Kurčiųjų Tao meilės stovykla

gegužės 13-15d.


Išmok moteriškų DAO paslapčių trijų dienų stovykloje vienkiemyje Kaišiadorių rajone! Stovykloje bus gestų kalbos vertėja - tai unikali vienetinė proga kurčiosioms įsisavinti Senovės Kinijos praktikas, kurių efektyvumą liudija tūkstančiai moterų.

Gegužės 13-15d. medituosime, atliksime energetinės mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine šluotele, daosių jogą, mokysitės DAO meilės praktikų kaip dirbti su savo seksualine energija, praktikos su nefrito kiaušiniu niuansų, vyks paskaitos su skaidrėmis apie moters intymią anatomiją ir orgazmus, kartu gaminsime mano mėgstamiausius patiekalus (veganiškus), eisim į pirtį, patirsite terapinę GONGŲ vibraciją net ir negirdint. Tai nuostabi galimybė atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių labiau atskleisti savo moteriškumą! 

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos magistras). 5500 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorėApie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

 • geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta
 • pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;
 • STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;
 • paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);
 • palaipsniui išmokstama patirti ORGAZMĄ (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;
 • ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);
 • subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, 
 • sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

Moteriškas DAO savaitgalis vyks gegužės 13-15d. etnografinėje sodyboje (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno, nuo Jonavos 15km) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje prie upės. Sodyba pastatyta autentišku mūsų krašto stiliumi ne triukšmingiems vakarėliams, o tokioms stovykloms kaip ši. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 17h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno/qigong mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug žolelių arbatų ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus).

Atliksime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią Šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse. 

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia). 

Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, jūsų laukia unikalios paskaitos su iliustracijomis per multimediją apie moters anatomiją ir orgazmus. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 50-60e). Būsite detaliai supažindintos su nefrito kiaušinio praktika ir kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį.

Šeštadienį vakare apsivalysime fiziškai ir energetiškai autentiškoje aukštaitiškoje pirtyje, galėsite pačios suaktyvinti savo kūne naudojant iš Tailando atvežtas bambukines lazdas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis, veikia anticeliulitiškai ir detoksikuoja. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis "vanosime" pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. Bus galimybė įsigyti tokią bambukinę lazdą asmeninėms detoksikuojančioms praktikoms. 

Mano įkvėpėjas - mokytojas Mantekas Čija - plačiai Vakarų pasaulyje žinomas daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas metų qigong meistru, parašęs daugiau nei 50 knygų ir daugiau nei 45 metus mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. Per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims. Žemiau galite peržiūrėti subtitruotą interviu su meistru.

Neįtikėtina, bet kurtieji gali tam tikra prasme "girdėti" gongus - jausti gongų skleidžiamą vibraciją savo kūnu. Šios stovyklos metu jūsų turėsite galimybę patirti terapinę gongų sesiją, kurią ves dvi gongų meistrės. Užsiėmimų metu gulėsite ant kilimėlio ir jausite stuburu ar kitose kūne dalyse garso vibraciją, po užsiėmimo bus galimybė pasidalinti savo įspūdžiais. Gongų terapija užsienyje sėkmingai taikoma kai kuriuose universitetuose kurtiesiems vaikams ir suaugusiems. Šie nauji pojūčiai dar labiau prisidės prie emocinio ir fizinio atsipalaidavimo, ryšio užmezgimo su savo kūnu ir moteriškumu.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

ŠEŠTADIENIS

 • 8:00 Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. 
 • Apie 10h pusryčiai.
 • Kėgelio pratimai, nefrito kiaušinio teorija, vidinės šypsenos meditacija, krūtų masažas. Paskaita apie moters intymią anatomiją (su skaidrėmis).
 •  apie 15h pietūs. 
 • 16:30 Gongai
 • apie 19h pirtis 
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija
 • 22:00 poilsio laikas

SEKMADIENIS

 • 8:00 Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. 
 • apie 10h pusryčiai.
 • Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, praktika su nefrito kiaušiniu gyvai, teorinė paskaita (su skaidrėmis) apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. 
 • apie 15 ar 16h pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 17:00 ar vėliausiai 18:00 atsisveikinimas.

Dienotvarkėje nurodytos valandos orientacinės, užsiėmimų metu gali keistis priklausomai nuo dalyvių klausimų gausos. Likus savaitei iki stovyklos dalyvėms atsiųsiu laišką su detalia informacija, ką su savimi nepamiršti pasiimti.

2022m. gegužės 13-15d. Kurčiųjų TAO MEILĖS stovyklos KAINA - 210 eur.

Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai, gongų terapija. Kambariai erdvūs triviečiai-keturviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį.

Kadangi sodyboje yra ne tik viengulių, bet ir dvigulių lovų, prašysiu registracijos formoje pažymėti ar sutiktumėte miegoti dvigulėje lovoje, kad visos norinčios kurčiųjų bendruomenės atstovės galėtų sudalyvauti. Kas norės stovykloje galės įsigyti knygų, skirtingų mineralų yoni kiaušinių, nefrito kiaušinių (paaiškinsiu, kaip išsirinkti), bambukinių šluotelių, sijonkelnių ir pan.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansąREGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: dao mokymai. Apmokėti galite iškart užsiregistravusios, nelaukdamos mano patvirtinimo raštu. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Registracija

Kurčiųjų Tao Meilės stovyklai gegužės 13-15d.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?