FUSION - penkių elementų suliejimo meditacija

Sėkmingai metų pradžiai - vienetinė proga NEMOKAMAI išbandyti Manteko Čija ir kitų DAO meistrų jau 5000 metų praktikuojamą DAO energetinę meditaciją "Fusion of Five Elements" su Edita Esenku Šimkute ir Vytu Lu. "Penkių elementų suliejimo praktika" padės sugrįžti į savo vidų, suderinti mūsų viduje esančius elementus bei emocijas, būti vienyje su mus supančia gamta - tai apčiuopiami patyrimai, pasireiškiantys šiltos energijos koncentravimu pilvo srityje (žemutiniame dentenyje) ir "či" energijos cirkuliavimu meridianais. 

Kiekvieno iš mūsų gimimo metu penki elementai (ugnis, vanduo, žemė, metalas, medis) pasiskirsto skirtingai, todėl jaučiame vidinį disbalansą, kuris išsireiškia emociniu nestabilumu ir kliūčių atsiradimu gyvenime. Kuo labiau susibalansuojame savo viduje, tuo labiau susibalansuoja ir išorė aplink mus, todėl prieš Fusion praktiką turėsite galimybę susipažinti su penkių elementų astrologija bei išsitraukti savo individualų elementų pasiskirstymą.

Fusion - tai gilesnė emocijų subalansavimo praktika, kurios metu formuojamas energetinis perlas ir pravalomi energetiniai kanalai, formuojama energetinė apsauga - šios praktikos nesame vedę savo stovyklose, todėl turite unikalią progą. Beje, tokio pobūdžio meditacijos ilgą laiką buvo paslapyje ir DAO meistrai ją perduodavo tik savo vienetiniams mokiniams.

Fusion - penkių elementų suliejimo praktika, bus transliuojama LIVE uždaroje Facebook grupėje 2023m. sausio 8d. 18h, įrašas peržiūrai liks savaitę (iki sausio 14d. imtinai).

Penkių elementų suliejimo praktika yra viena iš bazinių meditacijų, kuri padės jums geriau suprasti, ką mes (instruktoriai) veikiame nuvykę Tailande į Manteko Čija tamsos retritą, kai dvi savaites gyvename absoliučiuje tamsoje ir medituojame - mes atliekame panašaus pobūdžio energetines meditacijas kaip ši. Tai itin gilus ėjimas į save, kuris padeda iškrapšyti vaikystės nuoskaudas ir per ryšį su savo energetiniu kūnu įeiti į vidinį balansą.

Mantekas Čija (Mantak Chia) yra vienas žymiausių qigong energetinių praktikų meistrų pasaulyje, parašęs dešimtis knygų ir jau 50 metų mokinantis DAO praktikų vidiniam balansui.

Kas gali dalyvauti Fusion'e?

Dalyvauti gali moterys ir vyrai (praktika universali), patirtis DAO praktikose pageidautina, bet neprivaloma.

Kada ir kaip vyks Fusion'as?

Fusion - penkių elementų suliejimo praktika, bus transliuojama LIVE uždaroje Facebook grupėje 2023m. sausio 8d. 18h, įrašas peržiūrai liks savaitę (iki sausio 14d. imtinai).

Svarbiausi aspektai:

 • dalyvavimas NEMOKAMAS
 • vienetinė galimybė - nebus kartojama
 • užsiėmimas vyks ONLINE 
 • registruojamasi užpildant formą aprašymo gale
 • užsiregistravus iškart matysite nuorodą, kur jungtis Facebooke
 • jungiantis į Facebook grupę būtinai parašykite savo emailą (kiti to nematys, tik administratorius)
 • prisijungus į grupę jau matysite instrukciją, kaip ir kur galite išsitraukti savo penkių elementų astrologijos lentelę, bei trumpas komentaras, kaip interpretuoti
 • sekmadienį, 2023m. sausio 8d. 18-19:30h vyks LIVE transliacija FB grupėje
 • transliacijoje bus pristatyta teorinė medžiaga ir vėliau kartu atliksime praktiką, praktikai turėti kėdę, vilkėti judesių nevaržančius drabužius, moterys be liemenėlės
 • jei negalite jungtis į LIVE transliaciją, įrašui peržiūrėti turėsite savaitę - iki kito sekmadienio imtinai
 • PAPILDOMOS SĄLYGOS: po transliacijos grupėje rasite atgalinio ryšio anketą, kurią privalės užpildyti visi dalyviai. Tai mini tyrimas, kurio atsakymai bus siunčiami į Universal Healing Tao centrą Tailande. Jūsų atgalinis ryšys bus didžiausia padėka už mūsų darbą, jums reikės tik pažymėti tinkamą variantą.

Kas ves Fusion'ą?

Užsiėmimą vesime dviese - Edita Esenku Šimkutė ir Vytas Lu. Mes esame pas meistrą Manteką Čija sertifikuoti intruktoriai, oficialūs jo atstovai Lietuvoje, dešimt metų esame pora, o DAO praktikos yra mūsų gyvenimo būdas.

Edita Esenku Šimkutė - alternatyviosios medicinos magistras, seksologė, 10m. DAO praktikose.

Vytas Lu - 22m. jogos praktikos, 15m. DAO praktikose.

Registracija BAIGTA

Fusion'ui