Nefrito kiaušinio UŽSAKYMAS

Užsisakyk nefrito kiaušinį!

Gauk patikrintą nefrito kiaušinį tiesiai iš serifikuotos dao instruktorės Editos Esenku rankų! 

Nefrito kiaušinis
Nefrito kiaušinis
Nefrito kiaušinis būna įvairių atspalvių
Nefrito kiaušinis būna įvairių atspalvių

"Gydomoji Tao Meilė" nefrito kiaušinis - ištirtas

Rinkoje labai daug nefrito padirbinių, todėl net ir nusipirkusios priemonę, prie kurios parašyta "nefrito kiaušinis" negalite būti 100 proc. tikra, jog tai ne falsifikatas. Bėda, kad naudojant iš nefrito dulkių su klijais klijuotus neva nefrito kiaušinius jūs galite pridaryti daugiau žalos nei naudos, nes klijai gali iššaukti įvairias alergines reakcijas. Žinodama šį nesusipratimą pati ieškojau patikimo pirkti šaltinio. "Gydomoji Tao Meilė" kiaušinukų kilmės šalis - Majanmaras (Birma), kuris lyderiauja pasaulyje pagal nefrito kokybę. "Gamtos Tyrimų Centras" Vilniuje ištyrė mano siųstą pavyzdį ir patvirtino, kad nefrito kiaušinis tikras, t.y. uoliena yra nefritas (žiūrėti prisegtą tyrimą žemiau).

Kaina šį mėnesį 60 EUR! 

Nefrito kiaušinis būna kelių dydžių, tačiau pirkti būtinai visų dydžių nefrito kiaušinius tėra marketinginis triukas, siekiant kuo daugiau parduoti. Realiai moteris gali nuolat dirbti su vieno dydžio nefrito kiaušiniu. "Gydomoji Tao Meilė" nefrito kiaušiniai yra vidutinio dydžio, jų matmenys varijuoja nuo 3,2 cm iki 2,9/2,8cm. Nefrito kiaušiniai gaminami rankiniu būdu, todėl jų dydis nepastovus, kiekvieno margumas ir net forma truputį skiriasi. IŠ ESMĖS - TAI UNIVERSALUS DYDIS!

Kaip išsirinkti tinkamiausią nefrito kiaušinį? Vidutinio dydžio nefrito kiaušinis yra universalus, tinka pradedančiosioms, gimdžiusioms, negimdžiusioms. Kiekvienas nefrito kiaušinis savaip mielas ir unikalus - vienas tamsesnis, kitas šviesesnis, skiriasi atspalviai ir margumai. Juk tai natūralus akmuo - tad ir atspalvių įvairovė. Labai smagu išsirinkti labiausiai patinkantį seminarų metu ar online iš nuotraukos! Kaip dirbama su nefrito kiaušiniu - skaitykite čia

NAUJIENA! Šviežiai gauta juodo obsidiano, žalio aventurino ir rožinio kvarco siunta! Obsidianas padeda lengviau paleisti negatyvą, nutraukti ryšius su buvusiu partneriu, o aventurinas padeda atverti širdį, rožinis kvarcas vadinamas meilės akmeniu. Praktika atliekama lygiai taip pat kaip ir nefrito kiaušinuku, esminė nauda taip pat ta pati, skiriasi tik uoliena ir jos kaina. Obsidiano, rožinio kvarco ir aventurino kiaušinio kaina šiuo metu 50e (vietoj 75e).

Nefrito kiaušinis siunčiamas paštu arba paštomatu. Siunčiant paštomatu - nefrito kiaušinis pas jus atkeliaus jau kitą dieną! Kaip matote ant voko nededu jokių logotipų - tik siuntėjo ir gavėjo tel. nr., todėl tai, ką gavote, jūsų šeimos nariams liks paslaptimi.

Nefrito kiaušinis, video pamokos, kaip naudoti nefrito kiaušinį, knygos moterims, vyrams ir poroms apie seksualines praktikas, obsidiano, rožinio kvarco ir aventurino kiaušinis užsakomi tiesiai iš "Gydomoji Tao Meilė" elektroninės parduotuvės nefritokiausinis.lt.

Šį mėnesį pasinaudok galimybe gauti kiaušinį pigiau - obsidiano, rožinio kvarco ir aventurino kiaušiniai už mažesnę kainą, o nefrito kiaušinis kainuos 60e vietoj 75e!

Pirkti el. parduotuvėje

Pažintis su nefrito kiaušiniu

Video pamokų įrašai

Norinčios praktikuoti lietuvių kalba, bet neturinčios galimybių atvykti į gyvus seminarus, galite įsigyti meditacijų ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokas:  

Nefrito kiaušinis - kaip naudoti?

Seksualinės daoistų praktikos moterims

Kaip patirti daugkartinį orgazmą

Seksualinės daoistų praktikos moterims
Seksualinės daoistų praktikos moterims

"Seksualinės daoistų praktikos moterims" - tai meistro Mantak Chia knyga apie seksualinį kung fu moterims. Ši knyga padės jums įvaldyti praktikas savarankiškai. Knygos bendraautorė medikė Reičelė Karlton Abrams paaiškina moters kūne vykstančius procesus iš medicininės pusės, knygoje pateikiami motyvuojantis klausimai darbui su savimi siekiant orgazmų, moters kūno anatomijos piešiniai ir t.t.

KAINA 15 EUR

Seksualinės daoistų praktikos moterims - nefrito kiaušinis
Seksualinės daoistų praktikos moterims - nefrito kiaušinis
Seksualinės daoistų praktikos moterims - moters lyties organai
Seksualinės daoistų praktikos moterims - moters lyties organai

Seksualinės daoistų praktikos vyrams

Kaip patirti daugkartinių orgazmų

Net jei kol kas jūsų vyras nesidomi dao praktikomis - pamažu jis susidomės, kai pastebės jūsų pokyčius. Meistras Mantekas Čija ir bendraautorius Daglasas Abramsas yra parašęs knygą "Seksualinės daoistų praktikos vyrams", kurioje vyrai ne tik susipažįsta geriau su savo kūnu, neejakuliavimo technikomis, bet ir pradeda geriau pažinti moters kūną ir sužino apie moters seksualinio patenkinimo būdus.

KAINA 15 EUR 

Seksualinės daoistų praktikos vyrams
Seksualinės daoistų praktikos vyrams
Seksualinės daoistų praktikos vyrams - praktikos poroje
Seksualinės daoistų praktikos vyrams - praktikos poroje
Seksualinės daoistų praktikos vyrams - kaip ilgai neejakuliuoti
Seksualinės daoistų praktikos vyrams - kaip ilgai neejakuliuoti

Užsisakyk nefrito kiaušinį