Kaip patirti orgazmą

Moters orgazmas

Šiame tinklapyje aprašytos tik asmeniškai pačios išbandytos ir pasiteisinusios daosių meilės technikos

Kaip patirti orgazmą moteriai? Kodėl moteris nepatiria orgazmo? Šie klausimai iškyla daugeliui moterų, o taip pat ir rūpestingiems vyrams. Statistika teigia, kad daugiau nei 60 proc. moterų nepatiria orgazmo. O kiek realiai tokių Lietuvoje? Moterys apie tai nenoriai kalba, jaučiasi nepilnavertės, todėl neretai paklaustos ar jas patenkina jų vyras paprasčiausiai sumeluoja atsakydamos "taip", kad tik daugiau neliesti šios temos...

Įveskite į GOOGLE šį klausimą ir rasite tik nekonkrečius straipsnius žiniasklaidoje, niekas jums konkrečiai neatsakys KAIP PATIRTI ORGAZMĄ. Rasite tik teorinius pasvarstymus ir tikrai nesuprasite kokių konkrečių veiksmų griebtis, norint pakeisti situaciją. Kodėl? Todėl, kad tai vis dar "paslaptyje". TAO praktikoje ne tik lavinami meilės raumenys, čia kalba apie seksualinės energijos judėjimą kūnu. Ir čia nėra nieko išskirtinio, mes visi esam tarsi "energijos generatoriai" ir pagrindinė varomoji jėga yra mūsų seksualinė energija. Seksualinė energija tai ne tik seksualumas ir aistra, tai mūsų gyvybinės energijos variklis, dėl kurios mūsų akys žiba, kai su entuziazmu imamės mums patinkančių darbų ar pomėgių. Ji gali būti transformuota į gyvybinę energiją, kad mes būtume geresnės sveikatos (meilė gydo), o gali būti sukoncentruota malonumo siekimui - orgazmui.

Kas yra daugkartinis orgazmas?

Tradiciniai medikai kalba tik apie fizinius lytinius organus ir nieko negali patarti, nes moters orgazmo prigimtis moksliškai menkai ištirta. Vyro orgazmas medicinai aiškus - jis įvyksta kartu su ejakuliacija. Bet faktai rodo, kad daosių vyrai gali mėgautis orgazmu neejakuliuodami. Tuomet iškyla klausimas medikams kokia vis tik yra orgazmo kilmė? Taip ieškodama atsakymų randate savo kelią - daosių tantrą ("tao" arba "dao" išsiverčia kaip "kelias"), kuri viską sudėlioja į savo vietas. Daosių seksualinių praktikų esmė yra ugdyti kūną ir sielą. Iš esmės tai mokslas, kuris artimesnis kinų medicinai, nei tradicinei ezoterikai.

Daosių daugkartinis orgazmas yra stiprus sujaudintos seksualinės energijos judėjimas kūnu, kuris kyla nuo jūsų lytinių organų per stuburą iki galvos ir visą kūną užlieja karščio banga, gali dilgčioti galūnes, svaigina, pulsuoja pulsas lytiniuose organuose. Visą mylėjimosi laiką patiriame nesuskaičiuojamai daug išplėstinių orgazmų, kurie su kiekvienu kartu auga ir stiprėja. Taip po kurio laiko moteris prieina prie klitorinio orgazmo, tuomet įvyksta moteriška ejakuliacija - G-taško orgazmas ir galų gale pasiekiamas gimdos orgazmas, kuris apima visą kūną. Po šio orgazmo dar mažiausiai valandą tarp partnerių net ir nesimylint vyksta energetiniai mainai. Šie orgazmai - neabejotinai gerokai stipresni, nei įprastai moterų patiriamas klitorinis orgazmas, tai puikiai iliustruoja žemiau pateiktas grafikas. 

Kiek moteris gali patirti orgazmų?

Klitorinis orgazmas

(pirmieji vartai)

Senovės daosiai kalbėjo apie tris moters vandenis, trykštančius iš trijų vartų. Tai atitinka klitorinį, g-taško ir gimdos orgazmus.

Klitorinio orgazmo metu susitraukinėja raumenys apie klitorį. Orgazmas patiriamas švelniai liečiat klitorį pirštais. Tai lokalus orgazmas įvykstantis tik lytiniuose organuose, kurio metu moteris išskiria negausias šviesias išskyras (atveriami pirmieji vartai). 

