DAO tantra moterims

Tik kartą metuose! Vilniuje ir Kaune vyks seminaras atskleidžiantis svarbiausias DAO meilės paslaptis apie moters seksualinę energiją "Dao Tantra". Užsiėmimą ves reabilitacijos krypties magistrė, pas kinų meistrą sertifikuota instruktorė, dešimties metų patirtį Dao tantrinėse praktikose turinti Edita Esenku Šimkutė.

 • Kaune (Šančiuose) gruodžio 10d. 12-15h (šeštadienį)
 • Vilniuje (Antakalnyje) gruodžio 11d. 11-14h (sekmadienį)

REGISTRACIJA į abi datas aprašymo gale.

Seminare išmoksite bazinių pratimų, kurie padeda:

  • išsivaduoti nuo menstruacinių skausmų ir PMS (įrodyta moksliniais tyrimais!),
  • išspręsti šlapimo nelaikymo problemą,
  • atstatyti subtiliųjų raumenų tonusą po gimdymo,
  • subalansuoti hormonus (palengvinti menopauzę),
  • patirti daugiau malonumo su savo partneriu (pažadinti orgazmiškumą),
  • pagerinti santykius poroje (pernešti juos į aukštesnį lygmenį).

Tantra senovės Kinijoje egzistavo panašiu laikotarpiu kaip ir Indijoje - maždaug prieš 5000 metų, tik vadinama kiek kitaip. Iš DAO filosofijos tuo laikotarpiu išsivystė ne tik akupunktūrinių kanalų ir taškų sistema, bet ir daosių seksualinės praktikos, kurios visų pirma buvo skirtos dvasiniam tobulėjimui. Jos šiandien vadinamos seksualiniu kung fu arba gydomąja tao/dao meile. Daosių meilės praktikos orientuotos į gyvybinės energijos išsaugojimą, seksualinės energijos transformavimą į gyvybinę energiją keliant ją į aukštesniuosius energetinius centrus. Šio proceso metu moterims trumpėja ir lengvėja menstruacijos, o malonumas persikelia į gerokai aukštesnį lygmenį. Moteris gamtos apdovanota patirti trijų lygmenų orgazmus, tereikia pasitelkus tam tikras seksualinio qigong praktikas pažadinti savo kūną.  

Seminaro metu išmoksite energetinių pramankštų stuburui išlaisvinti ir dubeniui atverti, suaktyvinsime meridianus su qigong praktika naudojant bambukinę šluotą, atliksime trumpą vidinės šypsenos meditaciją, kuri nuteiks pozityviai. Krūtų savimasažas padės išsivaikščioti limfai ir palaikys mūsų krūtis sveikas (seminare būkite be liemenėlės). Kartu atliksime Kėgelio pratimus kombinuojant su kvėpavimu, šie pratimai padeda sustiprinti intymių raumenų tonusą ir kelti seksualinę energiją aukštyn į galvą. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo pagal DAO tradiciją. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio (naudojamas dubens dugno treniravimui) naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminaro pabaigoje galėsite užduoti jums rūpimų klausimų ar po seminaro pasikalbėti asmeniškai su lektore, įsigyti nefrito kiaušinį.

Dalyvauti gali visos sveikos moterys: tiek gimdžiusios, tiek negimdžiusios, amžius nuo 18 metų iki garbių senjorių, gali ateiti jau turinčios nefrito kiaušinį ir dar tik pirmą kartą apie jį išgirdusios ir neturinčios nei kiaušinio, nei jokių pagrindų - drąsiai prisijunkite, nes tai bus bazinių dalykų mokymai. Seminare apsirengti patogiai drabužiais, kurie netrikdys judesių per pramankštas, apsinuoginimo ir praktinio kiaušinio naudojimo seminaro metu NEBUS (ką sužinosite, atliksite namuose sugrįžusios). Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 e), gausite naudojimo instrukciją raštu.

Seminaro lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimt metų (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje. Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči.

Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistras (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras, atliktas mokslinis tyrimas apie yoni kiaušinio praktikos poveiki menstruaciniams skausmams).

6800 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Kaina

Trijų valandų seminaro kaina - 30 eur.

DOVANA - kiekviena dalyvė gaus papildomą negatyvias emocijas į pozityvias transformuojančią Šešių gydomųjų garsų meditacijos profesionaliai nufilmuotą įrašą praktikų tęstinumui namuose.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 15e avansą. REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: seminaras. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt. 

REGISTRACIJA į abi datas aprašymo gale.


 • Kaune - gruodžio 10d. 12-15h

KUR? Kaunas, DROBĖ (Drobės g. 62, Kaunas). Žemėlapis: https://goo.gl/maps/YWfuSAWyXztp6kNaA
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį (4) aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų - užrašas "Zen". Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę.

 • Vilniuje - gruodžio 11d. 11-14h

KUR? Studija "Anahata", Grybo g. 17, Vilnius.


Registracija seminarui

Dao Tantra

Nori užsisakyti nefrito kiaušinį?