai bent kelios įsižeminimo praktikos, kurias integruosime į badavimo stovyklą. Taip pat daryme eliksyro ciguno praktiką, kuri padeda gamtos energiją iš išorės integruoti į mūsų kūno vidų per seiles, či energijos savimasažą. Rytais "vanosime" savo kūną specialia bambukine lazda, kuri padeda sustiprinti mūsų vidaus organus ir juos detoksikuoti.  Šeštadienio vakare eisime į pirtį, pirtis padeda apsivalyti ne tik fiziškai, bet ir emociškai, tad detoksikacija vyks visais lygmenimis.

Sodyba "Senosios gegužinės ūkis" yra atokiau nuo gyvenvietės šalia upės, todėl galėsime pasivaikščioti prie upės ir sąmoningai per meditaciją atiduoti savo ligas ir negatyvią informaciją vandeniui. Taip pat galėsime atlikti meditacijas su medžiais, pasisemti energijos iš medžių, užmegsti su jais ryšį. Galėsime pasigaminti po asmeninę vantą pirčiai, galima pasirinkti ne tik beržo lapelius, rišant vantą sąmoningai fiksuokite savo pozityvias mintis apie sveikatą ir prašykite medelių, kad jums pagelbėtų lengviau detoksikuoti organizmą ir būti sveikoms bei laimingoms. 

Stovyklos metu nevalgysime, bet gersime vandenį. Kadangi nevalgymo metu mūsų kūnas vėsta, gersime šiltą vandenį, taip pat įvairių žolelių arbatų. Būtų patogu, jei atsivežtumėte savo termosą, tuomet visuomet galėsite turėti šilto vandens ar arbatos su savimi. Kelis kartus per dieną vanduo bus geriamas sumaišytas su bentonito moliu ir gysločių sėklų luobelėmis (jie neturi jokių maistinių medžiagų, nueina nepakitę iki storojo žarnyno, tačiau sutraukia į save toksinus), taip pat vanduo su šlakeliu natūralaus obuolių acto ir klevų sirupo arba medaus. Tokiu būdų kūnas nenueis į stresinę būseną, kuomet visiškai nukertamas bet koks maistas, mes aprūpinsime organizmą svarbiausiomis mineralinėmis medžiagomis, "apgausime" pilvą, nes atrodys, jog esame sočios, tačiau iš tiesų mūsų virškinimo organai pailsės ir "restartuosis", t.y. pereis į kitą rėžimą. 3-4h virsime daržovių sultinį, kuris taip pat aprūpins mus mineralinėmis medžiagomis (vartojamas tik skystis, nes sultinys verdamas tris valandas, daržovės išmetamos lauk).  

Stovykloje mokysitės ypatingų dao praktikų, kurias lektorė Edita Esenku išmoko iš kinų meistro Manteko Čija, pas kurį ji kasmet skrenda tobulintis į Tailandą. Tai bus meditacijų ir ciguno praktikų integracija, ryšio su savo kūnu ir gamta užmezgimas. Taip pat skirsime laiko susipažinti su daosių meilės praktikomis, kurios padeda transformuoti seksualinę energiją ir išlaikyti gyvybingumą iki gilios senatvės. Stovyklos metu bus galimybė įsigyti detoksikuojančių bambukinių šluotų, nefrito kiaušinių moteriškoms seksualinėms praktikoms, probiotikų, antiparazininių papildų, tailandietiškų skarų ir sijonkelnių. Lektorė smulkiai papasakos kaip kitą kartą badauti namuose savarankiškai, sudarys asmeninius badavimo planus kiekvienai dalyvei nemokamai.

