Vidinės šypsenos meditacija

Pripildykite save meilės - meditacija namuose

Gera emocinė būsena yra labai svarbi. Ir svarbi ne tik dėl seksualinių praktikų efektyvumo, o apskritai dėl geros savijautos, laimės pojūčio ir mus supančių žmonių. Kuo daugiau meilės ir gerumo mes išspinduliuojame, tuo daugiau daugiau pozityvumo sulaukiame patys iš kitų žmonių. Mokslininkų įrodyta, kad apie širdį susidaro elektromagnetinis laukas, kai iš jos spinduliuojame meilę. Meditacija paprastai trunka apie 20 min, tačiau jei skubate ar jaučiatės išbalansuota, tai geriau 5 min vidinės šypsenos meditacijos nei visai nieko. 

Meditacija
Meditacija

Vidinės šypsenos meditacijos nauda

  • jūs jaučiate daugiau meilės sau;
  • jūs jaučiate daugiau meilės savo mylimajam;
  • jūs jaučiate daugiau meilės savo šeimos nariams ir artimiesiems, jums nepatinkantys žmonės jūsų nebeerzins, nes jūs būsite jiems tiesiog abejingi;
  • jus bus vis sunkiau išvesti iš pusiausvyros;
  • jūs daugiau savaime šypsositės ir tai labai greitai pastebės visi aplinkiniai;
  • geriau veiks jūsų organai, kuriems šypsotės, o tai reiškia geresnę savijautą ir sveikatą;
  • jus nebeužpuola liūdnos mintys ir pykčio priepuoliai;
  • reguliariai darydama praktiką jūs paprasčiausiai jaučiatės daug geriau ir jums tai labai patiks, o kai mūsų emocinė būsena gera, ir jaučiame daug meilės savo mylimajam, mes norime mylėtis ir galime greičiau pasiekti orgazmą.

Kaip medituoti?

Atsisėskite ant kėdės, nugara tiesi (neatremta, nes jūs sėdite ant kėdės krašto). Užsimerkite ir nusišypsokite sau švelnia Mona Lizos šypsena. Abiem rankomis palieskite savo širdies plotą. Laikykite rankas ties širdimi ir šypsokitės savo širdžiai. Įsivaizduokite širdį spinduliuojančią raudona šviesa, pajuskite meilę ir džiaugsmą. Kai širdis sušilo, pereiname prie kito organo.

Vidinės šypsenos meditacija: širdis
Vidinės šypsenos meditacija: širdis

Nuleidžiame rankas ties blužnimi (kairys šonas). Energetiškai blužnis, kasa ir skrandis skaitomas vienu organu. Šypsomės savo blužniai, kasai ir skrandžiui ir matome juos geltonoje šviesoje. Pajuskite pasitikėjimą ir atvirumą, malonią šilumą, kuri apgaubia šį organą. 

Vidinės šypsenos meditacija: blužnis
Vidinės šypsenos meditacija: blužnis

Palieskite rankomis plaučius. Šypsokitės savo plaučiams ir matykite juos gražioje baltoje šviesoje, pajuskite drąsą, pajuskite kaip nuo jūsų šypsenos sušyla plaučiai ir taip pat šypsosi, jums gera. 

Vidinės šypsenos meditacija: plaučiai
Vidinės šypsenos meditacija: plaučiai

Palieskite savo inkstus iš nugaros pusės. Šypsokitės kurį laiką savo inkstams ir įsivaizduokite juos mėlynoje šviesoje. Pajauskite švelnumą, pajuskite šilumą inkstuose. 

Vidinės šypsenos meditacija: inkstai
Vidinės šypsenos meditacija: inkstai

Nuleiskite rankas ties kepenimis (dešinys šonas). Šypsokitės savo kepenims ir matykite jas gražioje žalioje šviesoje. Pajuskite gerumą

Vidinės šypsenos meditacija: kepenys
Vidinės šypsenos meditacija: kepenys

Sugrįžkite prie širdies. Pajauskite kaip iš širdies meilė ir džiaugsmas pripildo visus jūsų organus. Nuleiskite energiją į savo dentenį (į pilvą), kur ji saugoma, ir užbaikite meditaciją. 

Organų meditacija

Vidinės šypsenos meditacija
Vidinės šypsenos meditacija

Pastebėjimas: praktikuojant DAO jums reikės susipažinti su savo anatomija. Pasidomėkite internete kaip atrodo jūsų organai, kur konkrečiai jie yra, taip bus daug lengviau suvokti, ką darote ir efektas bus didesnis - jūs realiai pajusite kaip jūsų organai jums šypsosi. Tai labai malonus jausmas ir puikus būdas pradėti rytą.

Čia aprašyta pati paprasčiausia Vidinės šypsenos versija, kad galėtumėte ją pradėti daryti namuose. Tačiau jei suprantate angliškai ar rusiškai, galite daryti Vidinę šypseną kartu su meistru Manteku Čija. Pradžioje rekomenduoju kasdien daryti Vidinės šypsenos praktiką kartu su video, o vėliau jau viską atsiminsite savarankiškai. Mokau šios meditacijos seminarų metu. 

Įrašas Vidinės šypsenos meditacija:

Video pamokų įrašai

Norinčios praktikuoti, bet neturinčios galimybių atvykti į gyvus seminarus, galite įsigyti meditacijų ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokas: 

Šešių gydomųjų garsų meditacija