G taško orgazmas

(antrieji vartai)

G taško orgazmo metu įvyksta moters ejakuliacija. Patiriamas stimuliuojant G-tašką varpa sukamaisiais judesiais negiliai įėjus į moterį arba pirštais (zona maždaug už gaktikaulio). Iš G-taško zonos moteris tarsi išspjauna gausias skystas išskyras (panašu į šlapimą, tik kitokio kvapo), orgazmas dažniausiai patiriamas daugiau nei vieną kartą iš eilės. G-taško orgazmas dar vadinamas "moteriškos prostatos" orgazmu dažniausiai patiriamas prieš tai patyrus klitorinį orgazmą (atvėrus pirmus vartus, atsiveria antrieji vartai). 

Šis orgazmas yra labai svarbus moters emociniam apsivalymui, kadangi moters lytiniuose organuose nusėda labai daug negatyvių emocijų. Pirmąkart patyrus G-taško orgazmo dažniausiai paleidžiama daug susikaupusių emocijų - moteris pravirksta, paleidžia negatyvias emocijas, o kitus kartus - juokiasi iš malonumo. 

Gimdos orgazmas

(tretieji vartai)

Patiriamas tik prieš tai patyrus klitorinį ir G-taško orgazmą. Orgazmo metu susitraukinėja raumenys apie gimdą ir išsiskiria tirštos gausios išskyros. Po šio orgazmo atsiveria tam tikra erdvė giliai makštyje šalia gimdos kaklelio, pakeitus mylėjimosi poziciją į moteris ant viršaus, vyro varpos galvutė labai maloniai stimuliuojama ir apgaubiama (tarsi įsiurbiama) būtent tos atsivėrusios nedidelės erdvės - tuomet vyras (jei praktikuoja DAO praktikas) patiria daugkartinių orgazmų. Viso mylėjimosi metu tiek vyras, tiek moteris gali patirti neribotą kiekį išplėstinių daugkartinių orgazmų, kurie pasak tyrimų prilyginami giliai meditacijai. 

Patyrusi gimdos orgazmą moteris yra visiškai patenkinta ilgesniam laikui, tai visiškai kitoks pojūtis nei klitorinis orgazmas, kuris (jei sąmoningai nekeliate seksualinės energijos į galvą) vyksta lokaliai. Gimdos orgazmas apima visą kūną, juda per mikrokosminę orbitą - kyla per nugarą į galvą ir leidžiasi per krūtinę žemyn į rankas ir kojas.

Kaip įvaldyti orgazmus?

Pradėkite nuo klitorinio orgazmo, jei jo dar nesate pasiekusi. Jei jau patiriate klitorinį orgazmą, bet norite stipresnių orgazmų, mintimis ir akimis kelkite seksualinę energiją į galvą ir į mikrokosminę orbitą, taip orgazmą jausite ne tik lytiniuose organuose, jis risis per visą jūsų nugarą maloniai sušildydamas ir kutendamas. Įvaldžius klitorinį orgazmą siekite G-taško orgazmo - moteriškos ejakuliacijos. Pasiekus G-taško orgazmą mylintis sutraukinėkite raumenis apie gimdą (pasimylėjus skaudės pilvo presą - tai reikš, kad einat teisingu keliu, bet reikės treniruotis), kol jie vieną dieną prives prie gimdos orgazmo ir visi trys orgazmai apsijungs į vieną didžiulio orgazmo visumą. Siekiant klitorinio orgazmo, jūsų vyras ar mylimasis jums mielai pagelbės be jokių papildomų mokymų, tačiau einant prie aukštesnių orgazmų įprastam, nepraktikuojančiam daosių seksualinių praktikų vyrui, gali būti labai sunku atsilaikyti ir neejakuliuoti. 

Jei tai pasiekti sugebėjau aš (kuri daug metų nepatyrė jokio orgazmo) - pasieksi ir tu, tereikia įdėti pastangų!

Orgazmo nauda moteriai

 • moteris jaučia džiaugsmą ir laimę, net kelias dienas galite skrajoti kaip ant sparnų;
 • orgazmas atpalaiduoja visą kūną, atsipurtote viso susikaupusio streso;
 • pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją organizme, gerina kraujo cirkuliaciją apatinėje pilvo dalyje;
 • subalansuoja hormonus, švyti oda, moteris atrodo jaunesnė ir gražesnė;
 • orgazmas realiai gydo įvairius negalavimus (net padeda greičiau įveikti peršalimą);
 • padeda išlikti jaunatviškai, skatina ilgaamžiškumą;
 • svarbiausia daugkartinio orgazmo nauda - pamaitinama siela ir dvasia, nes seksualinė energija transformuojama į aukštesnius dvasinius centrus. Tokiu būdu tobulėja jūsų dvasinės praktikos, jei jomis užsiimate. Ištirta, kad elektrinis smegenų aktyvumas orgazmo metu labai panašus į smegenų aktyvumą gilios meditacijos metu.

