Tao meilės stovykla moterims

spalio 20-22d. 

Išmok moteriškų DAO intymumo sveikatos paslapčių trijų dienų stovykloje vienkiemyje Kaišiadorių rajone! 

Tao Meilės stovykloje spalio 20-22 d. atliksime energetinės qigong mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine šluotele, mokysitės DAO meilės praktikų kaip dirbti su savo seksualine energija, kaip ją kelti stuburu ir įvaldyti multiorgazminiu vadinamą mikrokosminės orbitos kanalą, kaip lavinti dubens dugną su nefrito kiaušiniu, daosių tantrinių praktikų poroje realizavimo patarimų, apsivalysime pirtyje, galėsite išsimaudyti Neries upėje, atversime gerklės centrą giedodamos sutartines. Tai nuostabi galimybė atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių labiau atskleisti savo moteriškumą. Patirtis nebūtina - viską sužinosite, išmoksite ir patirsite praktiškai stovyklos metu. Sodyboje jauku - geoteriminis šildymas.

Skirti laiko sau, ne tik šeimai - itin svarbus aspektas, kuris padeda moteriai atsinaujinti ir sužydėti, laiko sau geriau neatidėlioti, nes streso hormonai pradeda blokuoti lytinius hormonus, mažėja gyvybingumas. Jau kelis tūkstantmečius siekiantis DAO praktikų kompleksas padeda susigrąžinti ne tik seksualinę, bet ir gyvybinę energiją, kuri aktuali bet kurio amžiaus moteriai. Stovykloje lektorė Edita Esenku perduos savo 10 metų patirtį DAO praktikose ir kadaise slaptomis laikytas žinias. 

Registracija ir stovyklos kainos aprašymo gale. 

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči, fusion. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė (KU, reabilitacijos magistras), atliktas mokslinis tyrimas apie yoni kiaušinio praktikos poveikį menstruaciniams skausmams. Daugiau nei 9500 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė, atliktas mokslinis tyrimas apie moterų savijautos pokyčius atsisakius liemenėlės. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

 • geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta;
 • pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;
 • STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;
 • paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines qigong praktikas);
 • palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ;
 • ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);
 • subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, sustiprinami raumenys po gimdymo;
 • sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO ir gimdos nusileidimo problema.

Moteriškas DAO savaitgalis vyks etnografinio stiliaus, bet naujos statybos prieš 12 metų statytoje sodyboje (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno, nuo Jonavos 15km) - jaukiame gamtos prieglobstyje, nuošaliai prie Neries upės. Sodyba pastatyta autentišku mūsų krašto stiliumi ne triukšmingiems vakarėliams, o tokioms stovykloms kaip ši. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 18h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno/qigong mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug šilto vandens ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus).

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika - suaktyvinsite multiorgazminį kanalą. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu.

Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Praktika kartu grupėje gyvai ir man dalyvaujant stipresnė, nes man suaktyvinus savo mikrokosminę orbitą automatiškai suaktyvėja ir jūsų, realiai galiu padėti pajausti energijos karštį, kurį kiekviena turime savyje.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Plačiau apie nefrito kiaušinį galite paskaityti paspaudę ---> čia.

Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  

Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, yoni kiaušinio / nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą

Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius, išlaikoma etika, bet tuo pačiu paaiškinama detaliai kaip ką atlikti. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Šeštadienį vakare apsivalysime fiziškai ir energetiškai autentiškoje aukštaitiškoje pirtyje, galėsite pačios suaktyvinti savo kūną naudojant iš Tailando atvežtas bambukines lazdas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis "vanosime" pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. Bus galimybė įsigyti tokią bambukinę lazdą asmeninėms detoksikuojančioms praktikoms. 

Mano įkvėpėjas - mokytojas Mantekas Čija - plačiai Vakarų pasaulyje žinomas daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas metų qigong meistru, parašęs daugiau nei 60 knygų ir daugiau nei 50 metų mokinantis žmones energetinių praktikų. Mantak Chia® vardas patentuotas, jį savo aprašymuose gali nurodyti tik sertifikuoti instruktoriai, o ne sudalyvavę viename seminare asmenys (deja, taip neretai pasitaiko). Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. Per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims. Galite susipažinti iš arčiau su mano atliktu moksliniu tyrimu vaizdo įraše žemiau.

