Nefrito kiaušinis

Nefrito kiaušinis - išskirtinai moteriška praktika

Meilės raumenų treniravimas su nefrito kiaušiniu yra efektyviausia subtiliųjų raumenų treniravimo priemonė. Taip, pirmą kartą apie šią praktiką išgrdusioms lietuvėms skamba keistai, kad makštis treniruojama iš vidaus, t.y. įstačius į vidų kiaušinį, tačiau apie šių treniruočių efektyvumą liudija kelių tūkstančių metų senumo daosių raštai ir šiuolaikinės moterys, kurios šitaip treniruojasi - tad pradėti verta. Nefritas - energetiškai labai gerai moterišką energiją subalansuojantis akmuo.

Kuo naudingas moteriai nefrito kiaušinis?

lyginant su meilės raumenų treniravimu darant sutraukimus nauda yra daug didesnė, o rezultatai greitesni, nors ir apima tuos pačius aspektus;

 • sutvirtės jūsų lytinių organų raumenys;
 • vyro ir moters lytinių organų kontaktas taps glaudesnis, kas teiks daugiau malonumo abiem;
 • jūs galėsite lengviau pasiekti orgazmą;
 • jūsų partneris greitai pastebės, jog su jumis mylėtis jam taps maloniau - jis jus labiau mylės;
 • jūs lengviau susijaudinsite;
 • išsaugosite savo santuoką/santykius, nes joks vyras neieškos kitos moters, jei jį pilnai patenkina jo moteris;
 • jūsų makštis nuolat treniruojama bus kaip jaunos merginos net ir sulaukus senatvės;
 • jūs neturėsite bėdų su šlapimo nelaikymu;
 • menstruacijos bus daug lengvesnės, nebekankins skausmai;
 • jei planuojate pastoti, tai taip pat naudinga - treniruoti raumenys ženkliai sumažins persileidimo riziką;
 • jūs tiesiog jausitės daug tvirtesnė ir labiau pasitikėsite savimi.

Išskirtinė darbo su kiaušiniu nauda

 • jūs geriau jaučiate kiek stipri jūsų makštis;
 • jūs padedate savo partneriui įveikti priešlaikinę ejakuliaciją, lytinis aktas su jūsų partneriu trunka ilgiau, nes jūsų raumenys geriau treniruoti;
 • jūsų makštis masažuojama iš vidaus;
 • jūs sutraukiate/treniruojate kitus raumenys, kurių nesutraukinėjote darydama paprastus sutraukimus, nes juos paprasčiausiai pradedate jausti;
 • stimuliuojami svarbūs refleksologiniai (akupunktūriniai) taškai, kurie darant paprastus sutraukimus neliečiami. Stimuliuojant šiuos taškus stimuliuojami ir kiti jūsų organai (kepenys, plaučiai, žarnynas ir t.t.);
 • treniruotės labiau jaudina, teikia daugiau malonumo nei vien tik raumenų sutraukimai be kiaušinio;
 • padeda atsistatyti jūsų lytiniams organams po seksualinių traumų - jūs pradedate naują gyvenimo etapą ir seksas jums nebebaisus;
 • jei ilgą laiką neturėjote partnerio, jūsų makštis "uždžiūva", t.y. gamina nepakankamai gleivių, nepakankamai susijaudinate. Darbas su kiaušiniu išsprendžia šią problemą, jūs primenate savo kūnui kaip tinkamai susijaudinti;
 • greitas makšties atstatymas po gimdymo;
 • kiaušinis greičiau prižadina "primigusią" moters seksualinę energiją;
 • sumažėja kraujo nuostoliai menstruacijų metu, sureguliuoja mėnesines;
 • palengvina menopauzę;
 • nefrito akmuo turi gydomųjų savybių, jis teigiamai veikia moters energetiką, ramina nervų sistemą;
 • darbas su kiaušiniu padeda įveikti jūsų uždarumą ir seksualinį susikaustymą ir t.t.

Nefritas

Kaip išsirenkamas nefrito kiaušinis?

