Yoni kiaušinio qigong praktika - 

2 mėnesių kursas online


Išsiugdyti discipliną kartoti praktikas tikrai galime, tik daugeliui reikia palaikymo ir bendrystės. Todėl rengiu šiuos online mokymus su yoni kiaušiniu - kad kiekviena dalyvė įgytų įprotį reguliariai mankštinti savo dubens dugną. DAO meilės praktika su kiaušinio formos mineralu turi nemažai naudų, apie kurias man pasakoja stovyklų ir seminarų dalyvės, patvirtina kitos DAO praktikų instruktorės užsienyje bei mano pačios asmeninė patirtis. Vieną iš šių naudų aš tirsiu atlikdama mokslinį tyrimą - tai skausmingos menstruacijos. Mokslinio tyrimo dalyvės kurse galės dalyvauti nemokamai, mainais jos įsipareigos pildyti klausimynus tyrimo pradžioje ir pabaigoje, su kiekviena norinčia pasikalbėsiu asmeniškai ir atrinksiu tinkamiausias kandidates. Tos moterys, kurios nori dalyvauti kurse dėl kitų priežasčių (išvardintos žemiau), kviečiamos dalyvauti mokamoje grupėje už simbolinį 60e mokestį (kursas nebus kartojamas). Startuojam sausio 30d., įrašai lieka, todėl į mokamą grupę galite prisijungti net ir prasidėjus kursui. 

Pastebėta, jog praktika su yoni kiaušiniu gali padėti:

  • sumažinti PMS;
  • normalizuoti skausmingas, gausias, ilgas menstruacijas;
  • pakelti libido;
  • sustiprinti dubens dugno raumenis po gimdymo;
  • susibalansuoti menopauzės laikotarpiu;
  • pažadinti orgazmiškumą;
  • įveikti šlapimo nelaikymo problemą.

Užsiėmimus veda Edita Esenku Šimkutėpas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos magistras). 5500 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorėApie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).


Kodėl mokslinis tyrimas?

Šiuo metu baiginėju Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistro studijas Klaipėdos universitete. Siekiu, kad qigong praktikos ir yoni kiaušinio praktika būtų dar labiau pripažįstamos tradicinės medicinos atstovų, todėl atlieku tyrimą "Yoni kiaušinio qigong terapijos poveikis pirminei dismenorėjai". Pirminė dismenorėja - tai skausmingos menstruacijos. Tyrimo dalyvės bus nuosekliai vedamos online į neskausmingų menstruacijų patirtį. Kadangi kai kurios moterys turi yoni kiaušinį ir nori labiau įsisavinti šią praktiką dėl malonumo, šlapimo nelaikymo ar libido sumažėjimo priežasčių, paraleliai siūlau ir mokamą grupę, tokiu būdu jūs simboliškai paremsite mano įdirbį šioje srityje. Tai vienetinė proga sudalyvauti mokymuose, nes jų kartoti neplanuoju.

Kur įsigyti yoni kiaušinį?

Kaip vyks online kursas?

Data: sausio 30 - kovo 31d.

Dienos:  antradieniais 19h, ketvirtadieniais 19h, šeštadieniais 10h (galima dirbti su įrašu)

Trukmė: 40-45min


Bus sukurtos dvi Facebook uždaros grupės, kuriose vyks tiesioginės transliacijos sutartomis dienomis (tyrimo grupė ir mokama grupė). Dalyvės galės stebėti gyvą transliaciją arba vėliau peržiūrėti įrašą (galima ir kitą dieną, bet tyrimo dalyvių bus prašoma išlaikyti 2-3x/sav discipliną norint pasiekti rezultatą). Nėra privaloma jungtis į gyvą transliaciją, galima jums patogiu laiku dirbti su įrašu.

Tris kartus per savaitę po 40-45 min aš kartu su kitomis dalyvėmis praktikuosiu su yoni kiaušiniu/ nefrito kiaušiniu. Užsiėmimai bus išskirtinai praktiniai, kad ugdyti discipliną:

 • trumpa stuburo pramankšta,
 • vidinės šypsenos meditacija,
 • krūtų savimasažas,
 • praktinis yoni kiaušinio naudojimas ir Kegelio pratimai.

