Tao Meilės praktikos moterims

Daosių seksualinės praktikos

Aprašytos meistro Manteko Čija (Mantak Chia) Gydomojo Tao technikos patikrintos kelių tūkstančių metų daosių praktikų ir yra 100 proc. veikiančios (tai patvirtina visi meistro mokiniai ir aš - tinklapio autorė Edita Esenku). Praktikos aprašytos remiantis meistro mokymu, knygomis ir asmenine patirtimi.

Kūno pažinimas

Ar pažįstate savo kūną?

Skiltyje "Kūno pažinimas" esate skatinamos geriau susipažinti su savo kūnu. Iliustracijose pavaizduota, kaip atrodo makštis, moters lytiniai organai, klitorius, klitorio dydis ir t.t.

Kaip patirti orgazmą?

Kaip reikia mylėtis?

Tinklapio skiltyje "Kaip patirti orgazmą" kalbama apie tai, kas yra moters orgazmas, daugkartiniai orgazmai, kaip mylėtis, kad pasiekti orgazmą, kokias praktikas integruoti siekiant orgazmo, kas yra moterų ejakuliacija, kaip stimuliuojamas moters G taškas ir t.t.

Orgazmo kliūtys

Orgazmas gali būti slopinamas

Negalėjimas patirti orgazmą visų pirma gali būti įtakojamas fizinių niuansų, kurie jį slopina. Tai gal būti jūsų vartojami vaistai, kūno dehidratacija, netinkama mityba, piktnaudžiavimas alkoholiu ir rūkalais, nejudrumas ir t.t.

Intymios treniruotės

Meilės raumenų treniravimas

Intymūs raumenys treniruojami juos suspaudžiant/ sutraukiant keliasdešimt kartų - tai panašu kaip Kėgelio pratimai. Efektui padidinti integruojami kiti kūno žiediniai raumenys, pratimai atliekami gulomis ir t.t.

Krūtų masažas

Kodėl masažuoti krūtis?

Moters krūtyse užsistovi limfa ir seksualinė energija, todėl reguliarus krūtų masažas padeda moteriai geriau jaustis priešmenstruacinio sindromo metu. Mūsų krūtys tiesiogiai susijusios su lyties organais todėl krūtų masažas yra kelio į ten, kur laukia daugkartiniai moterų orgazmai, dalis...

Nefrito kiaušinis

Nefrito kiaušinis intymioms treniruotėms

Skiltyje ypač išsamiai aprašyta, kaip dirbti su nefrito kiaušiniu, kuo naudingas moteriai nefrito kiaušinis, kokia nefrito kiaušinio nauda lyginant su pratimais be kiaušinio, nefrito akmuo ypač palankiai įtakoja mėnesines, taip pat mažėja PMS simptomai, susireguliuoja menstruacijų ciklas, lengviau patirti orgazmą ir t.t. Čia galite ir įsigyti nefrito kiaušinį.

Nefrito kiaušinio UŽSAKYMAS