Kelias į daugkartinius orgazmus

Daosių mokymas , kurį perteikia daosių meistras Mantekas Čija, siekia kelis tūkstančius metų ir jis ne teorinis - o praktinis. Kažkada tik siauram Kinijos imperatoriaus sugulovių ratui žinomos technikos dabar atskleidžiamos visoms ieškančioms šiuolaikinėms moterims. "Seksualinio kung fu moterims" skiltyje aprašytos konkrečios praktikos, kurias galite atlikti namuose ir taip artėti orgazmo link, jei jo niekad nesate patyrusi arba patiriate nereguliariai. O jei jūs patiriate orgazmą, tai dar ne riba - Tao Meilė arba daosių tantra reiškia daugkartinius orgazmus. Pasibaigus vieno orgazmo bangai atsirita kita, dar stipresnė ir tai gali tęstis valandomis, jei tik ištreniruosite meilės raumenis. Savarankiškos seksualinės praktikos daug labiau suartina partnerius nei jūs galvojate. Mylėkite savo kūną ir savo lytinius organus ir jie jums "atsidėkos" nuostabiausiais pojūčiais! 

1. Pašalinkite orgazmą slopinančius veiksnius

Orgazmą gali slopinti jūsų vartojami vaistai (taip pat ir kontraceptikai), menką susijaudinimą gali įtakoti kūno dehidratacija, nesubalansuota mityba, rūkymas ir alkoholio vartojimas, bendra kūno intoksikacija, stresas ir nerimas lytinio akto metu, pernelyg savikritiškas požiūris į savo kūną, depresija ir t.t.. Trumpai galima išsireikšti, kad orgazmui reikia geros sveikatos, o sveikatai reikia orgazmo. Taigi reikia pašalinti tiek fizines, tiek emocines kliūtis orgazmui. 

2. Ištreniruokite savo meilės raumenis sutraukiant/suspaudžiant 

Tiesiogine prasme ištreniruoti kaip ir bet kokį kitą raumenį. Raumenys treniruojami darant sutraukimus, t.y. sutraukiant ir atleidžiant makšties ir tarpvietės raumenis. Galbūt jūs esate girdėję apie Kėgelio pratimus, dubens mankštą atliekamą po gimdymo arba nelaikant šlapimo. Iš esmės tai panašu, tik reikia integruoti kitus žiedinius raumenis ir pasiryžti daryti kasdien, suspausti tikrai tuos raumenis, kuriuos suspausti reikia - treniruota makštis daug lengviau pasiekia orgazmą. Makšties raumenų silpnumas dažnai būna viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl negalite patirti dangiško malonumo.

3. Išsivalykite nuo emocinio šlamšto per meditacijas 

Per mūsų gyvenimą išgyvename ne tik gerų, bet ir daug blogų emocijų, kurios nusėda mumyse ir sudaro taip vadinamus energetinius blokus. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad gyvybinė energija mūsų kūnuose negali cirkuliuoti laisvai, kaip kad cirkuliuoja kūdikio kūne. Kaip išvalyti kūną fiziškai kaip ir daugeliui aišku, o kaip išsivalyti nuo emocinio šlamšto? Neigiamas emocijas eliminuoti padeda Šešių gydomųjų garsų ir Vidinės šypsenos meditacija, o energijai nekliudomai judėti mūsų kūnu padeda mikrokosminės orbitos meditacinė praktika. 

Jums reikia atleisti ir paleisti savo praeities įvykius (skyrybas, nesėkmingą meilę), kad galėtumėte mėgautis dabartimi. Kai energija juda kūne nekliudomai, mylintis su partneriu galima ja mainytis kartu "mainantis" orgazmais. Moters širdis tiesiogiai susijusi su jos lytiniais organais, jei atversite savo širdį medituodama, meilė ir mylėjimasis taps viena. 

