Seksualinis kung fu vyrams

Daosių seksualinės praktikos vyrams

Nors šis tinklapis daugiau skirtas moterims, seksualinės praktikos duoda daug daugiau naudos, kai poroje jas praktikuoja abu - tiek vyras, tiek moteris. Moterys žingeidesnės, joms sunkiau pasiekti orgazmą, todėl jos aktyviau domisi seksualiniu kung fu. Tačiau atsiranda vis daugiau vyrų, kurie sužinoję, jog ejakuliuodami praranda labai daug energijos, o orgazmus gali patirti nepriklausomai nuo ejakuliacijos, suklūsta. Jei orgazmas yra 98 proc., tai ejakuliacija yra 100 proc. - vyrai gali mėgautis daugkartiniais orgazmai neejakuliuodami. Lygiai taip pat kaip moterys - daosis vyras orgazmų prasme tampa lygus moteriai, nes abu gali mėgautis daugkartiniais orgazmais. 

Kūnas, kad pagamintų spermą, ima iš vyro kūno visa kas geriausia, nes galbūt bus užmegzta nauja gyvybė - jis apvaisins moterį. Vyras gali ejakuliuoti per savo gyvenimą apie 5000 kartų, tuo tarpu vaikų jam užtenka 1-3. Kiekvieną kartą ejakuliuodamas vyras praranda savo gyvybinę energiją. Retas kuris vyras pripažins nemalonią tiesą, kad kai jis ejakuliuoja, jaučiasi silpnesnis už moterį. Daosių seksualinis kung fu vyrams moko vyrus technikų, kurias įvaldę jie gali mylėtis kiek tik nori, patirti begalę orgazmų BET NEEJAKULIUOTI. 

Seminarus vyrams veda Vytas Lu.

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"

Meistro Mantak Chia knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams" JAV tapo bestseleriu - čia pateikiamos žinios apie vyriškas seksualines praktikas turėtų būti žinomos kiekvienam vyrui. Jei jus domina DAO meilės praktikos vyrams ir nežinote nuo ko pradėti - pradėkite būtent nuo šios knygos. Yra galimybė paskaityti nuskanuota knygos turinį ir įvadą žemiau pateiktoje nuorodoje. Ši knyga beveik išparduota, dar turite galimybę ją įsigyti tik čia:

Vyras turėtų nustoti ejakuliuoti kaip Niagaros krioklys (Mantak Chia)

Meditacija ir cigunas

Seksualinio kung fu vyrams įvadas

Lygiai taip pat kaip ir moterys, vyrai seksualines praktikas turėtų pradėti nuo meditacijų ir ciguno. Tinkama stuburo ir dubens pramankšta, meditacijos, kurios padeda negatyvias emocijas transformuoti į meilę, džiaugsmą ir laimę, mikrokosminės orbitos atvėrimas - tai praktikos, kurių mokome seminaruose.

Intymių raumenų treniruotės

Tarpvietės ir sėdmenų stiprinimas

Lygiai taip pat kaip moterys žino, kas yra Kėgelio pratimai, ir stiprina savo intymius raumenis darydamos meilės raumenų sutraukimus, vyrai treniruoja atsigulę ant kilimėlio tarpvietę, išangę. 100-200x kasdien yra labai gera pradžia, kuri gerina potenciją, apsaugo nuo prostatos bėdų bei suteikia galimybę ilgiau mylėtis neejakuliuojant. Atskiromis treniruotėmis treniruojami sėdmenys.

Daugkartiniai orgazmai

Orgazmai neejakuliuojant

Daugelis mano, jog vyro orgazmas įvyksta tik ejekuliuojant - tai netiesa, galima patirti daugiau nei vieną orgazmą neejakuliuojant. Visų pirma tam turi būti atitinkamai užtreniruoti lyties raumenys atliekant sutraukimus. Mylėjimosi metu jūs nukreipiate orgazminę energiją stuburu į galvą ir tokiu būdu per visą kūną pasklinda orgazminė banga. Seksualinė-orgazminė energija juda tuo pačiu mikrokosminės orbitos kanalu, todėl svarbu prieš pradedant dirbti su seksualine energija atverti svarbiausią energetinį kanalą mūsų kūne - mikrokosminę orbitą.

Seksualinės energijos transformavimas

Sėklidžių masažas

Pasimylėjus bet neejakuliavus, sėklidėse lieka daug seksualinės energijos, kurią reikia transformuoti - padėti išskirstyti po visą kūną. Sėklidžių masažą reguliariai galite atlikti pats arba jums gali masažuoti jūsų partnerė.

Moters seksualinis patenkinimas

Darna poroje

Kiekvienas vyras turėtų pasirūpinti savo mylima moterimi ir padėti jai siekti daugkartinių orgazmų. Pažinkite moters kūną, skirkite pakankamai dėmesio klitorio ir krūtų spenelių stimuliavimui, būkite dėmesingi. Judesiai įeinant į moterį turėtų būti ne tiesūs (vedantys į ejakuliaciją), bet spiraliniai, jūs turite tarsi įsukti savo varpą į moterį - tai teikia daug malonumo abiem. Nepamirškite daryti kelių sekundžių pauzių - susijaudinimas ir aistra tik dar labiau augs.

Stovyklos vyrams

Stovykla vyrams planuojamos 2025 metais, kai bus numatyta konkreti data - informuosime. 2024 m. vyrų Tao Meilės stovykla neplanuojama.

Jei norite, kad parašytume jums artėjant vyrų stovykloms - palikite savo kontaktus žemiau

Seksualinės praktikos  vyrams - knyga