Vedimas bus ne mechaninis, o per pozityvią emociją, qigong praktikas (darbas su energija, pradedame jausti šilumą mūsų lyties organų srityje). Užsiėmimai vedami apsirengus laisvus drabužius, tad išlaikoma etika, tačiau detaliai aiškinamas kiekvienas veiksmas, o jūs savo namuose atliksite praktikas kartu (stebint gyvą FB transliaciją, jūsų kamera išjungta). Yoni kiaušinio naudojimas yra visiškai saugus procesas, patogumui įveriame dantų siūlą, bet net jei kiaušinis be siūlo atsidurtų makštyje jis neturi kur dingti ir raumenims pavargus iškris lauk.

Tyrimo grupėje kas savaitę sekmadieniais vyks 1h trukmės google meet susitikimai (zoom analogas), kuriuose bus galimybė užduoti klausimų ir gauti atsakymų, įkvėpti motyvacijos, išgirsti kitas dalyves ir naudingų teorinių patarimų. Papildomuose sekmadieniniuose susitikimuose dalyvavimas laisvas. Visą dviejų mėnesių tyrimo etapą įveikusių tyrimo dalyvių lauks papildomos dovanos!

Sausio 30d.  VISOS išgirsite teorinę paskaitą, kaip naudojamas, prižiūrimas yoni kiaušinis ir kaip mes dirbsime šiame kurse, atliksime praktiką, todėl pirmasis susitikimas bus ilgesnis - apie 1,5h. Pirmo susitikimo metu yoni kiaušinio dar nenaudosime, tad jei jūs dar neturite kiaušinio ir siunta ateis tik prasidėjus kursui - nieko tokio. 

Dalyvaujant online mokymuose (abiejose grupėse) būtina turėti praktikų priemonę - yoni kiaušinį / nefrito kiaušinį. Kas jau turite - puiku, o kas dar neturite galite įsigyti www.nefritokiausinis.lt (tituliniame puslapyje detaliai aprašyta kaip jį išsirinkti). Bus dar atskiras video apie tai, kaip išsirinkti kiaušinį.

Mokama grupė

Tos, kurios nori praktikuoti su yoni kiaušiniu ne dėl skausmingų menstruacijų, kviečiamos dalyvauti mokamoje grupėje, kurios struktūra bus panaši, nes pati praktika yra tokia pat. Mokamos grupės dalyvėms nereikės pildyti klausimynų, galėsite judėti savo ritmu stebėdamos transliacijas ir įrašus. Užsiėmimai su yoni kiaušiniu taip pat vyks po 40-45min. 3x/sav. PAPILDOMAI ši grupė gaus 4 teorines paskaitas, kurios vyks kas dvi savaites:

 1. Lyties organų anatomija ir savęs pažinimas
 2. Trys moters orgazmai: klitorinis, g-taško ir gimdos
 3. Energetiniai kanalai ir seksualinės energijos cirkuliavimas
 4. Šešių gydomųjų garsų meditacija (praktinis užsiėmimas)

Dviejų mėnesių mokamos grupės parama - 60e. Aš taip įvardinu, nes realiai vienas užsiėmimas turėtų kainuoti bent 10e, iš viso kursų vertė 280e. Šiuo atveju tai unikali dovana jums, mielos moterys!

Registracija

online mokymams ir moksliniam tyrimui (bendra)

Senovės Kinijoje prieš 5000 metų apie nefrito kiaušinio praktiką žinojo tik išrinktosios - imperatoriaus rato moterys. Ši DAO meistrų technika buvo slapta, o šiandien prieinama ir Tau. Šioms praktikoms pasirinktas nefrito kiaušinis ("jade egg") dėl energetinių savybių - šis mineralas stiprina inkstų, šlapimo pūslės ir lyties organų energetiką, kuri pasireiškia akmens gydomuoju efektu. Be abejo, svarbiausia atlikti pratimus, o ne tik turėti nefrito kiaušinį, tad šiais laikais atsirado ir kitų akmenų alternatyvų. Nors daosių seksologijoje egzistavo tik nefrito kiaušinis, dabar galima naudoti ir rožinio kvarco, juodo obsidiano, žalio aventurino, violetinio ametisto kiaušinį. Kadangi kitos uolienos kiaušinis atitinka tą pačią paskirtį, moderniosios tantros pradėtas vadinti "yoni kiaušiniu". Istoriškai žvelgiant senovės Indijoje nebuvo yoni kiaušinio, tai daosių tantros dalis, kuri tik XXI amžiuje įgavo naujadarus "tantra egg" ir "yoni egg". Kad ir kurį mineralą pasirinksite - tai bus tiesiog pridėtinė vertė, o svarbiausiai yra praktikos, kurias atliksime kartu online mokymų metu.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?