Krūtų masažas

Kodėl masažuoti krūtis?

Moters krūtyse užsistovi limfa, t.y. neteka taip, kaip turėtų, todėl prieš menstrucijas jaučiame krūtų pabrinkimą, tempimą ar net skausmą. Kodėl ji ten užsistovi? Todėl, kad prieš menstruacijas kūnas galvoja, kad bus užmegzta nauja gyvybė, kurią reikės maitinti pienu. Kol esame jaunos, kraujas ir limfa greit pati išsivaikšto iš krūtų, be su amžiumi energija užstringa krūtyse ir ilgu laikotarpiu gali pradėti formuotis ligos. Nuo to galima išsivaduoti reguliariai masažuojant krūtis sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę ir tiek pat kartų prieš laikrodžio rodyklę. Rekomenduojama masažuoti bent po 36 ar 72 kartus į kiekvieną pusę. Masažui naudokite kokosų ar kt. aliejų, patogu masažą atlikti vonios kambaryje po dušo. 

Meditacija - nuostabi krūtų masažo pradžia
Meditacija - nuostabi krūtų masažo pradžia

Rekomenduojama prieš krūtų masažą padaryti trumpą Vidinės šypsenos meditaciją, kad po masažo emociškai jaustumėtės gerai. Kaip minėjau, seksualinė energija yra neutrali ir sustiprina mūsų emocijas, kurias jaučiame mylėdamiesi ar atlikdami seksualines daosių praktikas. Jei nuotaika nelabai gera - jums padės Vidinės šypsenos meditacija. Šypsokitės ir savo lytiniams organams masažo metu, apgaubkite juos švelnia rožine šviesa. Jūs neturite jausti jokios kaltės liesdamos save - tai jūsų kūnas, jūsų dalis, nuo kūno būvio tiesiogiai priklauso jūsų bendra savijauta.

Krūtyse užsistovi seksualinė energija

Krūtų masažo metu išjudinam ne tik limfą, bet ir energiją. Esmė tame, kad krūtyse užsistovi seksualinė energija. Masažuojant užsistovėjusi energija iš krūtų pasišalina, krūtys tampa minkštos, o galvoje jaučiamas svaigulys - tokiu būdu transformuojama užsistovėjusi seksualinė energija į gyvybinę energiją. Turėdamos daugiau gyvybinės energijos jūs jaučiatės energingesnė ir aktyvesnė. 

Krūtų masažo nauda

  • kūne jaučiasi laisvumas, nes energija gali tekėti laisvai, kaip upė;
  • jūs jaučiatės labiau savimi pasitikinti;
  • krūtys tiesiogiai jungiasi su liaukomis ir jūsų lytiniais organais, tad stimuliuojant krūtis stimuliuojamos ir liaukos, kurios gamina hormonus, bei klitoris;
  • vien tik masažuodamos savo krūtis pajusite susijaudinimą, kraujo priplūdimą į lytinius organus.
  • darbas savarankiškai vėliau atneša "skanių vaisių", t.y. mylintis su partneriu paprašykite, kad jis stimuliuotų jūsų krūtis rankomis ar bučiuotų jas ir tuoj pat pajusite ryšį su savo klitoriu, kuris ims susitraukinėti - tai veda prie orgazmo;
  • krūtų masažo pagalba palengvinamas PMS sindromas, kadangi PMS simptomai dažnai pasireiškia ir krūtų jautrumu, tempimu, skausmingumu;
  • menstruacijos trumpėja, skausmingos mėnesinės tampa tik prisiminimu jei su krūtų masažu kombinuojami meilės raumenų sutraukimai, nefrito kiaušinis.

Meistras Mantekas Čija apie krūtų masažą

Suprantančios angliškai pasiklausykite meistro Manteko Čija (Mantak Chia) interviu apie krūtų masažo svarbą moters gyvenime ir seksualinėse praktikose.