4. Masažuokite krūtis 

Moters krūtyse užstringa seksualinė energija, o jas išmasažavus sukamaisiais judesiais energija pasiskirsto po visą kūną. Žinot tą nemalonų krūtų tempimą prieš mėnesines? Jis sumažėja iki minimumo jei darbuojatės. Krūtų speneliai turi tiesioginį ryšį su jūsų klitoriu, liečiant krūtų spenelius priplūsta daugiau kraujo į klitorį ir jūs galite patirti klitorinį orgazmą. 

5. Pažinkite savo kūną 

Susipažinkite su savo lytiniais organais apžiūrėdama juos veidrodėlyje, ištyrinėkite, kur yra jūsų klitoris, kaip jis atrodo. Lieskite save ir tokiu būdų tyrinėkite savo jautrumą. Švelniai braukite ranka per visą savo kūną ir ieškokite savo erogeninių zonų. Naudodamos savo seiles švelniai masažuokite lytines lūpas ir klitorį, krūtų spenelius. 

Tyrinėdama save galite prieiti savo pirmojo orgazmo - tai gerai, nes vėliau jums bus aiškiau, ką patarti savo partneriui kaip mylėsitės dviese. Pažinti save nėra nieko blogo ir nuodėmingo, išmeskite iš galvos stereotipus ir mėgaukitės maloniais pojūčiais. Po kelių savaičių treniruočių patyrinėkite save dar kartą - pastebėsite, kad tapote daug jautresnė ir jums prisilietimai malonesni.

6. Ištreniruokite makšties raumenis su nefritiniu kiaušiniu 

Mums lietuviams tai skamba keistai, nors Azijoje tai daug kam žinoma makšties treniravimo priemonė. Esmė, kad nedidelis akmeninis kiaušinis pakabintas ant dantų siūlo įstatomas į makštį, ją sutraukiant suspaudžiamas ir atleidžiamas, tokiu būdu keliamas į makšties viršų. Tada siūlas patempiamas žemyn, kad kiaušinis nusileistų į makšties apačią ir vėl raumenimis keliamas į viršų. 

Tam taip pat reikia skirti laiko, be to, nusipirkti darbo priemonę (specialų kiaušinį), tad visų pirma pradėkite nuo sutraukimų be kiaušinio. Darbas su kiaušiniu atneša greitų rezultatų ir malonesnių pojūčių mylintis, kurie veda prie orgazmo. Pavyzdžiai rodo, kad su kiaušiniu treniruota makštis padeda vyrui prailginti lytinį aktą, o juk moters "vandeniui užvirti" reikia laiko, kurio dažnai pristinga. 

Nefrito kiaušinio UŽSAKYMAS

7. Išmokite orgazminės energijos kėlimo stuburu aukštyn į galvą praktiką 

Praktiką galima daryti tik išmokus mikrokosminės orbitos meditacijos, nes seksualinė energija turi ne tik pakilti į galvą, bet ir sėkmingai nusileisti per priekinę dalį žemyn į dentenį (pilvo sritį, kur kaupiama mūsų gyvybinė energija). Ši dalis nėra būtina siekiant įprasto orgazmo, ji svarbi siekiant daugkartinių ir aukštesnių orgazmų. Mokau seminarų metu per seksualinės energijos rato sukimo praktiką. 

8. Realizuokite praktikas poroje -daosių tantra

Ištreniravusios savo meilės raumenis darydamos sutraukimus ir dirbdamos su kiaušiniu jūs pajusite ženklų skirtumą mylėdamasi su savo partneriu. Tačiau ne mažiau svarbu yra ir kaip jūs mylėsitės su savo vyru.

Kaip mylėtis?

