Mikrokosminės orbitos meditacija

Gimimo iš naujo procesas

Prieš kelis tūkstančius metų, kai žmonės buvo gerokai arčiau gamtos, nei mes dabar, jie galėdavo nuraminti savo protą iki tokio lygio, jog jų kūno funkcijos taip pat nurimdavo. Jie pastebėjo kažkokį tekėjimą kūne, kuris prasidėdavo bamboje, leisdavosi žemyn į tarpvietę ir kildavo stuburu iki galvos, žemyn per liežuvį ir gerklę ir vėl grįždavo į bambą. Energijos cirkuliacija tokiu maršrutu buvo pavadinta mikrokosmine orbita. Orbita sukasi elektronai atome, orbita sukasi planetos mūsų saulės sistemoje - mikrokosminė orbita sukasi ir mumyse. Mikrokosminė orbita pradeda judėti mumyse tik užsimezgus embrionui motinos įsčiose, sukasi vaikams maždaug iki 5 metų, o vėliau dėl emocinių blokų nustoja cirkuliuoti. Tačiau mes visa tai galime atgaivinti ir tapti sveikesni! 

Mikrokosminės orbitos meditacija
Mikrokosminės orbitos meditacija
Mikrokosminės orbitos meditacija
Mikrokosminės orbitos meditacija

Daosių mokytojai pastebėjo, kad yra du energijos kanalai, kuriais teka ypač stipri srovė. "In" kanalas arba "funkcinis"/priekinis kanalas prasideda viduryje tarp makšties ir išangės, tarpvietės taške. Jis tęsiasi priekine kūno dalini pro gaktą, pilvo organus, širdį, gerklę ir baigiasi liežuvio galiuke. "Jan" kanalas arba "reguliuojantis"/užpakalinis kanalas prasideda toje pačioje vietoje (tarpvietėje) ir tęsiasi nuo tarpvietės aukštyn į uodegikaulį, kyla stuburu į smegenis ir nusileidžia priekine dalimi ("in" kanalu). Liežuvis yra kaip jungiklis jungiantis dvi sroves - kai jis priliečia viršutinę gomurio dalį iškart už priekinių dantų, energija gali judėti ratu kildama stuburu ir nusileisdama priekine dalimi.

Paprasčiausias būdas įvaldyti mikrokosminę orbitą yra apsilankyti meistro Manteko Čijos arba mūsų su vyru rengiamuose seminaruose, kadangi meistras arba instruktorius padeda jums atidaryti savo orbitą. Tačiau galite stengtis labai atsipalaiduoti ir pajusti mikrokosminę orbitą savarankiškai. Tačiau galite stengtis labai atsipalaiduoti ir pajusti mikrokosminę orbitą savarankiškai. Net jei kasdien necirkuliuojate mikrokosminės energijos, vien suvokimas, kad ji egzistuoja jūsų kūne ir automatiškai funkcionuoja šios praktikos metu leidžia ją įsisavinti. Lengviausias būdas atverti mikrokosminę orbitą savarankiškai - kiekvieną rytą atsisėsti ant kėdės, susidėti rankas ant bambos ir kelias minutes pamedituoti. Mintimis ir akimis cirkuliuokite energiją ratu kaip pavaizduota piešinukuose. Iš pradžių gali atrodyti, jog niekas nevyksta, tačiau vėliau kai kuriose vietose pajusite šilumą. Meridianų, kuriais teka energija, egzistavimą jau yra įrodę ir mokslininkai, tad neabejokite, jog jie egzistuoja. 

Mikrokosminės orbitos meditacija, orbitos ratas
Mikrokosminės orbitos meditacija, orbitos ratas

Galimybė keistis energijomis poroje

Mikrokosminės orbitos meditacija poroje
Mikrokosminės orbitos meditacija poroje

Didžiausias energijos pasikeitimas tarp partnerių vyksta subtilios energijos lygyje. Pajuskite mikrokosminę orbitą su savo partneriu - atsigulkite šalia savo partnerio taip, kad jūsų nosis ir ausis būtų prie partnerio nosies ir ausies. Apsikabinkite ilgesniam laikui ir sulig kiekvienu įkvėpimu pajuskite energiją pilve. Kai pas abu partnerius cirkuliuoja mikrokosminė orbita, jie gali laisvai keistis energijomis. T.y. vyrui reikalinga vėsi moteriška "in" energija bendram balansui, o moteris gauna iš vyro karštos vyriškos "jan" energijos. Būtent tai ir pavaizduota žymiajame "In ir Jan" simbolyje. Net fiziškai apčiuopiamai galima pajusti karštą moters ir užšalusį vyro stuburą - tai tiekia abiem malonumo ir pasitenkinimo. Kadangi seksualinė energija mylintis juda ta pačia mikrokosmine orbita, partneriai gali mainytis orgazmais, t.y. kai vienas patiria orgazmą ir pasidaro trumpą pertraukėlę atsikvėpti, orgazmas tarsi perduodamas kitam, o vėliau vėl sugrįžta atgal ir taip malonumas sukasi ratu.

Mikrokosminės orbitos meditacija - ypač svarbi praktika

Neišmokus mikrokosminės orbitos cirkuliavimo labai sunku pereiti į aukštesnį seksualinės energijos lygį. Daug žmonių turi jau atvirus kanalus, jiems tereikia atsipalaiduoti malonioje aplinkoje. Kitiems iš pradžių reikia apvalyti savo fizinį kūną renkantis sveikesnį maistą, valant organizmą, atsikratyti emocinių energetinių blokų per vidinės šypsenos ir šešių gydomųjų garsų meditacijas ir viskas pajudės.

Mikrokosminė orbita padeda išvengti "kundalini sindromo", kai perkaitusi seksualinė energija pakeliama į organus, širdį, smegenis, tačiau nenuleidžiama į dentenį pilvo srityje, kuris pritaikytas energijai saugoti. "Kundalini sindromo" atveju organai ir smegenys gali perkaisti ir žmogus prastai pasijusti. Simptomai išnyksta išmokus liežuvio sujungimą su viršutiniu gomuriu mikrokosminės orbitos meditacijos metu. Šis sujungimas leidžia energijai tekėti stuburu aukštyn ir leistis nuo galvos į bambą. 

Meistras Mantekas Čija moko mikrokosminės orbitos meditacijos

Šiame video meistras Mantak Chia moko mikrokosminės orbitos meditacijos subtilybių. Realiai geriausia praktiką perimti gyvai, pajutę energijos tėkmę savo kūne jūs geriau suprasite su kuo reikia dirbti. Mokytojas duoda dalelytę savo energijos, kad jūsų kūne pajudėtų energijos ratas - tarsi duodama impulsas judėjimui. Jei turite galimybę - skriskite pas meistrą į Tailandą, arba ateikite į mano vedamus seminarus/stovyklas Lietuvoje. 

Vidinės šypsenos meditacija