Stovyklos programa

PENKTADIENIS

ŠEŠTADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika (padėsiu pajausti "či" energijos srautą). Pietūs. 
 • Kėgelio pratimai intymių raumenų treniravimui (pakoreguosiu,  kad atlikti teisingai), nefrito kiaušinio teorija (paaiškinsiu kaip naudojamas, kaip išsirinkti, naudosime kitą dieną), vidinės šypsenos meditacija. 
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę.
 • Pirtis (krūtų savimasažas, pirties meditacija, garso terapija, bambukinės šluotelės)
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Seksualinės energijos cirkuliavimo pratimas, daosių tao yin jogos  pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu gyvai, teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. Pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 18:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, ciguno ir seksualines praktikas, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. 

Kaina

TAO MEILĖS stovyklos spalio 20-22d. KAINA priklauso nuo jūsų pasirinkto apgyvendinimo (žr. žemiau). Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynės sodyboje su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokų įrašus "Šešių gydomųjų garsų meditacija" ir "Nefrito kiaušinio praktika". 

Kambariai erdvūs triviečiai-keturviečiai (30-40kv.) dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Geoteriminis šildymas - patalpose jauku visais sezonais. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį. 

Stovyklos kainos:

 • 230e - nakvynė viengulėje lovoje [POPULIARIAUSIAS] 
 • 190e - nakvynė dvigulėje lovoje (180cm pločio) šalia kitos stovyklos dalyvės, antklodės atskiros 
 • 200e - nakvynė ant sofos arba išlankstomo fotelio
 • 260e - nakvynė vienviečiame kambaryje dalinantis vonios kambariu su kitu vienviečiu.
 • 240e - nakvynė ant sofos vienviečiame kabinete, vonios kambarys atskirai, už kelių žingsnių prie salės, sofa išsitiesa gana lygiai.
 • (tik lapkričiui, spaliui nebėra) 300e - nakvynė vienviečiame kambaryje su privačiu vonios kambariu (140cm lova) [tik vienas sodyboje]

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansąREGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: dao. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Stovykla bus kartojama lapkričio 17-19d., galima iš anksto registruotis, tokiu atveju pastabų langelyje pažymėkite, į kurio mėnesio stovyklą registruojatės. 

REGISTRACIJOS FORMA ŽEMIAU.

Registracija

Tao Meilės stovyklai 

Senovės Kinijoje prieš 5000 metų apie makšties treniravimą su nefrito kiaušiniu žinojo tik išrinktosios - imperatoriaus rato moterys. Ši DAO meistrų technika buvo slapta, o šiandien prieinama ir Tau. Šioms praktikoms pasirinktas nefrito kiaušinis ("jade egg") dėl energetinių savybių - šis mineralas stiprina inkstų, šlapimo pūslės ir lyties organų energetiką, kuri pasireiškia akmens gydomuoju efektu. Be abejo, svarbiausia atlikti pratimus, o ne tik turėti nefrito kiaušinį, tad šiais laikais atsirado ir kitų akmenų alternatyvų. Nors daosių seksologijoje egzistavo tik nefrito kiaušinis, dabar galima naudoti ir rožinio kvarco, juodo obsidiano, žalio aventurino, violetinio ametisto kiaušinį. Kadangi kitos uolienos kiaušinis atitinka tą pačią paskirtį, moderniosios tantros pradėtas vadinti "yoni kiaušiniu". Istoriškai žvelgiant senovės Indijoje nebuvo yoni kiaušinio, tai daosių tantros dalis, kuri tik XXI amžiuje įgavo naujadarus "tantra egg" ir "yoni egg". Kad ir kurį mineralą pasirinksite - tai bus tiesiog pridėtinė vertė, o svarbiausiai yra praktikos, kurias atliksime kartu stovyklos metu.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?