 • Pasirinkite laiką, kada jūs esate pailsėjusi ir dar aktyvi, nenutempkite mylėjimosi į gilią naktį, kada kūnas nori tik miego. Mylėtis vidury dienos savaitgalį yra nuostabu! Laikas, kada vyras ir moteris gali lengviausiai keistis energijomis yra nuo 11h iki 13h ir nuo 23h iki 1h nakties.
 • Nesimylėkite, jei to nelabai norite. Vyras nori ir gali visada, o moteris geriau kai sulaukia to momento, kada ji "subręsta" mylėtis. Jei mylėsitės to nenorėdamos, menkai susijaudinusi, tai jus slėgs emociškai, būsite irzli ir pikta. Taip pat nesimylėkite, jei esate prastos nuotaikos. Seksualinė energija yra neutrali ir padaugina tuo metu jūsų jaučiamą emociją. Jei jaučiate meilę ir džiaugsmą, pasimylėjusi jausite dar daugiau meilės, tačiau jei jūsų nuotaika depresyvi, pasimylėjusi jausitės dar liūdnesnė. Negatyvioms emocijoms eliminuoti skirta Šešių gydomųjų garsų meditacija, o ne mylėjimasis.
 • Niekada neplanuokite, jog vienu ar kitu metu mylėsitės. Mylėjimasis yra spontaniškas dalykas, tik kai iš tiesų to geidžiate, mylėtis yra maloniausia. Norite mylėtis, tačiau susiplanavote kitą veiklą, turite kažkur išvažiuoti? Atidėkite, valandą ar porą valandų vėlesnis išvažiavimas jūsų kelionėje nieko nepakeis, užtat jausitės daug laimingesnė pasimylėjusi su savo partneriu!
 • Atsipalaiduokite ir visiškai pasitikėkite savo partneriu.
 • Neslopinkite savo emocijų. Jei norisi - šaukite, šaukimas gali net dar labiau išauginti ir išplėsti orgazmą ir teikti dar daugiau malonumo. Pamirškite visus kaimynus ir viską aplinkui - esate tik jūs ir jūsų mylimasis ir jūs išreiškiate save taip garsiai, kaip jums norisi. Jei vis tik gėdinatės savo kaimynų, pasistatykit palapinę miške ar išsinuomokit namelį, kur galėsite leisti sau šaukti tiek, kiek norisi.
 • Mintimis, kūnu ir dvasia būkite čia ir dabar, negalvokite apie nereikšmingus dalykus (ką reikės pagaminti vakarienei, pamiršau išimti skalbinius iš skalbyklės ir pan.).
 • Paprašykite savo partnerio, kad jis švelniai pamasažuotų jūsų krūtis, šlaunis, pilvą, tada pereitų prie kirkšnų, švelniai masažuotų klitorio kojeles ir klitorio pagrindą ir tik tuomet, kai jūs visiškai atsipalaidavusi ir susijaudinusi pereitų prie tiesioginio klitorio galvutės stimuliavimo.
 • Paprašykite savo vyro, kad lytinio akto metu jis beveik nuolatos dirgintų jūsų krūtų spenelius ranka ar lūpomis ir švelniai liestų klitorį.
 • Nepamirškite daryti nedidelių pauzių, užtenka vos kelių sekundžių atsikvėpti ir galima vėl tęsti. Taip suteikiama galimybė auginti malonumui. Pažiūrėkite į aukščiau pateiktą iliustraciją, kuri vaizduoja daugkartinius orgazmus. Tie nedideli įdubimai yra pauzės, kada nustojama dirginti, o po to naujas orgazmas atsirita kaip dar didesnė banga. Pauzės tarp mylėjimosi padeda energijai pradėti judėti mikrokosmine orbita ir suartina partnerius.
 • Neskubėkit pasiekti orgazmą arba baigti mylėtis, šie dalykai labai subtilūs ir sunkiai pasiduoda racionalaus proto valdžiai. Pavargot? Pailsėkit, pagulėkit vienas šalia kito pusvalandį ar valandą ir tęskite.
 • Atraskite jus labiau jaudinančią pozą. Tai gali būti misionieriaus poza, iš nugaros ar moteris iš viršaus - svarbu, kad vyrui būtų kaip pasiekti ranka dirginti jūsų klitorį. Jei vyrui tai daryti sudėtinga, jūs galite dirginti savo spenelius ir klitorį pati. Realiai nėra vienos geriausios pozos orgazmui pasiekti, tai individualu priklausomai nuo jūsų fiziologijos (vienų moterų makštis labiau priekyje, kitų labiau gale). Bandykite ir rasite savo.
 • Pritaikykite jūsų išmoktus sutraukimus lytinio akto metu: suspauskite savo meilės raumenis, kai varpa ištraukiama. Jei sutrauksite kai varpa įeina į jus, jūsų meilės raumenys greičiau pavargs. Ypač gerai šie raumenys užtreniruojami dirbant su nefrito kiaušiniu.
 • Paprašykite partnerio šiek tiek pakeisti savo judesius. Judėti ne tiesiai pirmyn-atgal, o spiraliniu judesiu, kad jo varpa būtų tarsi įsukama į jūsų makštį - tai teikia labai daug malonumo abiem partneriams. Kai moteris ant viršaus, ji taip pat turėtų atlikti šį judesį, t.y. sukti uodegikaulį.
 • Įprastą orgazmą, trunkanti apie 8 sekundes, galima pratęsti iki vienos ar kelių minučių. Galbūt minutė jums pasirodys labai mažai, tačiau pasiekus orgazmo kulminaciją minutė virsta visa amžinybe. Norėdamos pratęsti orgazmą įtempkite meilės raumenis ir mintimis nukreipkite orgazminę energiją stuburu į galvą (mikrokosmine orbita).