Stovykloje gali dalyvauti moterys nuo 18 iki 70 metų, galite drąsiai dalyvauti net jei niekada nesate badavę. Rekomenduojame prieš atvykstant namuose pasistatyti 2l klizmą su šiltu vandeniu (užsirengistravusioms dalyvėms bus paaiškinta detaliau), taip pat atlikti šią procedūrą sekmadienį grįžus namo, nes nustojus valgyti mūsų kūnas nustoja tuštintis. Jei neturėsite tam galimybių namuose, tuomet galbūt pakaks stovyklos vakarais geriama laisvinamosios senos lapų arbatos. Atsivežkite į stovyklą jogos kilimėlį (jei neturite - informuokite), šiltų drabužių (jei pasidarytų vėsu). Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

 • Po pietų nebevalgote. Jei galite - namuose pasistatykite klizmą.
 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame.
 • Įžanginis žodis, dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Arbata, detoksikuojantys papildai. 
 • Paskaita apie gydomąjį badavimą - įvadas į stovyklą
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis). Eliksyro cigunas. 
 • Sudedame produktus gydomojo sultinio virimui ir verdame tris valandas.
 • Paskaita apie savarankišką gydomąjį badavimą namuose, pagalbinės priemonės badaujant (nosies ir akių plovimas, ausų žvakės, kūno šukavimas šepečiu, rekomenduojamos antiparazitinės priemonės prieš badavimą arba po jo),  pasidalinimas asmenine badavimų patirtimi ir patirtimi tamsos seminare Tailande.
 • Žygis į miškus, energetinė meditacija su medžiais, vantų rišimas. 
 • Daosių joga TAO YIN ant kilimėlio įtampos kūne atpalaidavimui.
 • Pirtis.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis).  Eliksyro cigunas. Meditacija gulomis lauke, ryšio su gamta užmezgimas.
 • Dao meilės praktikos seksualinės energijos transformavimuinefrito kiaušinio teorija (dubens detoksikacijai), Kėgelio pratimai nukreipiant seksualinę energiją į inkstus, vidinės šypsenos meditacija ir detoksikuojantis krūtų masažas. Saulės vonios. 
 • Paskaita apie sveikos mitybos balansą ir probiotinę mitybą
 • Stovyklos apibendrinimas. 16:00-17:00 atsisveikinimas.


2021m. rugpjūčio 13-15d. BADAVIMO stovyklos KAINA priklauso nuo jūsų pasirinkto apgyvendinimo. Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, rankšluosčiais, "maitinimas", pirtis, lektorės vedami užsiėmimai. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką. Kambariai erdvūs triviečiai-keturviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį. 

Stovyklos kainos:

 • 170e - nakvynė ant čiužinio (storas čiužinys susilankstantis į tris dalis, pilnas patalynės komplektas kaip ir miegant ant lovos, vietų kambariuose nebėra, tad būtų tik salėje, kur vyks dienos užsiėmimai, vakarais iš po stalo ištrauksite čiužinį ir asmeninius daiktus, o ryte supakuosite, dušas ir tualetas šalia)
 • NEBĖRA - 180e - nakvynė ant išlankstomos sofos/išlankstomo fotelio, miegama po vieną.
 • NEBĖRA - 175e - nakvynė dvigulėje lovoje (180cm pločio) šalia kitos stovyklos dalyvės, antklodės atskiros.
 • NEBĖRA - 190e - nakvynė viengulėje lovoje.
 • NEBĖRA - 210e - nakvynė vienviečiame kambaryje 140cm lovoje (toks kambarys tik vienas).

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 60e avansą (jei valdžia netikėtai vėl grąžintų apribojimus - avansas būtų grąžinamas; šiuo metu renginiai oficialiai leidžiami). REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: rugpjūčio stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt. 

Registracija 

badavimo stovyklai

Esu labai dėkinga Editai už puikiai suorganizuotą stovyklą🙏 Už puikias praktikas, paskaitas, meditacijas. Nuostabiai...

Posted by Ramunė Morkevičienė on 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis

Esu dėkinga, Editai už puikias žinias. Visiems rekomenduoju išeiti iš komforto ir rutinos. Ne tik labiau pažinsit save, bet ir žengsit žingsnį į sveikesnę savo ateitį.

Posted by Akvile Anglicke on 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis

Nori sužinoti daugiau apie BADAVIMĄ?