Žiemos retritas
Enter subtitle here

Mokymai Tailande 

pas meistrą Manteką Čija 

2020m. sausio 26d.-vasario 1d.

Norintys pasimokyti DAO praktikų tiesiogiai pas meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) kviečiami į bazinių mokymų žiemos retrito savaitę Tailande. Ši retrito savaitė prasideda sekmadienį vakare sausio 26d. ir baigiasi šeštadienio popietėje vasario 1d. 

Bazinių mokymų savaitę retrito dalyviai mokosi: vidinės šypsenos meditacijos, šešių gydomųjų garsų meditacijos, mikrokosminės orbitos meditacijos, seksualinių praktikų, geležinių marškinių ciguno, vakarais - tao yin daosių jogos, o ryte - dentenio ciguno su bambukinėmis lazdomis ir taiči.

Norint dalyvauti bazinių mokymų savaitėje galima atvykti nepasiruošus, t.y. dar nesusipažinus su dao praktikomis. Be abejo, jei prieš tai būtumėte perėję mokymus pas Editą Esenku ar Vytą Lu, jūs gautumėte daugiau naudos ir meistro seminarai jums būtų aiškiau suprantami. Mokymai vyksta anglų kalba, dalį laiko užims teorija, dalį praktika. Nesuprantantys angliškai galite derintis prie rusų grupės ir užsisakyti sinchroninių vertimo per ausines paslaugą. 

Mokymus ves meistras Mantekas Čija (Mantak Chia), jam asistuos ilgamę patirtį turintys senjor instruktoriai. Lietuvos instruktoriai Edita Esenku ir Vytas Lu dalyvaus retrite kaip dalyviai, tačiau esant poreikiui padės susigaudyti naujokams ar atsakyti į jums iškilusius klausimus. 

Mantekas Čija - pasaulinio lygio meistras, plačiai žinomas Europoje ir Amerikoje kaip ciguno, meditacijų ir seksualinių praktikų mokytojas. Perimti dvasinių praktikų mokymą tiesiogiai iš mokytojo - tai neįtikėtina patirtis, kuri duoda postūmį praktikuoti savarankiškai. Meistras ne tik labai gerai išaiškina sudėtingus dalykus, bet ir padeda pajusti tuos užsislėpusius vidinės alchemijos procesus, kurie vyksta mūsų kūnuose praktikų metu. Plačiau apie meistrą skaitykite čia: https://lt.wikipedia.org/wiki/Mantekas_%C4%8Cija 

Meistras Mantekas Čija gyvena Tailande, Čiangmajaus priemiestyje, nuostabioje oazėje pavadinimu "Tao Garden". Čia žiemą ir vasarą ilgiau nei mėnesį vyksta seminarai. Vasarą Tailande labai karšta, temperatūra pakyla net iki 40 laipsnių. O kaip pas mus Lietuvoje žiema ir paspaudžia -10/-20 laipsnių šaltukas, Tailande pasitinka +25/+30 laipsnių maloni šiluma. Man pabėgti nuo lietuviškos žiemos ir dar praktikuoti su tokio lygio meistru yra pačios geriausios atostogos pasaulyje!

Kaip viskas atrodo "Tao Garden'e" retrito metu geriausiai atspindi šis video:

Retrito savaitės dienotvarkė

Sekmadienis

19:30-21:00 įvadinė paskaita (vieta: Immortal Energy Meditation Hall)


Pirmadienis-Šeštadienis

6:30-7:00 taiči (vieta: Tai Chi Pavilion I)

7:00-8:00 rytinės ciguno praktikos (vieta: Tai Chi Pavilion I)

8:00-9:00 pusryčiai (vieta: Kwan Yin Dining Hall)

9:00-12:30 paskaita ir meditacija (vieta: Immortal Meditation Hall)

12:30-13:30 pietūs (vieta: Kwan Yin Dining Hall)

13:30-15:30 paskaita ir praktika (vieta: Immortal Meditation Hall)

15:30-18:00 laisvas laikas

18:00 vakarienė (vieta: Kwan Yin Dining Hall)

20:00-21:00 tao yin daosių joga ir šešių gydomųjų garsų meditacija (vieta: Ba Shen Hall)


Pabaiga šeštadienį 12:00

KAINA

2020m. sausio 26- vasario 1d. retrito kaina skaičiuojama kartu su apgyvendinimu, maitinimu (3x/d švediškas stalas) ir užsiėmimais su meistru Manteku Čija VISOMS ŠEŠIOMS DIENOMS, nemokamu baseino, saunos, sporto salės naudojimusi, interneto prieiga. Apsistojant papildomas dienas apmokestinama atskirai. Retrito kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto apgyvendinimo varianto. Galite gyventi vieni kambaryje arba galite dalintis su kambariokais (pigiau, arba atvažiuoti dviese). Žemiau pateikiamos keturios apgyvendinimo variacijos.