9. Integruokite visas kitas Gydomojo Tao praktikas 

Integruokite visas kitas Gydomojo Tao praktikas: geležinių marškinių, dentenio ciguno, daosių jogos Tao Yin ir t.t. Kitų praktikų integravimas padeda atverti kūne naujus kanalus, kuriais energija teka ne tik medituojant, bet ir mylintis. Mokau seminarų ir stovyklų metu.

Beje, gali nuskambėti keistai, tačiau po kiek laiko pajusite nestiprių orgazmų užsiimant net ne seksualinėmis daosių praktikomis, vadinamomis cigunu, dėl seksualinės energijos savaiminio judėjimo kūnu. Jei jūs užsiimate indiška joga - taip pat puiku, pajusite ženklių pokyčių savo treniruotėse.

Ar praktikuoti neturint partnerio?

Net jei dabar neturite mylimojo ar vyro, jei treniruosit savo makštį jis neabejotinai atsiras. Kodėl? Todėl, kad jūs tapsite seksualesne moterimi ir tiesiog pritrauksite partnerį. Bet aš kalbu ne apie trumpalaikius santykius, o apie ilgalaikius. Tao Meilė efektyvi tik tada, kai tarp dviejų žmonių yra meilė, o ne vienos nakties seksas. Jei turite vyrą - jis labai maloniai nustebs jūsų pasiektais rezultatais (sutraukimai, darbas su kiaušiniu), nes varpos ir makšties kontaktas bus kur kas glaudesnis ir malonumas didesnis. Jei jūsų vyras taip pat darys sutraukimus, jis galės mylėtis ilgiau nei įprastai. Apie vyriškas praktikas reikėtų kalbėti atskirai, šis puslapis daugiau skirtas moterims. Bet trumpai nupasakojus, tai ejakuliuodamas vyras praranda labai daug gyvybinės energijos, todėl praktikuodami Tao Meilę vyrai retai ejakuliuoja, bet dažnai mylisi patirdami daugkartinių orgazmų be ejakuliacijos. Tai teikia malonumą abiem partneriams ir stiprina jų ryšį. Turėdamas moterį su treniruota makštimi vyras nežiūri į kitas moteris, o moteris nežiūri į kitus vyrus. Meilės raumenų treniruotės ypač svarbios moterims po gimdymo, nes makštis pagimdžius nesusitraukia iki savo pirminio būvio be papildomų treniruočių, ko pasekoje vyras pradeda ieškoti negimdžiusios meilužės (žiauru, bet tai tikra tiesa). 

Moters su gerai treniruota intymia sritimi joks vyras nenorės palikti.

Mano interviu su meistru Tailande (subtitruotas lietuvių kalba):

Ar tik atliekant VISAS šias praktikas pasieksiu orgazmą?

Kiek reikės praktikuoti?

Ar tik atliekant VISAS šias praktikas pasieksite orgazmą? Nebūtinai. Įprastam klitoriniam orgazmui jums gali pakakti gerai ištreniruoti savo meilės raumenis darant sutraukimus, dirbant su kiaušiniu, masažuojant krūtis. Tačiau jei esate turėjusi seksualinių traumų, jums privalomos meditacijos (reikia paleisti visas nuoskaudas ir pradėti džiaugtis gyvenimu). Siekiant daugkartinio orgazmo reikalingas visų minėtų praktikų tarpusavio integravimas. Galite vieną dieną daryti vienas praktikas, kita dieną kitas, kažkurias pasirenkate daryti kasdien - tai jūsų individualus pasirinkimas. Be to, viskas priklauso nuo jūsų situacijos. Jei esate patyrusi orgazmą, tačiau tai buvo seniai ir tik kelis kartus, galbūt jums tereikia ištreniruoti su amžiumi pasilpusius makšties raumenis. Jei orgazmo niekada nesate patyrusi - jums reikės įdėti daugiau darbo. Tačiau ko nepadarysi dėl savo užsibrėžto tikslo, moterys juk gali kalnus nuversti, svarbu tik žinoti, kur jie yra! 

Po 2-3 mėnesių disciplinuoto darbo su savimi jūs galite pradėti patirti tai, ko anksčiau nepatyrėte.

Orgazmo kliūtys