Kėgelio pratimai

Meilės raumenų treniravimas sutraukiant

Kiekvienai moteriai labai svarbu ištreniruoti savo meilės raumenis. Tai galioja tiek gimdžiusioms moterims (kurios galbūt jums jau pažįstami panašūs Kėgelio pratimai), tiek negimdžiusioms, tiek niekada nepatyrusioms orgazmo, tiek siekiančioms daugkartinio orgazmo. Mūsų gimda realiai "pakabinta" ant sausgyslių. Bėgant metams net ir negimdžiusioms moteris gimda "pradeda leistis" žemyn tuo sukeldama aibę bėdų, kaip šlapimo nelaikymas, persileidimai, prispaudžiami svarbūs organai ir t.t.. Viso to padeda išvengti makšties ir tarpvietės raumenų treniravimas juos sutraukiant ir atleidžiant, kadangi dirba ne tik raumenys, bet ir gimdą laikančios sausgyslės jei tai darysite reguliariai ir teisingai.

Nedarant sutraukimų prarandamas raumenų tonusas, gyvybinė energija išsilieja ir atšaldo seksualinę sritį. Moteris yra kaip vanduo, o vyras yra kaip ugnies elementas. Vyras turi "užvirinti" moters vandenį. Moters su atšalusia seksualine sritimi vandenį visų pirma reikia kaip ledą ištirpinti ir tik tada (jei vyrui užtenka kantrybės) jį "užvirinti", t.y. privesti prie orgazmo. Pasitaiko, kad vyro karščio net neužtenka "užvirinti moters puodui". Tad visų pirma pačios įdėkite pastangų, kad ten nesusidarytų ledai - treniruokite savo makštį sutraukdamos raumenis.

Moters lytiniai organai ir žiediniai raumenys
Moters lytiniai organai ir žiediniai raumenys

Dubens dugno raumenys ir jų stiprumas turi neįkainojamą svarbą. Link dubens driekiasi daugybė nervų, kraujo indų, limfinių mazgų. Visi akupunktūriniai taškai nešantys či (gyvybinę energiją) praeina pro šią sritį. Jei ji užblokuota ar silpna, gyvybinė energija greitai išsisklaido, kaip vanduo išbėga iš kiauro kibiro. Šiuos raumenis reikia stiprinti darant sutraukimus, dirbant su kiaušiniu arba paprasčiausiai kuo dažniau mylintis. 

Taigi meilės raumenų treniravimas - tai ne tik mankšta po gimdymo, tai kiekvienos moters jaunatviškumo raktas.

Meilės raumenų treniravimo nauda

 • sutvirtėja jūsų lytinių organų raumenys;
 • vyro ir moters lytinių organų kontaktas taps glaudesnis, kas teikia daugiau malonumo abiem;
 • jūs galite lengviau pasiekti orgazmą;
 • jūsų partneris greitai pastebi, jog su jumis mylėtis jam taps maloniau - jis jus labiau myli;
 • jūs lengviau susijaudinate;
 • išsaugojate savo santuoką/santykius, nes joks vyras neieškos kitos moters, jei jį pilnai patenkina jo moteris;
 • jūsų makštis nuolat treniruojama bus kaip jaunos merginos net ir sulaukus senatvės;
 • jūs neturėsite bėdų su šlapimo nelaikymu;
 • menstruacijos bus daug lengvesnės, nebekankins skausmai;
 • jei planuojate pastoti, tai taip pat naudinga - treniruoti raumenys ženkliai sumažins persileidimo riziką;
 • jūs tiesiog jaučiatės daug tvirtesnė ir labiau pasitikite savimi.

Kaip treniruoti intymius raumenis?

Sutraukimus galite daryti apsirengusi sportinę aprangą pasitiesus kilimėlį ant grindų ar nuoga jaukiai apsiklojusi antklode ant lovos. Darykite juos ryte arba grįžusi po darbo, nes padarius sutraukimus prieš miegą gali būti sunku užmigti ( aktyvina). Sutraukimų eiga:

 1. Atsigulkite ant kilimėlio ar ant lovos ant nugaros ir sulenkite kojas per kelius. Rankos guli laisvai prie šonų. Akys užmerktos. Po galva pasidėkite nedidelę pagalvėlę, kad būtų patogiau. Apatinė nugaros dalis prispausta prie grindų - jūsų stuburas visiškai tiesus.
 2. Įkvėpkite ir įkvėpdama suraukite lūpas (lyg tirštą skystį trauktumėte per šiaudelį), suraukite akis, suspauskite rankų pirštus (lyg norėtumėte paimti žiupsnelį druskos), sutraukite (suspauskite) raumenis apie klitorį, tarpvietę bei išangę. Palaipsniui, reguliariai darydama sutraukimus pajusite, kad kartu susitraukia ir gimda.
 3. Iškvėpkite ir iškvėpdama atsipalaiduokite.
Kėgelio pratimai
Kėgelio pratimai

Kiek sutraukimų daryti?

Pradžioje gali būti sudėtinga suvokti, ar jūs tikrai sutraukiate tinkamus lytinių organų raumenis. To išmokti galite tualete. Tiesiog šlapinantis sutraukite raumenis, kad sustabdyti šlapimą, vėl tęskite, vėl sutraukite. Tai ir bus tie raumenys, kuriuos jums reikia treniruoti. Dar vienas būdas pasitikrinti - įsikiškite pirštą į makštį ir suspauskite jį.

Kaip dažnai ir kaip ilgai tai reikės daryti? Tai individualu, tačiau aš rekomenduočiau pradėti nuo 50- 100 tokių sutraukimų per dieną. Vėliau padidinkite iki 200, kai jausitės pakankamai stipri. Svarbu juos daryti nuolat, t.y. kiekvieną dieną ar bent jau kas antrą dieną. Patikėkit, po kelių mėnesių jūsų raumenys sustiprės neatpažįstamai ir jums abiem su partneriu tai teiks daug didesnį malonumą. Tai būtų vienas pirmųjų žingsnių orgazmo link - nesudėtinga praktika, kurią galite daryti namuose.

Greitesniems treniruočių rezultatams - nefrito kiaušinis

Pakvieskite vyrą treniruotis kartu

Jūsų vyrui atrodo keistai tai, ką jūs darote? Pakvieskite prisijungti, juk tikslas bendras. Sustiprinęs savo tarpvietės raumenis vyras gali geriau valdyti ejakuliaciją, t.y. ilgiau mylėtis. Vyrai turi sutraukti tarpvietės ir išangės raumenis, reguliariai tai darydami net gali patirti prostatos orgazmą (orgazmą be ejakuliacijos). Kuo tvirtesni bus jūsų vyro tarpvietės raumenys, tuo ilgiau jis galės mylėtis, tuo daugiau šansų, kad prives jus prie orgazmo, nes moteriai reikia daugiau laiko, kad jį pasiekti.

Krūtų masažas