Visų pirma reikalingas specialus akmeninis nefrito kiaušinis. Nefrito kiaušinis visiškai glotnus, greit sušyla pakištas po karšto vandens srove, kaip nefrito uoliena - turi gydomųjų savybių. Nefrito kiaušiniai dažniausiai būna trijų dydžių: didelis, vidutinis ir mažas. Didelis nefrito kiaušinis (4cm skersmens) skirtas pradedančioms neseniai gimdžiusioms moterims (jis tikrai didelis...). Vidutinis nefrito kiaušinis (apie 3cm skersmens) - pradedančioms negimdžiusioms ir gimdžiusioms moterims. Mažas nefrito kiaušinis (2,5cm) - pažengusioms negimdžiusioms moterims (tikrai reikia įdirbio, kad jį išlaikyti). Kaip žinoti, koks dydis jums tinkamas? Dažniausiai primygtinai siūlomi visų trijų dydžių nefrito kiaušiniai būna nenaudojami, todėl rekomenduoju VIENĄ VIDUTINĮ NEFRITO KIAUŠINĮ. "Gydomoji Tao Meilė" parduodami nefrito kiaušiniai vidutiniai, savo dydžiu labai nedaug varijuoja nuo 2,9/3/ 3,1 cm skersmens negimdžiusioms ar turėjusioms Cezario pjūvį, iki 3,2 - 3,5 cm skersmens gimdžiusioms natūraliai. Mažesnį kiaušinį gimdžiusiai moteriai sunkiau pajausti, reikės įdėti daugiau darbo, tuo tarpu negimdžiusiai jis bus pats tas. Visiškai normalu, kad kol makšties raumenys netreniruoti, bet kuris kiaušinis pirmosiomis savaitėmis nelabai jausis, tačiau vėliau jūs pradėsite pastebėti, kad jau galėsite jį išlaikyti atsistojusios ir net vaikščioti su juo namuose. Nefrito ar obsidiano, rožinio kvarco akmens kiaušinį, spalvą ir dydį rinkitės pagal pajautimą - jūsų moteriška nuojauta yra geriausias vedlys suprasti, ko jums šiuo metu labiausiai reikia. Jei abejojate dėl kiaušinio dydžio - geriau rinkitės didesnį, bus lengviau jį pajausti.

Iš kur gauti nefritą?

Kur parduodamas nefrito kiaušinis? Galite įsigyti nefrito kiaušinį internetu iš užsienio ar Lietuvoje. Daugeliui kyla klausimų ar tikras parduodamas nefritas (iš dulkių suklijuotas, o ne iš nefrito akmens iškaltas kiaušinis gali atnešti jums daugiau žalos nei naudos), todėl galiu jums pasiūlyti įsigyti ištirtą nefrito kiaušinį tiesiai iš manęs. 

Nefrito kiaušiniai pagaminti Mianmare (Birmoje), nefrito akmuo tikras, parvežiau iš DAO centro šiaurės Tailande. Užsisakyti kiaušinį galite mano el. parduotuvėje www.nefritokiausinis.lt, kaina 60 eur. 

Nefrito akmuo

Kaip dezinfekuojamas naujas nefrito kiaušinis?

Kaip dezinfekuojamas nefrito akmuo? Naujai įsigytas nefrito kiaušinis 10 min verdamas vandenyje paprasčiausiame vandenyje puode ant viryklės. To užtenka dezinfekcijai. Prieš naudojant nefrito kiaušinį nuplaukite jį karštu vandeniu (jis sušils ir nusiplaus galimi nešvarumai). Panaudojus kiaušinį per artimiausią valandą taip pat būtina nuplauti kiaušinį karštu vandeniu. Dezinfekuoti (virinti) kaskart nebūtina, jei kiaušinį laikote pakankamai higieniškai. Patartina nefrito kiaušinį pavirinti arba įdėti į stiklinę vandens su keliais lašais arbatmedžio eterinio aliejaus dezinfekcijai kartą per mėnesį po menstruacijų. Tai nėra būtina, bet maloniau naudotis švariu kiaušiniu, atsižvelgiant į tai, jog menstruacijų metu iš organizmo pasišalina visokie nešvarumai (natūralus moterų detoksas).

Nefrito kiaušinis moters ilgaamžiškumui
Nefrito kiaušinis moters ilgaamžiškumui

Kaip dirbti su nefrito kiaušiniu?

