Online DAO RATAS

Išsiugdyti discipliną kartoti praktikas tikrai galime, tik daugeliui reikia palaikymo ir bendrystės. Todėl vedu online mokymus su yoni kiaušiniu - kad kiekviena dalyvė įgytų įprotį reguliariai mankštinti savo dubens dugną. DAO meilės praktika su kiaušinio formos mineralu turi nemažai naudų, apie kurias man pasakoja stovyklų ir seminarų dalyvės, patvirtina kitos DAO praktikų instruktorės užsienyje bei mano pačios asmeninė patirtis, o taip pat mano mokslinio tyrimo ir jau vykusio online kurso dalyvės. Siekiu suburti moteris, kurios nori DAO praktikas integruoti į savo gyvenimą ilgalaikėje perspektyvoje ir gauti maksimalią naudą. 

Pastebėta, jog praktika su yoni kiaušiniu gali padėti:

  • sumažinti PMS;
  • normalizuoti skausmingas, gausias, ilgas menstruacijas;
  • pakelti libido;
  • sustiprinti dubens dugno raumenis po gimdymo;
  • susibalansuoti menopauzės laikotarpiu;
  • pažadinti orgazmiškumą;
  • įveikti šlapimo nelaikymo problemą.

Kas gali dalyvauti mokymuose?

Dalyvauti kviečiamos visos, kurios dalyvavo mano online kurse ar moksliniam tyrime, yra dalyvavusios mano stovyklose ar turinčios mano video pamoką "Nefrito kiaušinio praktika" ar jau dirbančios su yoni kiaušiniu / nefrito kiaušiniu savarankiškai, bet jums trūksta savidisciplinos, vedimo, norite gilinti savo žinias ir ugdyti pajautimą. Vedimas bus ne mechaninis, o per pozityvią emociją, qigong praktikas (darbas su energija, pradedame jausti šilumą mūsų lyties organų srityje).

Jei skaitote šį aprašymą, bet dar neturite nefrito kiaušinio - galite jį įsigyti www.nefritokiausinis.lt (ten aprašyta kaip išsirinkti) ir būtinai peržiūrėkite video pamoką "Nefrito kiaušinio praktika", kurią taip pat galima rasti toje pačioje el. parduotuvėje (arba paspaudus ant tekste esančios nuorodos). Tada jūs jau turėsite pagrindus ir galėsite jungtis į Dao Ratą. Tradiciškai senovėje buvo naudojamas nefrito kiaušinis, bet galima šioms praktikoms taikyti ir rožinio kvarco ar obsidiano kiaušinį, todėl kartais vartoju terminą yoni kiaušinis, kuris apima visų mineralų kiaušinius.

Kada vyksta mokymai?

Online DAO praktikos moterims užsiėmimai vyksta trečiadieniais 20h. Artimiausias susitikimas: liepos 24 d. 20h. Prisijunk dabar, grupė padės tau nebeatidėlioti praktikų. 

Susitikimai vyksta:

 • LIVE specialioje FB grupėje 
 • 1x/sav, trečiadieniais
 • 20-21h (valanda) praktinių užsiėmimų
 • įrašus galite žiūrėti jums patogiu laiku, nebūtinai transliacijos dieną
 • transliacijos įrašai liks 2 savaitėms ir po to negrįžtamai ištrinami
 • galima mokėti už 1, 2 ar 3 mėnesius

Ką darysime susitikimuose?

Online transliacijos trukmė valanda - tai reiškia, kad bus pakankamai laiko ne tik atlikti kartu yoni kiaušinio praktiką, bet ir kitas daoistines praktikas, nes seksualinės praktikos yra tik nedidelė (bet labai svarbi) DAO praktikų komplekso dalis. Tam, kad galėtume geriau įvaldyti seksualinę energiją mums padės ir kitos daoistinės praktikos.

Pirma dalis:

 • trumpa stuburo pramankšta,
 • kiekvieną savaitę besikeičiantys kiti praktiniai užsiėmimai: šešių gydomųjų garsų meditacija emocijų balansui, daosių joga tao yin stuburui ir dubeniui pratempti, qigong praktika pilvo organų savimasažui ir meridianų aktyvinimui su bambukine šluotele.

Antra dalis:

 • vidinės šypsenos meditacija,
 • krūtų savimasažas,
 • praktinis yoni kiaušinio naudojimas ir Kegelio pratimai.

Galėsite užduoti klausimus, į kuriuos mielai atsakysiu. Visos prisijungiančios sutinka su konfidencialumu, todėl galėsite jaustis saugiai. Užsiėmimai vedami apsirengus laisvus drabužius, tad išlaikoma etika, tačiau detaliai aiškinamas kiekvienas veiksmas, o jūs savo namuose atliksite praktikas kartu (stebint gyvą FB transliaciją, jūsų kamera išjungta). 

Tam, kad jūs išlaikytumėt discipliną sąmoningai iš anksto informuoju, kad transliacijų įrašus praėjus 2 savaitėms ištrinsiu - tiek laiko turėsite prisijungti ir peržiūrėti, jei nepavyksta peržiūrėti iškart. Ir tai tikrai gerai veikia, nes visi turim tą tinginį viduje, kuris sako: "peržiūrėsiu įrašą, kai turėsiu laiko" ir jo niekad neatsiranda, o mes tik kaupiame įvairių seminarų įrašus ir bėga metai, o neperžiūrim. O kai sako bus ribotai - būtinai įsijungiam. Tad padėsiu jums išeiti iš sąstingio, apatijos ir atidėliojimo, ugdyti norą praktikoms ir savidiscipliną, kurios vaisiai labai saldūs ir orgazminiai, vedantys į gerą mūsų yoni sveikatą.

Kaina

Dalyvavimo online DAO RATE kaina priklauso nuo to, kuriam laikui norite įpareigoti save daryti praktikas:

 • 40e/ vienam mėnesiui       (4 susitikimai, 6 valandos)
 • 70e/ dviems mėnesiams (po 35e/mėn)       (8 susitikimai, 12 valandų)
 • 90e/ trims mėnesiams (po 30e/mėn)       (12 susitikimų, 18 valandų)

Užsiėmimai planuoja vykti visus metus, tad vėliau galėsite pratęsti. Žemiau esančioje registracijos formoje pažymėkite jums tinkamiausią variantą ir užpildžius formą būsite nukreiptos į rekvizitus pavedimui - galite iškart pervesti nelaukiant mano patvirtinimo raštu.

Suteikiu moterims galimybę tęstinumui ypač draugiškomis sąlygomis konfidencialioje grupėje, palyginimui asmeninius mokymus vedu už 40e/h, o per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims.


Registracija

online mokymams

Užsiėmimus veda Edita Esenku Šimkutėpas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė (KU, reabilitacijos magistras). 9500 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorėApie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).