DAO praktikų mokymai

Stovyklos ir online 

2024

Tao Meilės stovyklos skirtos moterims, kurios nori gilintis į dao seksualines praktikas, dubens stiprinimą ir energetines qigong praktikas - per savaitgalį gaunate maksimaliai žinių, kad būtumėte įkvėptos praktikoms namuose, taip pat pailsėtumėte ir atsistatytumėte moterų būryje.

Sąmoningo badavimo stovyklos skirtos moterims, kurios nori suderinti detoksą su emociniu apsivalymu, sužinot daugiau apie organizmo valymo būdus ir pabūti savaitgalį be maisto bendraminčių kompanijoje, restartuotis sveikesniam gyvenimo būdui.

Online Dao Rato praktikas renkasi moterys, kurios nori kiekvieną savaitę turėti vedimą ir kartu kartoti nefrito kiaušinio praktiką, meditacijas, ugdyti discipliną.

Kad skaityti detalią stovyklos programą ir matyti kainas paspauskite ant stovyklos aprašymo nuorodos "spausk čia" arba žemiau sąraše ant paryškinto stovyklos pavadinimo. Planuokite savo vasaros saviugdos mini atostogas iš anksto, nes stovyklose vietų skaičius labai ribotas.


2024m. stovyklų sąrašas pagal datas:

Visos savaitgalinės stovyklos (išskyrus pajūrinę) vyksta atokioje sodyboje Kaišiadorių raj. netoli Jonavos - labai patogi lokacija moterims iš visų Lietuvos kampelių.

Stovyklos užsienyje lietuvėms

  • rugsėjo 14-15d. UK (prie Londono) lietuvėms - Tao Meilės stovykla moterims (informacija ruošiama, data gali keistis, parašykit asmeniškai kas esate iš UK ir galite padėti dėl organizavimo)