Orgazmo kliūtys

Orgazmas gali būti slopinamas

Labai svarbu ne tik, ką daryti, kad patirti orgazmą, bet ir ko nedaryti. Žemiau pateikiama keletas dažniausiai pasitaikančių veiksnių, kurie trukdo moters seksualiniam susijaudinimui ir orgazmui. Po mažą žingsnelį bandykite keisti savo gyvenimo būdą pereinant prie sveikesnio - tuomet tai neatrodys sunku ar neįmanoma. Fizinių kliūčių įveikimas jums taip pat padės atsakyti į klausimą, kaip pasiekti orgazmą.  Jei jau pasiryžote pakeisti savo gyvenimą - JŪS TAI PADARYSITE.

Kliūčių orgazmui pašalinimo nauda

  • jūs tampate lieknesnė, tvirtesnio kūno, gražesnė - pati sau labiau patinkate ir labiau mylite save, labiau patinkate savo mylimajam;
  • labiau pasitikite savimi;
  • ugdote savo valią gebėdamos atsispirti saldumynams, alkoholiui (juk valia reikalinga ir kitais gyvenimo atvejais - jūs ją turėsite jau daug tvirtesnę);
  • ženkliai pagerėja jūsų bendra sveikata;
  • gerėja jūsų virškinimas;
  • pašalinate fizines kliūtis orgazmui pasiekti. 

Pagrindinės orgazmo kliūtys

Depresija, vartojami vaistai slopina orgazmą
Depresija, vartojami vaistai slopina orgazmą

Susijaudinimas ir orgazmas gali būti slopinamas jūsų vartojamų vaistų (nuo kraujospūdžio, antidepresantai, antibiotikai, kontraceptikai ir pan.). Jei nuolatos vartojate kažkokius vaistus, pasitarkite su savo gydytoju, ar galima būtų juos pakeisti silpnesniais ar žoliniais preparatais. 

Moters gebėjimas tinkamai susijaudinti taip pat susijęs su išgeriamo vandens kiekiu. Dėl dehidratacijos, t.y. jei jūs per dieną išgeriate nepakankamą kiekį vandens, kūnas jį "taupo" ir jūs negalite pakankamai susijaudinti. Per dieną turėtumėte išgerti 2-2,5l vandens. Būtent vandens, ne kavos ar žaliosios arbatos ir ne saldžiųjų gėrimų. 

Geriausia daug vandens gerti ryte prieš valgį, rekomenduojama bent 2-3 stiklinės. Mes gyvename gana šaltame klimate, tad ryte gerti vėsų vandenį iš krano nei malonu, nei skanu. Tad rekomenduoju įsigyti termosą ir visada su savimi turėti šilto virtinto vandens. Vanduo termose ypač patogu ryte, nes tik atsikėlus ir išsivalius dantis galite pradėti gerti.

Dehidratacija įtakoja orgazmą
Dehidratacija įtakoja orgazmą

Dėl netinkamos mitybos kūnas taip pat gali būti stresinėje būsenoje ir neteikti jūsų taip norimo malonumo. Rekomenduojama subalansuota mityba. Atsisakykite greito maisto, ribokite kviečių, karvės pieno produktų, venkite baltojo cukraus. Jei turite galimybę, galite net atlikti maisto netoleravimo testą. Taip išsiaiškinsite, kokių konkrečiai maisto produktų jums reikia atsisakyti, nes jie jums net nenutuokiant gali kelti alergines reakcijas bei būti antsvorio priežastimi. Plačiau apie tinkamą mitybą rasite šiame mano tinklapyje, skirtame sveikai mitybai. 

Susilaikyti nuo rūkymo ir alkoholio. Jie taip pat stipriai kaip ir vaistai slopina gebėjimą patirti orgazmą. Juk visada galima dėl kompanijos tik priliesti vyno taurę lūpomis, bet iš jos negerti arba įsipilti panašios spalvos sulčių. Nesimylėkite išgėrusi - po visko galite jaustis emociškai prastai.

