Ar pažįstate savo kūną?

Kūno pažinimas

Ar jūs pažįstate savo kūną? Ar galite pasakyti, kas jus labiausiai jaudina, kurios kūno vietos jautriausiai reaguoja į prisilietimus? Ar tiksliai pažįstate savo anatomiją? Save pažinti užima laiko, ne viskas taip paprasta. Juk mes moterys!

Moters lytiniai organai

Moters lytiniai organai
Moters lytiniai organai

Visų pirma pasidomėkite savo lytinių organų sandara, kad tiksliai žinotumėte, kas yra kas ir kur konkrečiai randasi. Aš jums padėsiu iliustracijomis iš meistro Manteko Čijos knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims", kadangi internete apie moters lytinių organų sandarą sudėtinga surasti aiškiai pateiktos informacijos. 

Atlikite savęs apžiūrą pasiėmusios veidrodėlį - skamba galbūt juokingai, bet priešingai nei vyrų, moterų lyties organai yra viduje, tad jų niekad nematome. Susipažinkite su savo "gėlele" ir pamilkite ją!

Klitoris

Ar žinojote, kad mūsų klitorio galvutė yra tik aisbergo viršūnė? Pasirodo, viduje pasislėpęs visas klitorio kūnas, kurį sudaro klitorio pagrindas, klitorio kojelės ir klitorio svogūnėlis. Viską sudėjus gauname organą, kuris savo dydžiu beveik prilygsta vyro varpai. Tad tereikia išmokti tinkamai dirginti tiek klitorio galvutę, tiek kitas klitorio dalis ir tai jums suteiks labai daug malonumo. 

Iš pradžių patyrinėkite save pati viena, atsipalaiduokite ir maloniai lieskite save, žiūrėkite kas ir kaip jums maloniausia - taip jūs galėsite padėti savo mylimajam suteikti jums patį didžiausią malonumą.

Klitorius - pasislėpęs organas
Klitorius - pasislėpęs organas

Kaip pasiekti orgazmą?