1) Natural Simple Room

Gyvenant dviese (su draugu ar nepažįstamu kambarioku): 39,300 THB / apie 1168 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 2,970 THB / apie 88 EUR)

Gyvenant vienam: 45,900 THB / apie 1365 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 3,960 THB/ apie 117 EUR)

2) Natural Standard Room

Gyvenant dviese (su draugu ar nepažįstamu kambarioku): 40,500 THB / apie 1204 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 3,150 THB/ apie 93 EUR) 

Gyvenant vienam: 47,700 THB / apie 1418 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 4,230 THB/ apie 125 EUR) 

3) Natural Superior Room

Gyvenant dviese (su draugu ar nepažįstamu kambarioku): 41,700 THB / apie 1240 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 3,330 THB/ apie 99 EUR)

 Gyvenant vienam: 49,500 THB / apie 1472 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 4,500 THB/ apie 133 EUR)

4) Natural Deluxe Room

Gyvenant dviese (su draugu ar nepažįstamu kambarioku): 46,500 THB / apie 1383 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 4,050 THB/ apie 120 EUR)

Gyvenant vienam: 56,700 THB / apie 1686 EUR asmeniui šešioms dienoms (papildoma naktis 5,580 THB/ apie 166 EUR) 

SKRYDIS

Skrydžiu į Tailandą turėsite pasirūpinti savarankiškai. Skrendama per tris persėdimus:

1) jums artimiausias miestas (Vilnius, Kaunas, Ryga) - Maskva (persidėjimui viza nereikalinga)

2) Maskva - Bankokas

3) Bankokas - Chiang Mai


Galite skristi per kitą šalį, esu skridusi per Amsterdamą tai visa kelionė užėmė net keletą valandų ilgiau, o Maskva geografiškai yra pakeliui į Rytus. Paprastai renkantis skrydį reikia suvesti į skrydžio paiešką jūsų miestą ir galutinį tikslą. Pvz., Vilnius - Chiang Mai. Ir stebėti siūlomos variantus, kur trumpesnis laukimo laikas tarp skrydžių, per kur siūlomi persėdimai. Aš paprastai renkuosi skrydžius per puslapį www.dohop.com. Arba einu per rusų aviakompanijos www.aeroflot.com puslapį.

Skydžio kaina pirmyn ir atgal apie 700 EUR, tačiau ji nuolat kinta, paprastai gali išaugti iki 750-800 EUR.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti žiemos retrito mokymuose Tailande pas meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) visų pirma reikėtų susisiekti su manimi - Lietuvos koordinatore Edita Esenku. Po pirminės registracijos aš perduosiu jūsų duomenis dao mokymų centrui Tailande ir su jumis susisieks dėl 300 EUR avansinio apmokėjimo. Galima apmokėti PAYPAL, kreditine kortele (VISA, Mastercard) arba pavedimu. Jei jums kyla klausimų ir reikia konsultacijos, galite susisiekti su manimi edita@esenku.lt arba tel. 864024196. Esu buvusi žiemos retrite jau septynerius kartus, todėl mielai pasidalinsiu savo patirtimi. 

Atskridus į Chiang Mai oro uostą geriausia paimti taksi ir paprašyti nugabenti į "Tao Garden" rezidenciją, paprastai dviems žmonėms kelionė taksi kainuoja apie 700 THB (20 EUR), trukmė apie 45 min. Rekomenduoju su savimi turėti "Tao Garden" telefono numerį ir tikslų adresą, jei taksi vairuotojas nesurastų.

Pirminė registracija į Tailandą

Paskaita apie Tao Meilės praktikų esmę "Seksualinis kunf fu - kas tai ir kokia nauda?":