Alkoholis įtakoja orgazmą
Alkoholis įtakoja orgazmą

Malonumą gali stabdyti bendra kūno intoksikacija. Meistras Čija savo seminarų metu ypač akcentuoja detokso svarbą, kadangi tuomet energija mūsų kūnuose pradeda judėti laisviau. Per gyvenimą žarnyne, kepenyse ir inkstuose nusėda galybė kenksmingų medžiagų nuo vaistų, blogai suvirškinto maisto, dažno alkoholio vartojimo (savaitgaliniai vakarėliai) ir t.t.. Jas galima pašalinti geriant detoksikuojančias arbatas, atliekant žarnyno hidrokolonoterapiją (atliekama visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, lenkia naminę klizmą efektyvumu kelis kartus, be to daug malonesni pojūčiai ir jokio kvapo, nes sistema uždara), badaujant (geriant vandenį, obuolių actą su klevų sirupu, gysločių sėklų luobeles), geriant detoksikuojančius maisto papildus ir t.t. Apsivalyti reikia reguliariai, o ne vieną kartą gyvenime. Apie organizmo valymą ir badavimą yra atskiras mano puslapis čia

Stresas ir nerimas dėl gėdos, drovumo, skausmingų praeities patyrimų ar baimių stabdo mus emociškai, blokuoja mūsų inkstus (kurie tiesiogiai susiję su mūsų lytiniais organais). Jei pajaučiate stresą mylėdamiesi su savo partneriu, jūsų kūnas pereina į gynybinę būseną, o orgazmui pasiekti reikalingas atsipalaidavimas. Tiek kūno, tiek proto atsipalaidavimas. 

Nugalėti stresą padeda vidinės šypsenos ir šešių gydomųjų garsų meditacijos, o taip pat paprasčiausias kvėpavimas pilvu. Tiesiog atsigulkite ant nugaros ir giliai kvėpuokite, kad su kiekvienu įkvėpimu kilnotųsi jūsų pilvas. Taip jūs nurimsite ir galėsite tęsti glamones su savo partneriu. Šypsokitės ir siųskite meilę savo antrajai pusei ir jūs pajusite jums siunčiamą meilę, kuri nuramins. 

Meditacija, cigunas
Meditacija, cigunas
Meilė sau
Meilė sau

Susilaikykite nuo per didelės savikritikos ir mylėkite savo kūną. Moterims dažnai nepatinka storos kojos, per didelis pilvukas, per maža krūtinė ir t.t. Nelengva, tačiau reikia pamilti save. Pamilti save tokią, kokia esate. Jei galite pakeisti savo figūros trūkumus, jūs galite palaipsniui gerėtis gražėjančiomis kūno linijomis subalansavus savo mitybą neapribojant savęs per daug (t.y. nesilaikant pusbadžio dietos, o tik atsisakius jums netinkamų produktų). Nekritikuokite savęs, kad nesugebate to ar ano padaryti. Negalvokite "aš niekada nepasieksiu orgazmo", nes visata nežino žodelio "ne". Jūsų mintys, savitaiga yra daug stipresni nei jūs manote. Nuteikite save pozityviai: "kantriai dirbdama su savimi aš pasieksiu savo tikslą - aš pasieksiu orgazmą". Kai ateina negatyvios mintys į galvą, skirkite keletą minučių Vidinės šypsenos praktikai ir jūs vėl būsite geros nuotaikos. Daosių seksualines praktikas gali atlikti bet kokio amžiaus moteris, tad jūs nesate tam "per sena" net jei jums jau virš 60 metų.

Judėjimo trūkumas - taip pat vienas iš orgazmą slopinančių veiksnių. Reguliari mankšta skatina kraujo tėkmę į lytinius organus, t.y. geresnę kraujotaką. Stenkitės daugiau judėti. Mankštinkitės rytais, vaikščiokite sparčiu žingsniu po mišką, jei patinka - bėgiokite, dirbkite darže. Bet kokia fizinė veikla jums pagelbės jei dirbate nuolat sėdimą darbą prie kompiuterio. 

Sveika gyvensena
Sveika gyvensena

Nefrito kiaušinio UŽSAKYMAS

Ar reikia įveikti visas kliūtis iškart?

Jūs neprivalote visų šių kliūčių įveikti iš karto - tai jus gali išgąsdinti, atbaidyti nuo jūsų tikslo. Viską darykite palaipsniui, su malonumu, tuomet gyvenimo būdą pakeisti sveikesniu pasirodo visai nesunku.

Svarbiausia - NUTEIKITE SAVE POZITYVIAI. Jūs radote receptą, kaip tapti laiminga, tad tereikia sudėti ingridientus ir pagaminsite skaniausią pasaulyje patiekalą 

Kėgelio pratimai