 1. Natūraliai sulaukiate dienos, kada nusprendžiate pradėti dirbti su kiaušiniu. Įsigijus kiaušinį gali praeiti diena, o gali praeiti ir kelios savaitės, kol galų gale išdrįsite ir jausitės tam pasiruošusi. Nespauskite savęs, kad jūs tai privalote pradėti daryti iškart įsigijus kiaušinį - tai visai nebūtina. Kur kas svarbiau jūsų emocinė būsena ir nusiteikimas.
 2. Pasiruoškite savo darbo priemonę - kiaušinį. Sušildykite jį karšto vandens srove ar tiesiog įmerkite į šilto vandens stiklinę (tik ne verdančio, nes nefritas greitai įkaista). Paimkite dantų siūlą (apie 1m) ir perverkite kiaušinį, galus suriškite. Pasidėkite kiaušinį nesunkiai pasiekiamoje vietoje, kad po meditacijos nebereikėtų blaškytis.
 3. Rekomenduoju atlikti vidinės šypsenos meditaciją, ji įrašyta video pamokoje "Nefrito kiaušinio praktika" arba darykite pagal aprašymą. Pripildykite savo širdį meilės sau ir savo artimiesiems, šypsokitės.
 4. Pamasažuokite savo krūtis sukamaisiais judesiais (sėdėdama arba stovėdama), masažuodama krūtis galite dirginti spenelius, kad suaktyvinti kraujo pritekėjimą į klitorį.
 5. Atsigulkite ant lovos ar jogos kilimėlio sulenktais keliais (kaip kad darydama sutraukimus). Galite apsikloti - jums turi būti jauku ir malonu.
 6. Paimkite nefrito kiaušinį į delną, pajuskite ar jis pakankamai šiltas, sušildykite jį savo rankomis.
 7. Kol kiaušinis tiesiog "ilsisi" jūsų suspaustame delne, jūs gulite ant nugaros ir ramiai kvėpuojate pilvu, šypsotės sau, savo lytiniams organams.
 8. Seilėmis sudrėkinate kiaušinį ir atsargiais sukamaisiais judesiais įstatote į makštį (tiksliau jis pats švelniai pastūmus įlenda). Darbui su kiaušiniu jūs turite būti susijaudinusi, kadangi priešingu atveju pojūčiai nebus malonūs. Jei jaučiate, kad esate per sausa, ištraukiate kiaušinį ir kartojate krūtų masažą, kvėpuojate pilvu, galite jaudinti save ranka ir seilėmis.
 9. Įstačius kiaušinį, jis prilaikomas už dantų siūlo. Esant poreikiui patraukus už to paties siūlo jis nesunkiai ištraukiamas lauk.
 10. Kai kiaušinis jau viduje, jūs švelniai sutraukiate savo meilės raumenis kaip kad darėt darydama sutraukimus ir tokiu būdu suspaudžiate kiaušinį savyje. Jei visiškai nieko nejaučiate - jūsų pasirinktas kiaušinis gali būti jums per mažas ir jums reikėtų pradėti nuo didesnio. Jei jaučiate (nors ir silpnai) - viskas gerai. Su laiku treniruodamasi jį jausite vis aiškiau.
 11. Taip darydama sutraukimus kelkite kiaušinį makšties kanalu į viršų. Nebijokite, jis neturi šansų nueiti iki gimdos, gimda nuo to apsaugota gimdos kakleliu. Pas kiekvieną moterį skirtingo ilgio ir pločio makšties kanalas, bet jei apytiksliai orientuotis, tai apie 10-15 cm yra atstumas, kurį nustumsite kiaušinį.
 12. Vėliau patempkite siūlą ir nutempkite kiaušinį žemyn (tik neištraukite visai). Tada vėl stenkitės judinti kiaušinį į viršų.
 13. Viso darbo su kiaušiniu trukmė pradžioje turėtų užimti apie 3 min, nes jūsų raumenys greit pavargs. Su laiku galima didinti iki 10 min.
 14. Norėdama baigti darbą su kiaušiniu atsipalaiduokite. Ramiai kvėpuokite pilvu. Galite tiesiog gulėti atsipalaidavusi ir kiaušinis lengvai timptelėjus už siūlo pats iškris lauk.
 15. Išėmusi kiaušinį galite iškart įdėti jį į stiklinę vandens ar nuplauti vėliau.
 16. Dar kelias minutes pagulėkite. Šypsokitės savo širdžiai, savo lytiniams organams - siųsite jiems meilę. Susidėkite rankas ant bambos ir ramiai pakvėpuokite pilvu.
 17. Galite atsikelti ir grįžti prie kasdienių darbų. Bet ar pastebėjote, kad jūsų būsena visai kitokia, kad jaučiatės daug seksualesnė, jūs jau savaime šypsotės?

Kiek dirbti su nefrito kiaušiniu?

Makštis ir nefrito kiaušinis
Makštis ir nefrito kiaušinis

Kai išmokstate valdyti kiaušinį gulimoje versijoje, galite pereiti prie stovimos ir atlikti jį tiesiog vonios kambaryje kur jūsų niekas nemato. Geriausia su kiaušiniu dirbti ryte, mat jis pakraus jus energija ir gera nuotaika visai dienai.

Kaip dažnai dirbti su kiaušiniu? Pradžioje rekomenduojama kasdien po 3 min, kad raumenys pradėtų dirbti. Kai raumenys bus pakankamai stiprūs, užteks ir kelis kartus per savaitę.

Ar su kiaušiniu dirbama per menstruacijas? Ne, menstruacijos yra poilsio metas, kurio metu nedirbama su kiaušiniu.

Nefrito kiaušinio UŽSAKYMAS

Meistras Mantekas Čija apie nefrito kiaušinį

Meistras Mantekas Čija (Mantak Chia) šiame video pasakoja apie darbo su nefrito kiaušiniu istoriją, kai šią paslaptį žinojo tik siauras Kinijos imperatoriaus sugulovių ratas, ir kaip dirbti su nefrito kiaušiniu.

Kaip patirti orgazmą?